Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT23-05-2018

Czy kupić na prezent zegarek z grawerem?

Poszukując oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby, chcemy podkreślić  nasze zaangażowanie oraz chęć podarowania czegoś wyjątkowego. Perfumy, elegancka galanteria, drogie kosmetyki, to jedne z najbardziej ekskluzywnych pomysłów na prezent. Jednak wyróżnia ich ulotność, zbytnia praktyczność. Dlatego warto zastanowić się nad personalizowanym podarunkiem, którym obdarowana osoba będzie mogła się cieszyć przez lata. Doskonałym pomysłem okaże się zegarek grawerowany.


Grawerka na zegarku.


Grawerowanie zegarków

Zegarek z dedykacją jest świetnym pomysłem na prezent. Najczęściej grawer wykonuje się na dekielku, na którym zmieści się co najmniej kilka słów. Jeżeli chcesz  wygrawerować jedno słowo lub inicjały, ciekawym miejscem będzie również zapięcie bransolety. 

Zegarek z grawerem


grawerowanie na prezent

Zegarek przeznaczony na prezent musi wiązać się z przemyślanym zakupem. Powinien być odpowiednio dobrany do okazji i do obdarowywanej osoby. Jeśli tylko spełnisz ten warunek, a nasi doradcy chętnie Ci w tym pomogą, otrzymasz piękny, starannie wygrawerowany zegarek, który stanie się trwałą pamiątką wyjątkowej okazjiWyjątkowe okoliczności

Można wymienić bardzo wiele okoliczności i okazji, w czasie których podarowanie zegarka z grawerem będzie najlepszym pomysłem. Okrągłe urodziny, rocznica ślubu, bądź też ważne wydarzenie w życiu. Zwykle  pierwsze zegarki ofiarowywane są z okazji przyjęcia I Komunii Świętej. Elegancki i drogi zegarek będzie wspaniałym prezentem dla ukochanej osoby, jako wyraz szacunku i miłości, szczególnie, że z tyłu będzie znajdować się romantyczna dedykacja.

Zegarek Z gwarerką na prezent


grawerowanie na zegarku na prezent

Grawerowany  zegarek może być świetnym prezentem podarowanym przez kilka osób. Ta  wyjątkowa biżuteria okaże się świetną pamiątką otrzymaną przez kolegów i  koleżanki z pracy, z okazji awansu lub jubileuszu w swojej karierze. Na pewno z takiego prezentu ucieszą się również osoby przechodzące na emeryturę lub odchodzące z firmy. Grawer będzie wzbudzał sentyment do współpracowników, z którymi spędziło się wiele lat zawodowego życia. Jeżeli ktoś jest bliski naszemu sercu, to zegarek z dedykacją lub sentencją może być podarowany również bez okazji.Przykładowe sentencje i dedykacje:

 1. Bądź Panem swojego czasu
 2. Żyj z całych sił
 3. Wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga tylko więcej czasu
 4. Jeśli kochasz, czas zawsze odnajdziesz
 5. Adam i Ewa 25.11.2014 r.
 6. Kochanemu tacie w dniu 40-stych urodzin, dzieci
 7. Niech czas i moc będą z Tobą
 8. Kochanemu mężowi Asia – 20.11.2013 r.
 9. Z dnia na dzień coraz bardziej Cię kocham!
 10. Dla kochanego Męża, Taty i Dziadka!
 11. I Komunia Święta 15.05.2011
 12. Z Tobą nie liczę czasu ... A.M. 20.07.2000
 13. Czas to najlepszy nauczyciel życia
 14. Tylko miłość potrafi zatrzymać czas