Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Jaki wybrać smartwatch dla dziecka? Zobacz propozycje dla dziewczynek i chłopców

09-03-2021

Postęp technologiczny sprawia, że coraz młodsze osoby mają kontakt z rozwiązaniami, jakie kiedyś zarezerwowane były jedynie dla dorosłych. Doskonałym tego przykładem są smartwatche dla dzieci. Takie wielofunkcyjne urządzenie stopniowo wypiera tradycyjny zegarek dla dziecka. Zawdzięcza to swojej funkcjonalności, która sprzyja nie tylko maluchom, lecz także ich rodzicom. Zegarek smartwatch dla dzieci czuwa bowiem nad bezpieczeństwem tego, kto go nosi. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się podarować taki zegarek nawet przedszkolakowi. Sprawdź, dlaczego smartwatch dziecięcy jest taki przydatny i jaki zegarek z GPS dla dziecka wybrać.


Jak wybrać smartwatch dla dziecka? Sprawdź przydatne funkcje

Funkcjonalne zegareki Smartwatch Garett dla chłopca i dziewczynki

Zastanawiając się, jaki smartwatch dla dziecka będzie najlepszy, przede wszystkim zwróć uwagę na jego wygląd. To bardzo ważne, aby urządzenie podobało się najmłodszym. Nawet najlepszy smartwatch dla dziecka nie spełni swojej funkcji, jeśli nie będzie chętnie noszony. Dlatego, gdy nie wiesz, jaki smartwatch wybrać, zapytaj o zdanie swojego syna lub córkę. Możesz oczywiście zawęzić wybór, sugerując się dostępnymi w każdym modelu funkcjami. Szczególnie jeśli zależy Ci, aby dziecięcy smartwatch mógł zrobić coś konkretnego. Dobry smartwatch dla dziecka może bowiem spełnić wiele różnych zadań, m.in.:


  • ma wbudowany alarm SOS, pozwalający przesłać rodzinom aktualną lokalizację dziecka,

  • posiada lokalizator GPS, by rodzic mógł sprawdzić w każdym momencie, gdzie znajduje się dziecko,

  • funkcja alarmu może zastąpić tradycyjny budzik,

  • wbudowany monitor aktywności pozwala sprawdzić, czy dziecko ma każdego dnia zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu,

  • można wysłać do dziecka wiadomość tekstową lub głosową,

  • za pomocą podsłuchu rodzic może sprawdzić co dzieje się w otoczeniu dziecka,

  • pozwala na wykonanie połączeń z zaufanymi numerami, dzięki możliwości instalacji karty SIM.

To wszystko sprawia, że zegarek smartwatch dla dziecistaje się obecnie często kupowanym gadżetem. A funkcja „znajdź mój zegarek” ogranicza ryzyko zagubienia tego nowoczesnego urządzenia.


Ładny i praktyczny smartwatch dla dziewczynki to coś więcej niż zegarek dla dziecka

Funkcjonalność urządzenia nie zmienia się z wiekiem dziecka, jednak inaczej jest z wyglądem urządzenia. Dlatego zastanów się, dla kogo chcesz kupić zegarek - smartwatch. Dla dzieci, które nie chodzą jeszcze do szkoły, dobrym wyborem będzie Garett Kids. Firma ta produkuje najlepsze smartwatche dla dzieci, które zachwycają swoim wyglądem. Są pastelowe, kolorowe i bardzo przyjemne w odbiorze. Ich duży i czytelny wyświetlacz znacznie ułatwia obsługę nawet mało sprawnym paluszkom. Jeśli więc zastanawiasz się, jaki smartwatch dla dziecka wybrać, ten z pewnością spełni swoje zadanie doskonale.
Smartwatch marki Garett dla chłopca


Smartwatch marki Garett dla dziewczynki
Ponieważ jest to smartwatch dla dzieci połączony z telefonem, w każdej chwili będziesz wiedzieć, gdzie znajduje się Twoja córka. Lokalizator GPS działa w czasie rzeczywistym. A do tego funkcja GEOogrodzenia zasygnalizuje, gdy Twoja pociecha wyjdzie poza wyznaczony obszar. Możesz wtedy wysłać do niej wiadomość głosową lub tekstową. Smartwatch dla dziewczynkidostępny jest w delikatnym różowym kolorze, posiada wbudowaną latarkę i aparat.Najlepszy smartwatch dla chłopca, który stanie się jego ulubioną zabawką

Smartwatch – telefon dla dzieci może bardziej zainteresować chłopców. A to dlatego, że oni wolą różnorodne gadżety elektroniczne. Możliwość łączenia się z rodzicami za pomocą zegarka z pewnością przypadnie im do gustu. Wybierając zegarek dla dziecka zwróć uwagę na to, w jakim wieku jest Twoja pociecha. Smartwatch dla pierwszoklasisty czy też smartwatch dla 8-latka powinny mieć czytelny wyświetlacz i atrakcyjny wygląd. Taki jest smartwatch Garett dla dzieci, którego funkcjonalności zachwycają także rodziców. Urządzenie to pozwala na zlokalizowanie, gdzie znajduje się młody chłopak. A to istotne, biorąc pod uwagę, jak bardzo może porwać go zabawa. Wysłanie krótkiej wiadomości głosowej szybko sprowadzi syna na ziemię. Smartwatch dla chłopca pozwoli więc okiełznać trochę jego zapędy.
Garett czyli idealny zegarek dla małych pociech


Zegarek smartwatch Garett dla dzieci
Z kolei dobry smartwatch dla nastolatków może już być pozbawiony niektórych elementów. W szczególności powinien różnić się wizualnie od smartwatcha z SIM dla dzieci. W tym wieku każdy ma już raczej swój telefon, przez co o wiele bardziej pożądana jest możliwość połączenia urządzenia właśnie z nim. Przy czym wciąż ważna jest wytrzymałość. Smartwatch dla 12-latka może jeszcze zaliczyć bliski kontakt z wodą, błotem i piachem. Możliwość wymiany kolorowego paska z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie młodzieżowe gadżety.