Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Czarny zegarek, czyli męski must-have

02-04-2020
Czerń to najbardziej uniwersalna modowa barwa. Tak jak kobiety mają w szafie przynajmniej jedną czarną sukienkę, tak i panowie powinni mieć jeden komplet ubrań w tym kolorze. Do tego oczywiście czarny zegarek. Jaki? Przedstawiamy kilka propozycji. Wśród bestsellerów zegarkowych często spotyka się monokolorystyczne, czarne modele. Poniżej prezentujemy kilka hitów w różnych przedziałach cenowych.

Czarny zegarek Casio

Czarny zegarek Casio W-59B-1AVEF to nowość w kolekcji Casio Retro. Cyfrowy zegarek na parcianym pasku jest dobrą propozycją dla tych, którzy mają sentyment do lat 80. i 90. XX wieku. Mimo upływu lat, czasomierz w takiej stylistyce nadal świetnie się prezentuje i do tego jest bardzo funkcjonalny - posiada m. in. datownik, stoper, czas światowy. Jego cena to niespełna 140 zł.

Inny zegarek męski Casio Retro to Casio Perfect Duo Coal ; Forest. Jest to trafiona propozycja dla fanów klasyki – ten analogowy czasomierz posiada stylową czarną tarczę ze stalowymi indeksami oraz czarno-zielony pasek. Jego cena to około 300 zł.

Męski, retro zegarek Casio W-59B-1AVEF na czarnym parcianym pasku, kopercie z tworzywa sztucznego w kwadratowym kształcie, z tworzywa sztucznego. Tracza zegarka jest cyfrowa co ułatwia jego użytkowanie.
Klasyczny, męski zegarek Casio MTP-E133L-1EEF Perfect Duo Coal ; Forest na skórzanym pasku w kolorze zielonym oraz czarnym. Koperta zegarka jest stalowa, okrągła w srebrnym kolorze. Minimalistyczna tarcza zegarka Casio jest w czarnym kolorze z wskazówkami jak i indeksami w srebrnym kolorze.
Sportowy, męski zegarek G-Shock na czarnym pasku z tworzywa sztucznego. Okrągła tarcza jest również z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest cyfrowa co ułatwia korzystanie z funkcji zegarka.Czarne zegarki Lorus

Można śmiało powiedzieć, że Lorus ma smykałkę do tworzenia zegarków, które łączą sportowy design z eleganckim sznytem. Taki jest właśnie czarny zegarekmęski Lorus RT365CX9. Skórzany pasek, okrągła stalowa koperta, chronograf, wodoszczelność 100 m, tachometr, datownik, zakręcany dekielek – to wszystko wchodzi w skład efektownego, kwarcowego, japońskiego zegarka. Cena nie jest wygórowana i wynosi około 360 zł.

W tym samym przedziale cenowym interesująco prezentuje się też inna propozycja z chronografem od Lorusa – model RT355CX9, a także cyfrowy zegarek męski na silikonowym pasku RW615AX9.


Klasyczny, męski zegarek Lorus na czarnym skórzanym pasku z stalową kopertą w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest czarna z subtarczami w szarym kolorze charakterystycznymi dla chronografu.
Sportowy, męski zegarek Lorus na skórzanym pasku z kopertą ze stali w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z charakterystycznymi subtarczami w biiałym kolorze dla chronografu w białym kolorze.
Modny, męski zegarek Lorus na pasku z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze, z czarną kopertą wykonaną ze stali. Analogowo- cyfrowa tarcza zegarka Lorus jeat w czarnym kolorze z białymi indeksami. Koronka, przyciski oraz wskazówki są w kolorze różowego złota.


Czarny zegarek Fossil

Amerykanie w swojej ofercie także mają czarne męskie zegarki. Na przykład Fossil JR1354 lub Fossil Trend JR1401. Oba modele łączy to, że są całe czarne, mają chronografy, okrągłe stalowe koperty i sportowy wygląd. Różni je natomiast to, że pierwszy jest na skórzanym pasku, a drugi na stalowej bransolecie. Model Fossil Trend JR1401 kosztuje w granicach 540 zł, natomiast Fossil JR1354 około 500 zł.


Stylowy, męski zegarek Fossil JR1354 NATE na czarnym skórzanym pasku z okragłą, stalową koperta w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest w czarnym kolorze, tak samo jak indeksy, wskazówki oraz subtarcze.
Klasyczny, męski zegarek Fossil JR1401 NATE na czarnej bransolecie wykonanej ze stali. Koperta zegarka Fossil jest ze stali w czarnym kolorze, a analogowa tarcza jest cała czarna. Wskazówki, indeksy jak i subtarcze są również w czarnym kolorze.
Elegancki, męski zegarek Fossil FS4682 MACHINE na czarnej, klasycznej bransolecie ze stali. Koperta zegarka jest w czarnym kolorze ze stali tak samo jak bransoleta. Analogowa tarcza jest w czarnym kolorze z indeksami i subtarczami w kolorze różowego złota.


Godne uwagi są również inne czarne męskie zegarki, jak choćby Fossil Trend. Fanom smartwatchy powinien spodobać się cyfrowy dotykowy Fossil Q Marshal Smartwatch. Umożliwia on bezprzewodową łączność ze smartfonem i sterowanie jego funkcjami. Posiada takie opcje jak sterowanie głosowe, wykonywanie połączeń telefonicznych, śledzenie aktywności (w tym krokomierz oraz licznik spalania kalorii). Za ten model zapłacimy około 930 zł.Amerykański, męski zegarek Fossil JR1252 na stalowej, czarnej bransolecie, z tego samego materiału jak i w tym samym kolorze jest zrobiona koperta zegarka. Analogowa tarcza jest w czarnym kolorze z białymi indeksami jak i subtarczami. Na tarczy znajduje się również datownik.
Młodzieżowy, męski smartwatch Fossil Q FTW1115 Q Nate Hybrid na czarnej, stalowej bransolecie w klasycznym stylu. Koperta zegarka Fossil Q jest czarna wykonana ze stali. Analogowa tarcza zegarka jest cała czarna łącznie z indeksami, wskazówkami oraz subtarczą na godzinie 6.
Męski zegarek w stylu fashion marki Fossil na kauczukowym pasku w czarnym kolorze. Okrągła koperta jest w czarnym kolorze ze stali. Tarcza jest cyfrowa z ekranem dotykowym.


Nieco tańszy jest inny czarny smartwatch - hybrydowy Fossil Q FTW1115 / Q Nate Hybrid Smartwatch). Kosztuje około 740 zł.


Czarny zegarek Timex

W stajni Timexa z czarnych zegarków świetnie prezentują się modele z serii Timex Weekender. To modne zegarki, kierowane głównie do młodych osób, tak jak zegarek męski na skórzanym pasku Timex TW2P62200, który wyróżnia się czytelną tarczą z wyraźnymi indeksami. Ponadto czasomierz posiada chronograf. Jego cena to niespełna 340 zł. Inną czarną propozycją z tej serii jest Timex Weekender TW2R26800, jest on jednak nieco droższy (maksymalnie 490zł).

Klasyczny, męski zegarek Timex tw2P62200 Weekender™ Chrono Oversized na skórzanym pasku. Okrągła koperta zegarka jest wykonana ze stali w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest czarna z beżowymi indeksami, subtarczami jak i wskazówkami.
Męski chronograf marki Timex TW2R26800 na czarnym pasku ze skóry. Koperta jest wykonana z mosiądzu w czarnym kolorze. Tarcza zegarka Timex jest czarna z datownikiem oraz subtarczami również w kolorze czarnym.
Klasyczny, męski zegarek Timex TW4B01900 Expedition Scout na czarnym skórzanym pasku z metalową, czarną kopertą. Tarcza zegarka jest czarna z szarymi indeksami oraz pomarańczową wskazówką sekundnika.Warto zainteresować się również zegarkiem z serii Expedition: Timex Expedition Scout, to model na skórzanym pasku z metalową okrągłą kopertą i charakterystyczną pomarańczową wskazówką sekundnika. W tym przypadku uszczuplimy swój portfel o niecałe 260 zł.


To zaledwie kilka przykładów czarnych męskich zegarków. W naszym sklepie znajdziesz ich znacznie więcej!