Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Nowości dla Pań w serii Atlantic Elegance

30-11-2018

Na całym świecie legendarne zegarki Atlantic są doceniane za wysoką jakość, ponadczasowy design i niezawodność. Nie inaczej jest w przypadku najnowszych modeli zaprojektowanych z myślą o kobietach. Ich szyk, elegancja, swoista lekkość i subtelność sprawiają, że prezentują się naprawdę zdumiewająco. Nowe damskie zegarki Atlantic Elegance zawdzięczają swój urok między innymi dzięki połączeniu szlachetnych, klasycznych barw - czerni, srebra, bieli oraz konwencjonalnego i różowego złota. Stanowią wyszukany dodatek do codziennej, eleganckiej lub wieczorowej garderoby żeńskiej. Jednocześnie wydają się być doskonałym prezentem na każdą okazję, szczególnie jeśli na odwrocie umieścimy osobistą dedykację. 

Klasyczny, damski zegarek Atlantic 29038.44.77L ze stali w kolorze rózowego złota na białym skórzanym pasku. Tracza tego zegarka jest w kolorze różowego złota ozdobiona cyrkoniami w miejscu indeksów.Zegarek damski Atlantic - gustowny i praktyczny prezent

Powoli ale nieodwołalnie zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Zatem panowie - ta oferta jest właściwie skierowana do was. Nowe zegarki damskie Atlantic z pewnością okażą się znakomitym dodatkiem do prezentu lub same w sobie będą stanowić efektowny upominek. Najnowsze modele z serii Elegance mają stosunkowo małe koperty, delikatne bransolety lub paski, dzięki czemu wybornie prezentują się na kobiecym nadgarstku. Oszczędny design zegarków Atlantic Elegance podkreśla ich klasyczny charakter. Tarcze każdego z modeli pozbawione są datownika, a nawet wskazówki sekundnika. Na cyferblacie pozostaje wskazówka minutowa z godzinową, indeksy, logo producenta, nazwa serii i napis Swiss Made - świadectwo jakości. Ten widoczny minimalizm podkreśla elegancję nowych damskich czasomierzy od firmy Atlantic. Ich luksusowy design  wyraźnie nawiązuje do stylu Art Deco, skądinąd uwielbianego przez kobiety. 

Prestiżowy, damski zegarek Atlantic 29038.44.77L na białym skórzanym pasku z zapięciem na sprzączkę z stalowa koperta w kolorze złotego różu oraz szkiełkiem szafirowym.


Szwajcarski, damski zegarek Atlantic z analogową tarczą w czarnym kolorze ozdobiona cyrkoniami w miejscu indeksów. Koperta zegarka jest w kolorze różowego złota na czarnym skórzanym pasku.

Szafirowe szkiełko gwarantuje dużą odporność na uderzenia i zarysowania. Wysokiej jakości mechanizm kwarcowy zapewnia pożądaną dokładność chodu. Znakomita jakość materiałów  użyta w produkcji sprzyja wytrzymałości zegarka. Innymi słowy - damski zegarek Atlantic Elegance to czyste piękno w praktycznej oprawie. Każdy z nowych modeli bezwzględnie zasługuje na uwagę niemniej jednak postaramy się nieco ułatwić ten trudny wybór.

  


Damskie zegarki Atlantic Elegance na bransolecie

Poszczególne modele na bransolecie różnią się od siebie kompozycją kolorystyczną oraz wizerunkiem indeksów godzinowych. Należy przy tym zaznaczyć, że każda bransoleta posiada możliwość regulacji jej długości. Zegarek Atlantic 29038.45.21MB stanowi połączenie klasycznego stylu z wyraźnym akcentem nowoczesności i minimalizmu. Prezentowany model został zaprojektowany z myślą o kobietach, które na co dzień cenią sobie prostotę i użyteczność, a w specjalnych okolicznościach lubią wyglądać szykownie i z klasą. Złoty kolor koperty i bransolety nawiązuje udany dialog z białą barwą tarczy zegarka. Złote indeksy na cyferblacie zostały przedstawione w formie słupkowej. Z kolei bransoletę ujęto w formie wykwintnej, złotej plecionki (typ "Mesh").

Zegarek Atlantic 29038.45.21MB Elegance idealny dla niej


Kobiecy jak i delikatny zegarek Atlantic 29038.45.27MB Elegance

Bardzo podobnie prezentuje się egzemplarz o numerze 29038.45.27MB. Indeksy zamiast słupków przedstawione są tutaj za pomocą złotych kryształków cyrkonii. Obłe kształty spodu obydwu modeli ręczą za wygodę ich użytkowania. Zdecydowanie biżuteryjny charakter nowego damskiego zegarka Atlantic Elegance z pewnością zwróci uwagę zarówno na siebie jak i na osobę, która go nosi.


Polecane modele: 

FILTRY0