Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Traser Active Lifestyle

52wyniki

Zegarki Traser Active Lifestyle

Kolekcja Traser Active Lifestyle zachowuje taktyczne DNA marki, zamykając je w uniwersalnych i ponadczasowych kopertach. To seria skierowana dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia, uwielbiają podróże, a jednocześnie cenią sobie modne wzornictwo.

FILTRY0

Zegarki Traser Active Lifestyle połączenie funkcjonalności i dobrego stylu

Zegarki Traser Active Lifestyle
Traser Active Lifestyle prezentuje taktyczną funkcjonalność w połączeniu z modną stylistyką o militarnym sznycie. Niezależnie od tego, czy znajdziemy się w miejskiej dżungli, wymagającym terenie lub firmowej kolacji — Traser Active Lifestyle będzie zawsze dobrze prezentować się na naszym nadgarstku. A to wszystko dzięki charakterystycznej tarczy i opcjonalnej wielkości koperty.


Osoby prezentujące na co dzień sportowy styl, wybiorą czasomierz na materiałowym pasku NATO lub z tworzywa sztucznego. Dla mężczyzn szukających balansu pomiędzy elegancją, a luzem przygotowano modele ze stalowymi bransoletami lub skórzanymi paskami. Jak bowiem przekonują nas twórcy marki Traser — klasyka, dyskretna elegancja oraz silny charakter, sprawdzą się zawsze i wszędzie, o każdej porze dnia i nocy!
Zegarki Traser Active LifestyleTraser Active Lifestyle — przeznaczony do każdych warunków

Zegarki Traser Active Lifestyle
Zegarki z rodziny Active Lifestyle zostały zaprojektowane z myślą osobach, poszukujących niezawodnego dodatku na każdą okazję. A żeby tak się stało, każdy z modeli został wyposażony w precyzyjny szwajcarski mechanizm kwarcowy. W ofercie mamy opcjonalnie do wyboru mechanizm mechaniczny z automatycznym naciągiem-ETA 2824-2 elabore. Koperty modeli Active Lifestyle wykonano z wysokiej jakości materiałów - stal szlachetna (316L) oraz brąz (mieszanka miedzi 92% i cynku 8%). Wraz z trudnym do zarysowania szafirowym szkłem, z wewnętrzną powłoką antyrefleksyjną, przykrywającym tarczę, stanowią one gwarant wytrzymałej i solidnej konstrukcji.

 Doskonała jakość wykonania zegarków Traser Active Lifestyle

Każdy zegarek z linii Active Lifestyle posiada technologię Trigalight®, podświetlającą samoistnie wskazania przez około 25 lat. Bez względu na to,czy chcemy używać zegarka na lądzie, czy pod wodą — Traser spełni swoje zadanie. Dzięki wodoszczelności o klasie 10 ATM., możemy pływać z czasomierzem na nadgarstku. Z kolei druga strefa czasowa GMT pozwoli nam pozostać zawsze punktualnym, bez względu na aktualne miejsce przebywania. Sprawdź wszystkie linie rodziny Active Lifestyle i wybierz model pasujący do Ciebie.

Zegarki Traser Active LifestyleZegarki Traser Active Lifestyle w autoryzowanym sklepie ZEGAREK.NET

Kupując Traser w autoryzowanym sklepie ZEGAREK.NET masz pewność oryginalności produktu, który pochodzi od oficjalnego polskiego dystrybutora - PRO WATCHES S.C. Każdy model z kolekcji Active Lifestyle objęty jest 4-letnią gwarancją na mechanizm, realizowaną na polskim rynku. Producent daje również 10-letnią gwarancję na stałą intensywność światła trigalight®.