Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarek Garmin dla dzieci — jak wybrać?

19-09-2022

Chcesz kupić zegarek Garmin dla dzieci ale nie masz pewności, jaki okaże się najlepszy? W ofercie wyróżniają się dwie serie zegarków, w ramach których producent stale powiększa swoje portfolio. Wszystkie dostępne w nim modele Garmin dla dziecka oferują zbliżony zakres funkcji. Znacznie różnią się jednak designem i motywem przewodnim. Dlatego to właśnie pod tym kątem najlepiej dobrać odpowiedni oferowany przez Garmin smartwatch dla dzieci. Poznaj bliżej jego odsłony! 


Smartwatch dla dzieci Garmin — monitor aktywności jak z bajki

Zegarki Garmin projektowane są nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci mają większość funkcji typowych dla tego rodzaju urządzeń. Mowa tu przede wszystkim o liczniku kroków, monitorze snu czy lokalizatorze GPS. W 2. i 3. serii dochodzi jednak do tego wiele innych opcji zakamuflowanych w bajkowych aplikacjach. Lubiani bohaterowie Marvela i Disneya ożywają w nich, aby zachęcać Twoje dziecko do różnych aktywności każdego dnia.

Smartwatch dla dzieci Garmin


Smartwatche dziecięce Garmin Vivofit jr.2

Dla przykładu znajdujący się z portfolio Garmin zegarek dziecięcy Vivofit jr. 2 oferuje:

  • gry-wyzwania, 
  • karty treningowe, 
  • przyjazne przypomnienia o wyznaczonych zadaniach,
  • liczne aplikacje oparte na grywalizacji, jak nagrody, przygody oraz klejnoty kolekcjonerskie za aktywność i wykonane obowiązki.


W serii jr. 3 do tej listy Garmin dodał jeszcze pomiar przebytego dystansu oraz widżet ICE przechowujący dane kontaktowe dziecka. Nowsza odsłona jest więc dodatkowo ukierunkowana na zwiększenie bezpieczeństwa małego użytkownika.

Garmin Vivofit jr 3 z motywem czarnej panteryWspółpracująca ze smartwatchem dziecięcym Garmin Aplikacja

Smartwatch Garmin dla dzieci z linii 2. i 3. współpracuje z zaprojektowaną do niego tematyczną aplikacją. Wystarczy, że zalogujesz się do niej na swoim smartfonie, a zyskasz podgląd bieżącej aktywności pociechy, jakości jej snu czy zrealizowanych zadań. Możesz też wyznaczyć dziecku kolejne obowiązki, aby ułatwić mu organizację dnia. Na który zegarek dla dzieci Garmin warto zatem postawić? Przyjrzyjmy się bliżej, co oferują obie kolekcje.


Garmin dla dziecka jr. 2 — stylowa opaska Garmin dla dzieci

Proponowany przez Garmin smartwatch dla dzieci jr. 2 przypomina wyglądem nowoczesny smartband. To sprawia, że ma bardziej sportowy charakter. A jego wąska koperta dobrze leży na nadgarstku nawet czterolatka.

Garmin Spider Man


Garmin Vivofit jr 2

W porównaniu z Vivofit jr. 3 zegarek Garmin dla dzieci jest odrobinę lżejszy. Podnosi więc komfort noszenia najmłodszym użytkownikom. Jednocześnie dysponuje mniejszym wyświetlaczem 88 × 88 pikseli. Pomimo to wciąż pozostaje dobrze czytelny nawet w słońcu.


Oferowany przez Garmin zegarek dla dzieci znajdziesz w kilku wzorach inspirowanych popularnymi bajkami oraz kultowymi komiksami dla dzieci i młodzieży. Zobacz!

Dziewczęcy zegarek Garmin Vivofit jr 2
Garmin Kapitan Ameryka


Kapitan Ameryka

Smartwatch dla dzieci Garmin z motywem Kapitana Ameryki to prawdziwa gratka dla miłośników Marvela, komiksów i nowej technologii. Pod okiem tego marvelowskiego superbohatera dziecko będzie realizować codzienne zadania, a w ramach nagrody — przeniesie się do wirtualnego uniwersum. Ta opaska Garmin dla dzieci przykuwa spojrzenia wyrazistym, kolorowym wzorem z logo popularnej postaci. Okaże się więc doskonałym wyborem dla młodszego dziecka, które lubi się wyróżniać.

Spider-Man

Pomimo że Spider-Man narodził już w latach 60. XX w., wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Twoje dziecko należy do jego fanów? Smartwatch Garmin dla dzieci z tą postacią pomoże mu to wyrazić! Dyskretny wzór powinien też jednak przypaść do gustu każdemu miłośnikowi nietuzinkowych gadżetów. Występuje w kolorze czarnym z pajęczyną oraz czerwonym z wyżłobioną postacią człowieka-pająka.

Garmin Spider Man


Zegarek Garmin motywacją do aktywności ruchowej

Dzięki Garmin dla dziecka Twoja pociecha zyska więcej motywacji do codziennych aktywności, odbierania nagród i zabawy w towarzystwie ulubionego bohatera. Przekonaj się!


Star Wars

A może Twoje dziecko fascynuje się Gwiezdnymi Wojnami? Ich bohaterowie mogą mu teraz towarzyszyć każdego dnia. Wyznaczaj dziecku zadania na każdy dzień, aby mogło doświadczać kosmicznych przygód w ich gronie.W portfolio amerykańskiego producenta jest dostępny Garmin dla dzieci z GPS w kilku energetycznych kolorach i wzorach zaczerpniętych z komiksu.

Garmin Star Wars


Garmin Vivofit 2 Kraina Lodu

Disneyowskie księżniczki

A to z kolei propozycje dla fanek księżniczek, bajek i dziewczęcych dodatków. W kolekcji skierowanej do dziewczynek czekają: 

  • różowy Garmin - zegarek dziecięcy z postaciami księżniczek dla najmłodszych użytkowniczek,
  • biała opaska Garmin dla dzieci z uwielbianą przez dzieci postacią z Krainy Lodu,
  • neutralny, liliowy model z motywem roślinnym dla dziewczynki w każdym wieku.


Niezależnie od tego, na który zegarek dla dzieci Garmin się zdecydujesz, możesz liczyć na to, że zachęci córkę do wykonywania zadań i zabawy w iście królewskim stylu!

Aplikacja Garmin dla dzieci


Garmin Myszka Minnie

Myszka Minnie

Z myślą o najmłodszych dziewczynkach powstał również Garmin - smartwatch dla dzieci z kultową Myszką Miki. Każda aktywność odblokowuje w nim nagrody, gry i zabawy rodem z mysiej krainy.Zegarek Garmin dla dzieci z GPS jest dostępny z wizerunkiem bohaterki w zabawnych pozach. Obok niego znajdziesz też jednak dziewczęcy model nieco dyskretniej zdradzający nawiązania do bajki. Będzie pasować do każdej dziewczynki lubiącej kolorowe, wyróżniające się dodatki.


Smartwatch dla dzieci Garmin Vivofit jr. 3

Amerykański producent przy projekcie trzeciej odsłony szukał inspiracji w podobnych rejonach bajkowego uniwersum. Zdecydował się jednak na całkowitą zmianę designu względem wcześniejszych kolekcji.

Garmin Vivofit jr 3


Smartwatch dziecięcy Garmin Vivofit jr 3 star wars

Znajdujący się w porfolio Garmin zegarek dziecięcy Vivofit jr. 3 ma kwadratową kopertę z jeszcze czytelniejszym wyświetlaczem o zwiększonej rozdzielczości 112 × 112 pikseli. Rozmiar ekranu 14 mm wciąż pozostaje jednak na tyle mały, że proponowany przez Garmin smartwatch dla dzieci dobrze prezentuje się już na nadgarstku kilkulatka.


Modele z tej serii mają jednolitą kolorystykę i dyskretne wzory nawiązujące nie tylko do postaci ze świata bajek. Dzięki temu będą jeszcze lepiej pasować do starszych dzieci i nastolatków, wyglądając prawie jak klasyczny zegarek.

Smartwatch Garmin Vivofit jr3 dla młodych nastolatków
Smartwatch Garmin Marvel

Marvel

Amerykański producent nie bez powodu również w tej edycji nawiązał do uniwersum Marvela. Zegarek Garmin dla dzieci z motywami popularnych komiksów niezmiennie bije bowiem rekordy sprzedaży.


Do wyboru są m.in. modele z postaciami: Mandaloriana i Grogu z Gwiezdnych Wojen, Iron Mana oraz Czarnej Pantery. Dzięki temu niemal każdy miłośnik komiksów ma szansę znaleźć wśród nich model dla siebie. Misje organizacji S.H.I.E.L.D, przygody z Sagi Infinity i nagrody od Avengersów? Od teraz tak będzie wyglądać codzienność Twojego dziecka!

Smartwatch Garmin Star Wars Mandalorian


Smartwatch Garmin Disney

Disney

A oto Garmin zegarek dla dzieci, obok którego nie przejdzie obojętnie żadna prawdziwa księżniczka. Wybierasz zielony model z Małą Syrenką, a może luźno nawiązujący do bajek biały smartwatch? Każdy z nich sprawi, że mała użytkowniczka poczuje się dziewczęco i wyjątkowo. Wystarczy uruchomić wyświetlacz, a codziennie będą się na nim pojawiać dworskie zadania oraz królewskie przyjemności pod postacią nagród, klejnotów i przygód.

 

Adventure

A jeśli Twoje dziecko nie jest fanem bajek? Wciąż może przeżywać przygody w stylu smart. Wystarczy, że wybierzesz smartwatch Garmin dla dzieci z serii Adventure. Znalazł się w niej na przykład model ze wzorem rozgwieżdżonego nieba, kosmosu, kwiatów albo zwierząt. Każdy z nich zachęca do wirtualnej (i nie tylko) eksploracji planety oraz odkrywania ciekawostek na jej temat. Motyw przewodni wyznaczają podróże dla ciekawych świata chłopców i dziewczynek w każdym wieku.

Smartwatch Garmin Adventure


Garmin dla dziecka ma na tyle zróżnicowany design, że skradnie serce niemal każdego użytkownika. A wtedy bohaterowie Marvela i Disneya będą czuwać nad obowiązkami oraz dobrą zabawą Twojej pociechy przez cały czas. Już wiesz, który zegarek Garmin dla dzieci z GPS wybierzesz? Wszystkie opisane modele znajdziesz w atrakcyjnych cenach w ZEGAREK.NET.