Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300
Kupując taktyczny zegarek traser® otrzymasz drugi pasek w PREZENCIE!

TS-111074 Zegarek Traser P67 Officer Pro Khaki - męski

Traser - logo
AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA

zobacz podobne  
Zegarek Traser TS-111065
Zegarek Traser TS-111066
Zegarek Traser TS-111067
Zegarek Traser TS-111068
Zegarek Traser TS-111069
Zegarek Traser TS-111070
Zegarek Traser TS-111071
Zegarek Traser TS-111072
Zegarek Traser TS-111073
Zegarek Traser TS-111074
Zegarek Traser TS-111075
Zegarek Traser TS-111076
Cena:2250Negocjuj cenę
sprawdź Raty 0% 10 x 225
Dostępność: początek marca 2024
 • Darmowa dostawa
 • Gwarancja 10 lat na Trigalight ®, 4 lata na terenie Polski, 2 lata międzynarodowa
 • Gwarancja najniższej ceny
 • 100% oryginalności
 • Darmowy zwrot do 100 dni

Opis techniczny zegarka Traser TS-111074 P67 Officer Pro Khaki

Mechanizm
Typ mechanizmu
kwarcowy
Zegarek zasilany za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który wprawia w ruch kryształ kwarcu.
Kaliber mechanizmu
Ronda 715
Gwarancja
10 lat na Trigalight ®, 4 lata na terenie Polski, 2 lata międzynarodowa
Koperta
Wodoszczelność
100 m (10 bar)
Zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. podczas kąpieli czy pływania. Nie zaleca się jednak zanurzania na dużych głębokościach ani też korzystania z przycisków lub regulacji koronki pod wodą.
Kolor koperty
czarny
Materiał koperty
stalpowłoka PVD
Kopertę pokryto specjalną powłoką w technologii PVD. Zyskała dzięki temu piękny, modny odcień, a przy tym także odporność na zarysowania.
Kształt koperty
okrągła
Zakręcany dekiel
tak
Zakręcany dekielek sprawia, że zegarek zachowuje wyższą szczelność.
Zakręcana koronka
tak
Uniemożliwia dostanie się wody do mechanizmu przez koronkę.
Szerokość koperty
42 mm
Tarcza
Kolor tarczy
brązowy
Wskazanie czasu
analogowe
Zegarek pokazuje czas w tradycyjny sposób, przy użyciu mechanizmu wskazówkowego.
Typ tarczy
z cyframi arabskimi
Podświetlenie
trytowe GTLS
Jest to innowacyjne rozwiązanie dotyczące podświetlenia. Zastosowany w nim tryt, który emituje światło 24/7. Ponadto podświetlenie te jest samozapłonowe, nie wymagające wcześniejszego naświetlania lub wykorzystywania baterii bądź akumulatora.
Szkło
Rodzaj szkła
szafirowe
W skali Mohsa otrzymuje ono aż 9 punktów, przy czym 10 punktów ma tylko diament. Szkiełko jest w związku z tym bardzo trudne do zarysowania i doskonale chroni tarczę zegarka.
Powłoka antyrefleksyjne
tak
Nałożona na szkiełko specjalna powłoka likwiduje wszelkie refleksy na tarczy zegarka, przez co znacznie ułatwia odczyt w słoneczne dni.
Pasek
Pasek/Bransoleta
pasek
Zapięcie
na sprzączkę
To najczęściej spotykany i ceniony rodzaj zapięcia w zegarkach na pasku. Jest to solidne i niezastąpiona konstrukcja. Prostota wykonania i tradycyjny charakter sprawiają, iż zwolenników pasków ze sprzączką nie brakuje.
Kolor paska/bransolety
brązowyniebieski
Materiał paska/bransolety
tekstylny typu NATO
Szerokość paska/bransolety przy kopercie
22 mm
Funkcje
Datownik
dzień miesiąca
Aktualny dzień miesiąca wyświetlany w okienku na tarczy zegarka lub na wyświetlaczu cyfrowym.
Informacje ogólne
Pochodzenie
SWISS MADE - szwajcarskie
Styl
klasyczny
EAN
7630027705706
Model
TS-111074

Traser P67 Officer Pro - przydatny w każdej sytuacji

Traser TS-111074 P67 Officer Pro Khaki to uniwersalny zegarek, który doskonale sprawdzi się przy w każdej sytuacji - w biurze, podczas wieczornego wyjścia ze znajomymi, a także na biwaku w dziczy. To przedmiot o świetnych właściwościach, trwały i stylowy, który powstaje dzięki doświadczeniem marki Traser w budowie zegarków dla Armii Stanów Zjednoczonych.

Linia P67 obecna jest na rynku od dłuższego czasu. Model o numerze referencyjnym TS-111074 należy do nowej generacji linii, przynoszącej wiele zmian i usprawnień.

Traser TS-111074 P67 Officer Pro Khaki to dyskretny zegarek o czarnej kopercie i tarczy w kolorze khaki. Mimo stonowanego wyglądu, oferuje on prawdziwie sportowe możliwości, a także niezrównaną czytelność w każdych warunkach. Zegarek oferowany jest z wygodnym paskiem NATO, który kolorystycznie pasuje do tarczy i wskazówek.

Zegarek Traser P67 Officer Pro Khaki TS-111074
Zegarek Traser P67 Officer Pro Khaki TS-111074

Najważniejsze cechy Traser TS-111074 P67 Officer Pro Khaki

 • Swiss Made - wyrób najwyższej jakości;
 • zawsze czytelny dzięki podświetleniu GTLS;
 • wyprodukowany przez firmę tworzącą najlepsze zegarki taktyczne;
 • odporne na zarysowania szkło szafirowe;
 • powłoka antyrefleksyjna na szkle;
 • odporna na korozję koperta ze stali szlachetnej;
 • przyjazny dla osób uczulonych na nikiel;
 • czarna powłoka PVD;
 • tarcza w kolorze khaki z beżowymi akcentami;
 • precyzyjny, szwajcarski mechanizm kwarcowy;
 • datownik dni miesiąca;
 • wodoszczelność do 100 metrów / 10 bar;
 • zakręcana koronka;
 • pełny, zakręcany dekiel;
 • materiałowy pasek typu NATO w kolorze khaki, z niebieskim akcentem;
 • czarne szlufki i sprzączka paska;
 • szerokość paska: 20 milimetrów;
 • średnica koperty: 42 milimetry.

Wygodna i odporna koperta Traser P67 Officer Pro Khaki TS-111074

Jednolicie czarna, okrągła koperta Traser TS-111074 nawiązuje do klasycznych zegarków taktycznych, jakich żołnierze Armii Stanów Zjednoczonych używali w poprzednim stuleciu.

Przygotowano ją ze stali szlachetnej, która zawiera jedynie śladowe ilości niklu, dzięki czemu jest przyjazna dla osób z alergią na ten pierwiastek. Jednocześnie stop jest odporny na korozję, dzięki czemu zegarek nadaje się do wykorzystywania podczas kąpieli i uprawiania sportów wodnych. Zakręcana koronka i pełny, zakręcany dekiel poprawiają szczelność obudowy. Traser P67 Officer Pro jest wodoszczelny do 100 metrów.

Czarny kolor koperty uzyskano przez nałożenie trwałej powłoki PVD, wykorzystującej cząsteczki tytanu. Taki rodzaj wykończenia to jeden z wymogów armii - zegarek dla żołnierza nie może odbijać światła, by nie zdradzić pozycji operatora.

Koperta zegarka TS-111074 Officer Pro Khaki
Zegarek Traser P67 Officer Pro Khaki TS-111074

Czytelna tarcza nowej generacji P67 Officer Pro

Traser P67 Officer Pro Khaki otrzymał tarczę w kolorze khaki. To stosowany w militariach kolor na pograniczu zieleni i jasnego brązu.

Na tarczę naniesiono skalę godzinową w formacie dobowym - to znaczy, że dużymi cyframi arabskimi w kolorze szarym zaznaczono godziny od 1 do 12, a mniejszymi, bardziej na środku, zapisano te od 13 do 24. Między indeksami godzinowymi ze szklanych rurek, rozpisana została też skala minutowa.

Na flanszy otaczającej tarczę również zaznaczone są minuty/sekundy. Punkt “0” symbolizuje sporych rozmiarów, niebieski trójkąt ze szklaną rurką wypełnioną trytem.

Datownik zajął miejsce indeksu godziny trzeciej. Prezentuje on białą cyfrę na ciemnym tle, dzięki czemu nie odciąga uwagi przy odczytywaniu czasu.

Wskazówki godzinowa i minutowa są całe czarne, a sekundowa została wykończona na kolor niebieski. W każdej znajdują się rurki GTLS.

Podświetlenie Trigalight w Traser P67 Officer Pro Khaki TS-111074

Na tarczy w kolorze khaki umieszczonych zostało aż piętnaście rurek Trigalight. Te precyzyjnie obrobione przy pomocy lasera, szklane pojemniki, wypełnione są gazem trytem (H3). Tryt należy do najdroższych substancji, gdyż nie występuje w naturze. Uzyskuje się go w reaktorach jądrowych. Ten izotop wodoru emituje promieniowanie beta, zasilające warstwę substancji luminescencyjnej, nałożonej wewnątrz rurek. W ten sposób powstaje samowystarczalne, działające nieprzerwanie przez ponad 10 lat, podświetlenie tarczy określane jako Gas Tritium Light Sources (GTLS). Jest ono wykorzystywane między innymi w celownikach do broni i instrumentach pokładowych samolotów. Również wskazówki mają swoje rurki Trigalight. Tak przygotowana tarcza może spełnić warunki wojskowej normy MIL, wymagającej aby zegarek był czytelny w całkowitych ciemnościach.
Podświetlenie Trigalight w zegarku Traser TS-111074
Dwa kolory Trigalight + Super-LumiNova w zegarku Traser TS-111074

Dwa kolory Trigalight + Super-LumiNova w Traser TS-111074 P67 Officer Pro Khaki

Na godzinie dwunastej zastosowana została rurka, emitująca pomarańczowe światło. Ponad i pod nią znalazły się trzy kolejne rurki, świecące na zielono, co ułatwia zorientowanie tarczy w całkowitych ciemnościach. Pozostałe jedenaście indeksów godzinowych świeci zielonym światłem. Wskazówki otrzymały zielone Trigalight, a rozróżnić je można dzięki różnej grubości i długości rurek. Sekundnik ma najmniejszy pojemnik GLTS, dodatkowo jest on zamocowany najbliżej krawędzi tarczy. Wskazówka minutowa ma grubszą i długą rurkę, a ta zastosowana w strzałce godzin jest średniej długości.

Dodatkowo zegarek posiada luminescencyjną uszczelkę szafirowego szkła, co jest jednym ze znaków charakterystycznych cywilnych odmian zegarków Traser.

Szafirowe szkło w zegarku Traser P67 Officer Pro Khaki TS-111074

Tarczę zegarka zabezpieczono szafirowym szkłem. Powstaje ono z wyhodowanego w laboratoriach szafiru, który od tego występującego w naturze różni się tym, że jest chemicznie czysty. Brak domieszek innych pierwiastków sprawia, że stworzony przez człowieka szafir jest bezbarwny i doskonale przejrzysty. Jednocześnie dzięki ogromnej twardości, aż 9 punktów w skali twardości Mohsa, jest bardzo odporny na zarysowania. By zarysować szkło szafirowe potrzebny przedmiot, którego twardość jest większa, na przykład wykonany z diamentu. W codziennym życiu bardzo trudno uszkodzić takie szkło.

Na spodnią stronę szkła naniesiona została warstwa substancji antyrefleksyjnej, która niweluje odbicia światła i ułatwia odczytywanie wskazań.

Szafirowe szkło w zegarku Traser P67 Officer Pro Khaki
Mechanizm Ronda 715 w zegarkach Traser TS-111074

Szwajcarska jakość - dopracowany mechanizm Ronda 715

Sercem zegarka Traser P67 Officer Pro Khaki TS-111074 jest kwarcowy mechanizm Ronda 715, przystosowany specjalnie na potrzeby marki Traser oferującej zegarki z cięższymi wskazówkami z rurkami GTLS.

To mechanizm oferujący prezentację godzin, minut, sekund i numeru dnia miesiąca. Dzięki w pełni rozbieralnej, metalowej konstrukcji, jest on serwisowalny. Dla Klienta oznacza to, że w przypadku awarii można naprawić mechanizm, co jest tańszę niż wymiana całego, nierozbieralnego werku.

Płyty mechanizmu są pozłacane, a najważniejsze pracujące w jego wnętrzu elementy otrzymały łożyska z pięciu kamieni. Na jednej, wysokiej jakości baterii, Ronda 715 działa około 60 miesięcy / 5 lat. Miesięczna dokładność mechanizmu to przedział -10/+20 sekund.

Traser TS-111074 z kolorowym paskiem

Zegarek oferowany jest z materiałowym paskiem typu NATO o oryginalnej kolorystyce. Tego rodzaju paski wywodzą się z wojskowości - we wczesnych latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku stworzono je na potrzeby Brytyjskiego Ministerstwa Obrony.

Traser przygotował pasek z materiału w kolorze khaki z granatowym paskiem na środku. Wszystkie metalowe elementy paska - szlufki i sprzączka wykończono na czarno. Tkaninę można wyprać, co ułatwia utrzymanie paska w czystości i higienie.

Zegarek Traser P67 Officer Pro Khaki TS-111074
Wodoszczelność zegarka Traser P67 Officer Pro Khaki

Traser P67 - wodoszczelny do 100 metrów

Producent zdaje sobie sprawę, że wodoszczelność to jedna z najważniejszych cech zegarka używanego przez nowoczesnych mężczyzn, którzy chcą korzystać jedynie z najtrwalszego sprzętu. Szwajcarski Traser ma ogromną wiedzę i wieloletnią praktykę w przygotowywaniu zegarków wodoszczelnych.

W swej ofercie ma zegarki zdolne znieść zanurzenie do ponad 500 metrów. Klasycznie wyglądający P67 Officer Pro Khaki TS-111074 także jest przygotowany do kontaktu z wodą. Odpowiednie uszczelki szkła oraz zakręcana koronka i dekiel gwarantują wodoszczelność do 100 metrów, co pozwala brać prysznic, kąpiel, a także pływać z tym zegarkiem.

Rozszerzona gwarancja Traser P67 Officer Pro TS-111074

Kupując zegarek Traser TS-111074 P67 Officer Pro w sklepie ZEGAREK.NET otrzymuje się zegarek objety rozszerzoną gwarancją. Składa się ona z trzech elementów:

 • dwuletniej międzynarodowej gwarancji producenta;
 • czteroletniej gwarancji na terenie Polski, dotyczącej mechanizmu;
 • dziesięcioletniej gwarancji na Trigalight.

Ta wyjątkowa opieka posprzedażowa to najlepszy dowód na to, że zegarek Traser to świetny wybór i niezawodny czasomierz.

Gwarancja zegarków Traser
Traser Swiss H3 - producent zegarków taktycznych

Traser swiss H3 - producent zegarków taktycznych

Marka Traser specjalizuje się w produkcji zegarków wojskowych od 1989. Jej produkty są odporne, praktyczne i długowieczne, ponieważ przygotowywane są z myślą o wykorzystaniu w zróżnicowanych warunkach. Nie bez znaczenia dla trwałości modelu P67 Officer Pro jest doświadczenie marki nabyte przy okazji kontraktów wojskowych. Zegarki taktyczne traser stworzone dla wojska, są jednymi z najlepiej zaprojektowanych i wykonanych czasomierzy na świecie!

Jednocześnie Traser produkuje zegarki zgodnie z zasadami “Swiss Made”, które są prestiżową gwarancją najwyższej jakości i pochodzenia. Zastosowanie przełomowej technologii podświetlenia Trigalight umożliwia odczytywanie aktualnej godziny nawet w całkowitych ciemnościach, wiele godzin po zmroku. Z pewnością docenią to nie tylko żołnierze lecz także podróżnicy i pasjonaci zegarków.

Darmowa dostawa

Zamówienia złożone w sklepie ZEGAREK.NET objęte są darmową dostawą *.
Realizowana ona jest we współpracy z zaufanymi firmami kurierskimi:Kurier DHL
Płatność z góry: 0 zł
Płatność za pobraniem: 
0 zł
Kurier DPD
Płatność z góry: 0 zł
Płatność za pobraniem: 
0 zł
Paczkomaty InPost
Płatność z góry: 5 zł
Płatność za pobraniem: 
 5 zł* Koszt wysyłki zamówień o wartości poniżej 75 zł to 15 zł (kurier) lub 11 zł (InPost)


Czas realizacji zamówień

Czas dostawy 24h, czyli następnego dnia roboczego od daty zakupu dotyczy:

 • zamówień z płatnością zaksięgowaną w dniu wysyłki do godz. 13:00
 • zamówień nieobjętych usługą grawerowania


Przesyłki zagraniczne

Wysyłki zagraniczne w granicach UE realizowane są dzięki firmie kurierskiej DHL (koszt: 50zł)Przydatne informacje

 • Zegarki wysyłane są w dni robocze. Zamówienia złożone w weekend, realizowane są w poniedziałki.
 • Przesyłki dostarczane są w dni robocze. 
 • W razie potrzeby klient może ustalić datę dostawy. Odpowiednią datę należy wpisać w komentarzu do zamówienia.
 • Oferujemy również dodatkową usługę kontaktu kuriera przed doręczeniem paczki.
 • Zegarki pakowane są w oryginalne pudełka producenta oraz dodatkowe opakowanie z kartonu i wypełnienie. 
 • Przesyłki dostarczane są w oryginalnych foliopakach firm kurierskich.
 • Do przesyłki dołączany jest paragon/faktura oraz gwarancja producenta.
 • Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia. 

Podaruj niepowtarzalny prezent !

Grawerowanie to wyjątkowy pomysł na przekazanie życzeń i podkreślenie szczególnych okazji. Dedykacja na zegarku to dla obdarowanej osoby miła niespodzianka, która będzie też trwałą pamiątką. Na spersonalizowanym zegarku możesz utrwalić np.:
- ważną datę
- imiona
- krótką dedykację 


Jak zamówić grawerowanie?

Po dodaniu produktów do koszyka, wpisz tekst grawerowania w odpowiednie pole.
Możesz też wybrać dodatkowe symbole.Ważne informacje:

 1. Każdy dekielek pokryty jest oznaczeniami producenta,  które rozmieszczone są różnie w zależności od modeli zegarków.
 2. W związku z tym układ tekstu może wyglądać inaczej na każdym zegarku i dobierany jest przez osobę grawerującą. 
 3. Czcionki wybierane są odgórnie, co gwarantuje estetyczny wygląd i układ. 
 4. Kolor grawerowanego tekstu uzależniony jest od rodzaju polerowania dekielka.
 5. Koszt grawerowania dla jednego zegarka, bez względu na ilość znaków to 1 zł. 
 6. Grawerowane zegarki nie podlegają zwrotom.Gwarancja na Zegarki Traser® :

1. Producent oferuje 10-letnią gwarancję na technologię Trigalight® od momentu produkcji.


2. Marka Traser® oferuje 2 letnią gwarancję międzynarodową.


3. Oficjalny dystrybutor - firma "Pro Watches" oferuje polskim klientom aż 4 lata gwarancji na mechanizm!

CENTRALNY PUNKT SERWISOWY:

Adres Kontakt 
PRO WATCHES S.C.
Stanisław Dolny 350
34-130 Stanisław Dolny
telefon: 510 967 007
e-mail: biuro@prowatches.pl

Darmowy zwrot aż do 100 dni!


Produkt nie spełnił Twoich oczekiwań?
Możesz skorzystać z darmowego zwrotu.


1. Wypełnij krótki formularz zwrotu lub wymiany

2. Zamów darmowego kuriera DHL


Kurier bezpłatnie odbierze paczkę ze wskazanego miejsca. 
Link do zamówienia kuriera otrzymasz po wypełnieniu formularza zwrotu/wymiany.


Nie adresuj paczki.
Kurier będzie miał przy sobie nalepkę adresową oraz potwierdzenie nadania przesyłki.
3. Spakuj zwracany produkt


Prosimy o spakowanie:

 • towaru w pudełku
 • paragonu/faktury
 • karty gwarancyjnej

Przyspieszy to procedurę zwrotu.
100 % kosztów zakupionego towaru zwracamy w przypadku, gdy produkt był nieużywany.
W razie pytań zadzwoń: 753 753 300

OPINIE I OCENA

Opinie o zegarku Traser TS-111074 P67 Officer Pro Khaki

Kupujący nie wystawili jeszcze opinii.
Traser TS-1110742250.00zł
DO KOSZYKA