Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Nowe smartwatche Garett dla niej i dla niego. Zobacz nowości Garett 2021 roku!

08-10-2021

Polska firma Garett coraz śmielej zdobywa zagraniczne rynki. Wielofunkcyjne urządzenia przyciągają amatorów fitness oraz różnego rodzaju aktywności sportowych. W tym roku do portfolio marki dołączyły nowe damskie i męskie modele, które prezentują nieco odmienną stylistykę od tej panującej dotychczas w brandzie.


Biżuteryjny damski smartwatch Garett Lady Ann RT

W nowościach od marki Garett znajduje się damski smartwatch Garett Lady Ann RT o wyrafinowanym, kobiecym wyglądzie. Jego uwagę zwraca luneta z dekoracyjnym ścięciem na wzór jubilerskich szlifów, które nadają modelowi bardzo biżuteryjnego charakteru. Całości wyglądu dopełnia elegancka mediolańska bransoleta, przyjmująca postać gęstej plecionki. Dzięki zapięciu G-Link zapewnia ona łatwe zdejmowanie i zakładanie zegarka z nadgarstka.

Zegarek Garett 5904238480540 Smartwatch Garett Lady Ann RT damski smartwatch wielofunkcyjny


Zegarek Garett 5904238480540 Smartwatch Garett Lady Ann RT damski smartwatch wielofunkcyjny

Lady ANN RT na pierwszy rzut oka nie wygląda na smartwatcha, a przypomina bardziej tradycyjny szykowny damski zegarek. Nie mniej, jego wnętrze kryje wiele nowoczesnych funkcji, w tym: ciśnieniomierz, programy biegowe i treningowe, pulsometr, czy pomiar dystansu. Smartwatch oprócz typowo sportowych gadżetów wyposażony jest także w dodatki pomocne na co dzień. Znajdziemy tu alarm, timer, monitorowanie snu, a także krokomierz.


Męski Garett Ocean RT - nowocześnie i elegancki

Propozycją nowego, męskiego smartwatcha Garett o nowoczesnym wzornictwie jest Ocean RT. Jego stylistyka została zainspirowana w dużej mierze diverami — kopertę otacza luneta, a całość zawieszona została na klasycznej bransolecie zbudowanej z pełnych ogniw o trzech segmentach. Zegarek dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych — czarno-srebrnym i niebiesko-srebrnym. Obie wersje wpisują się w sportowo-elegancki styl.

Zegarek Garett Smartwatch Garett Men Ocean RT silver
Zegarek Garett 5904238480571Smartwatch Garett Men Ocean RT silver smartwatch męski wielofunkcyjny

Kompatybilny z systemami Android oraz iOS zegarek w bardzo wielu sytuacjach będzie świetną alternatywą dla smartfona. Z poziomu nadgarstka skorzystamy z zaawansowanych trybów sportowych umożliwiających nam ustawienie konkretnej dyscypliny, by móc kontrolować intensywność wysiłku. Ponadto odczytamy powiadomienia o przychodzących wiadomościach oraz odbierzemy połączenia. Miłym zaskoczeniem okaże się możliwość zdalnego zarządzania aparatem fotograficznym i odtwarzaczem muzyki w telefonie, prosto z nadgarstka.


Wielofunkcyjny smartwatch Garett Sport Mode Pro

Najbardziej zaawansowanym technicznie produktem z omawianych tu nowości, pozostaje Garett Sport Mode Pro. Dostępny w 5 opcjach kolorystycznych model, wyposażony jest w szereg przydatnych na co dzień funkcji. Wśród nich pojawi się całe spektrum programów treningowych oraz czujników śledzących aktywność. Smartwatch powiadomi nas nawet o zbyt niskim poziomie aktywności, zachęcając tym samym do wstania od biurka i wykonaniu paru prostych ćwiczeń, czy odbycia krótkiego spaceru. Na pewno wiele osób zadowoli fakt, że z poziomu nadgarstka można odbierać połączenia oraz powiadomienia z serwisów społecznościowych.

Zegarek Garett 5904238480694 Smartwatch Garett Sport Mode Pro RT smartwatch na czarnym pasku

Zobacz wszystkie nowości smartwatchy Garett: