Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Traser P99 Q Tactical

Zegarki Traser P99 Q Tactical

Zegarki Traser P99 Q Tactical to zegarki taktyczne, które doskonale sprawdzą się w naprawdę ekstremalnych warunkach. Czasomierze łączą w sobie wojskowy, utylitarny charakter oraz wytrzymałość niezbędną na lądzie i pod powierzchnią wody. Surowa stylistyka połączona z autorskimi rozwiązaniami marki Traser sprawiają, że zegarki P99 Q Tactical docenią mężczyźni ceniący praktyczne i trwałe przedmioty.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 6 z 6 produktów

Wojskowe geny w zegarkach Traser P99 Q Tactical

Zegarki Traser zaprojektowano według precyzyjnych wytycznych sformułowanych przez siły zbrojne z całego świata. Proste tarcze umożliwiają błyskawiczne sprawdzenie aktualnej godziny, jednocześnie prezentując czas wojskowy. Wszystkie tarcze wzbogacono o iluminację za pomocą rurek z trytem. Takie rozwiązanie, wykorzystujące izotop wodoru, jest najlepszym obecnie stosowanym w zegarkach. Nie wymaga dodatkowego źródła energii, świeci nieprzerwanie przez całą dobę i jest objęte dziesięcioletnią gwarancją producenta!

Podświetlenie Trigalight Traser


Podświetlenie z rurek trytu

Wodoszczelność do 200 metrów, skala czasu wojskowego i podświetlenie pozwalające odczytać godzinę po wielu godzinach od zapadnięcia zmroku to cechy, które wymagane są przez normy wojskowe, a które przydadzą się także miłośnikom outdooru.


Funkcjonalność w zegarkach Traser P99 Q Tactical

Traser P99 Q Tactical będą bardzo użyteczne zarówno na co dzień jak i podczas trudnych warunków terenowych. Ich kwarcowe mechanizmy precyzyjnie odmierzają czas z dokładnością -10/+20 sekund na miesiąc. Dodatkowo wyposażone są w komplikację day-date - wskazują nazwę aktualnego dnia tygodnia i numer bieżącego dnia miesiąca. Szwajcarski mechanizm Ronda 517 został stworzony specjalnie na potrzeby zegarków z podświetleniem trytowym. Wskazówki wyposażone w szklane rurki są znacznie cięższe od zwykłych, pomalowanych farbą luminescencyjną. By rozwiązać ten problem, firma Ronda przygotowała werk ze znacznie mocniejszym silnikiem krokowym, który ma wystarczająco dużo siły by wydajnie i precyzyjnie przesuwać wskazówki. Mimo zastosowania nowego silnika kaliber jest bardzo energooszczędny - może pracować nawet 45 miesięcy bez wymiany baterii. Wyposażono go też w funkcję oszczędzania energii, z której warto skorzystać, gdy zegarek przez dłuższy czas nie będzie używany. Włącza się ją odciągając koronkę do drugiej pozycji.

Funkcjonalność w zegarkach Traser P99 Q Tactical

Najlepsze technologie Traser w służbie trwałości

 technologie Traser

Do produkcji zegarków P99 Q Tactical Traser wykorzystał wszystkie swoje najlepsze technologie. Zegarek posiada kopertę składającą się ze stalowego cylindra chroniącego mechanizm i zewnętrznego pancerza CFRP wykonanego z polimeru zbrojonego włóknem węglowym. Takie rozwiązanie nazywa się Traser Double Case i stosowane jest w zegarkach, które Traser dostarcza do armii, policji i służb ratunkowych na całym świecie. Kompozyt jest lekki i bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że zegarek zawsze wygląda świetnie. Wierzchnie szkła w modelach traser P99 Q Tactical powstały z syntetycznego szkła szafirowego - obecnie nie ma na rynku trwalszego materiału, który można wykorzystać w roli szkła do zegarka. Oferowane przez Traser paski gumowe są grube i szerokie. Dzięki temu odznaczają się ponadprzeciętną trwałością, a dobrze zapięte pewnie mocują zegarek na nadgarstku.


Dla kogo zegarek Traser P99 Q Tactical?

Oryginalne zegarki Traser P99 Q Tactical to wyroby doskonałe na każdą, nawet najbardziej wymagającą okazję. Takie zegarki docenią mężczyźni praktyczni, lubiący przedmioty na których mogą polegać. Modele traser P99 Q Tactical będą dla nich idealnym prezentem. Docenią je także miłośnicy wojskowości i spędzania czasu na łonie natury. Kupując zegarek z oficjalnej polskiej dystrybucji, poza zegarkiem otrzymacie Państwo rozszerzoną gwarancję: 2 lata gwarancji na zegarek, 10 lat gwarancji na podświetlenie trytowe oraz 4 lata gwarancji na mechanizm.

Dla kogo zegarek Traser P99 Q Tactical?