<<   POWRÓT 08-10-2021

Nowe smartwatche Garett dla niej i dla niego. Zobacz nowości Garett 2021 roku!

Polska firma Garett coraz śmielej zdobywa zagraniczne rynki. Wielofunkcyjne urządzenia przyciągają amatorów fitness oraz różnego rodzaju aktywności sportowych. W tym roku do portfolio marki dołączyły nowe damskie i męskie modele, które prezentują nieco odmienną stylistykę od tej panującej dotychczas w brandzie.


Biżuteryjny damski smartwatch Garett Lady Ann RT

W nowościach od marki Garett znajduje się damski smartwatch Garett Lady Ann RT o wyrafinowanym, kobiecym wyglądzie. Jego uwagę zwraca luneta z dekoracyjnym ścięciem na wzór jubilerskich szlifów, które nadają modelowi bardzo biżuteryjnego charakteru. Całości wyglądu dopełnia elegancka mediolańska bransoleta, przyjmująca postać gęstej plecionki. Dzięki zapięciu G-Link zapewnia ona łatwe zdejmowanie i zakładanie zegarka z nadgarstka.


Lady ANN RT na pierwszy rzut oka nie wygląda na smartwatcha, a przypomina bardziej tradycyjny szykowny damski zegarek. Nie mniej, jego wnętrze kryje wiele nowoczesnych funkcji, w tym: ciśnieniomierz, programy biegowe i treningowe, pulsometr, czy pomiar dystansu. Smartwatch oprócz typowo sportowych gadżetów wyposażony jest także w dodatki pomocne na co dzień. Znajdziemy tu alarm, timer, monitorowanie snu, a także krokomierz.


Męski Garett Ocean RT - nowocześnie i elegancki

Propozycją nowego, męskiego smartwatcha Garett o nowoczesnym wzornictwie jest Ocean RT. Jego stylistyka została zainspirowana w dużej mierze diverami — kopertę otacza luneta, a całość zawieszona została na klasycznej bransolecie zbudowanej z pełnych ogniw o trzech segmentach. Zegarek dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych — czarno-srebrnym i niebiesko-srebrnym. Obie wersje wpisują się w sportowo-elegancki styl.

 

Kompatybilny z systemami Android oraz iOS zegarek w bardzo wielu sytuacjach będzie świetną alternatywą dla smartfona. Z poziomu nadgarstka skorzystamy z zaawansowanych trybów sportowych umożliwiających nam ustawienie konkretnej dyscypliny, by móc kontrolować intensywność wysiłku. Ponadto odczytamy powiadomienia o przychodzących wiadomościach oraz odbierzemy połączenia. Miłym zaskoczeniem okaże się możliwość zdalnego zarządzania aparatem fotograficznym i odtwarzaczem muzyki w telefonie, prosto z nadgarstka.


Wielofunkcyjny smartwatch Garett Sport Mode Pro

Najbardziej zaawansowanym technicznie produktem z omawianych tu nowości, pozostaje Garett Sport Mode Pro. Dostępny w 5 opcjach kolorystycznych model, wyposażony jest w szereg przydatnych na co dzień funkcji. Wśród nich pojawi się całe spektrum programów treningowych oraz czujników śledzących aktywność. Smartwatch powiadomi nas nawet o zbyt niskim poziomie aktywności, zachęcając tym samym do wstania od biurka i wykonaniu paru prostych ćwiczeń, czy odbycia krótkiego spaceru. Na pewno wiele osób zadowoli fakt, że z poziomu nadgarstka można odbierać połączenia oraz powiadomienia z serwisów społecznościowych.


Zobacz wszystkie nowości smartwatchy Garett: