03-11-2017

Czarny zegarek, czyli męski must-have

Czerń to najbardziej uniwersalna modowa barwa. Tak jak kobiety mają w szafie przynajmniej jedną czarną sukienkę, tak i panowie powinni mieć jeden komplet ubrań w tym kolorze. Do tego oczywiście czarny zegarek. Jaki? Przedstawiamy kilka propozycji. Wśród bestsellerów zegarkowych często spotyka się monokolorystyczne, czarne modele. Poniżej prezentujemy kilka hitów w różnych przedziałach cenowych.


Czarny zegarek Casio

 
Czarny zegarek Casio W-59B-1AVEF to nowość w kolekcji Casio Retro. Cyfrowy zegarek na parcianym pasku jest dobrą propozycją dla tych, którzy mają sentyment do lat 80. i 90. XX wieku. Mimo upływu lat, czasomierz w takiej stylistyce nadal świetnie się prezentuje i do tego jest bardzo funkcjonalny - posiada m. in. datownik, stoper, czas światowy. Jego cena to niespełna 140 zł.

Inny zegarek męski Casio Retro to Casio Perfect Duo Coal & Forest. Jest to trafiona propozycja dla fanów klasyki – ten analogowy czasomierz posiada stylową czarną tarczę ze stalowymi indeksami oraz czarno-zielony pasek. Jego cena to około 300 zł.
               

Czarne zegarki Lorus


Można śmiało powiedzieć, że Lorus ma smykałkę do tworzenia zegarków, które łączą sportowy design z eleganckim sznytem. Taki jest właśnie czarny zegarek męski Lorus RT365CX9. Skórzany pasek, okrągła stalowa koperta, chronograf, wodoszczelność 100 m, tachometr, datownik, zakręcany dekielek – to wszystko wchodzi w skład efektownego, kwarcowego, japońskiego zegarka. Cena nie jest wygórowana i wynosi około 360 zł.

W tym samym przedziale cenowym interesująco prezentuje się też inna propozycja z chronografem od Lorusa – model RT355CX9, a także cyfrowy zegarek męski na silikonowym pasku RW615AX9.

                  


Czarny zegarek Fossil

Amerykanie w swojej ofercie także mają czarne męskie zegarki. Na przykład Fossil JR1354 lub Fossil Trend JR1401. Oba modele łączy to, że są całe czarne, mają chronografy, okrągłe stalowe koperty i sportowy wygląd. Różni je natomiast to, że pierwszy jest na skórzanym pasku, a drugi na stalowej bransolecie. Model Fossil Trend JR1401 kosztuje w granicach 540 zł, natomiast Fossil JR1354 około 500 zł.


                


Godne uwagi są również inne czarne męskie zegarki, jak choćby Fossil Trend. Fanom smartwatchy powinien spodobać się cyfrowy dotykowy Fossil Q Marshal Smartwatch. Umożliwia on bezprzewodową łączność ze smartfonem i sterowanie jego funkcjami. Posiada takie opcje jak sterowanie głosowe, wykonywanie połączeń telefonicznych, śledzenie aktywności (w tym krokomierz oraz licznik spalania kalorii). Za ten model zapłacimy około 930 zł.


               

 

Nieco tańszy jest inny czarny smartwatch - hybrydowy Fossil Q FTW1115 / Q Nate Hybrid Smartwatch). Kosztuje około 740 zł.           

Czarny zegarek Timex


W stajni Timexa z czarnych zegarków świetnie prezentują się modele z serii Timex Weekender. To modne zegarki, kierowane głównie do młodych osób, tak jak zegarek męski na skórzanym pasku Timex TW2P62200, który wyróżnia się czytelną tarczą z wyraźnymi indeksami. Ponadto czasomierz posiada chronograf. Jego cena to niespełna 340 zł. Inną czarną propozycją z tej serii jest Timex Weekender TW2R26800, jest on jednak nieco droższy (maksymalnie 490zł).


                  


Warto zainteresować się również zegarkiem z serii Expedition: Timex Expedition Scout, to model na skórzanym pasku z metalową okrągłą kopertą i charakterystyczną pomarańczową wskazówką  sekundnika. W tym przypadku uszczuplimy swój portfel o niecałe 260 zł.


To zaledwie kilka przykładów czarnych męskich zegarków. W naszym sklepie znajdziesz ich znacznie więcej!