Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Traser P67 Officer Pro Chronograph

Zegarek Traser P67 Officer Pro

Zegarki taktyczne legitymują się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz idealną czytelnością wskazań w każdych warunkach atmosferycznych o każdej porze dnia i nocy. Jest to jeden z powodów, dlaczego są one na wyposażeniu wielu armii na całym świecie. Jedną z najczęściej wybieranych marek przez żołnierzy jest traserⓇ.

czytaj więcej

Zegarki taktyczne Traser z chronografem

Zegarki taktyczne Traser z chronografem

Szwajcarska marka Traser P67 Officer Pro Chronograph z Niederwagen słynie z produkcji niezawodnych czasomierzy nie tylko dla służb mundurowych, ale także dla miłośników survivalu, bushcraftu czy aktywnego wypoczynku. Linia P67 Officer Pro Chronograph tworzy nowy rozdział w ponad 30-letniej historii marki.Szwajcarskie mechanizmy w zegarkach Traser P67 Officer Pro Chronograph

Siłę napędową w zegarkach P67 Officer Pro Chronograph stanowią kwarcowe mechanizmy renomowanej marki Ronda. Dokładnie użyto w nich modelu 5030.D, który legitymuje się dużą stabilnością pracy oraz oszczędnym poborem energii z baterii. Jak podaje producent, jedna bateria wystarcza nawet na ponad 4 lata pracy mechanizmu, co - jak dla zegarków z funkcją chronografu - jest bardzo dobrym wynikiem.

Popularny “stoper” obsługiwany jest przez 3 wskazówki:


  • wskazówka sekundowa umieszczona jest centralnie

  • wskazówka minutowa pracuje na małej sub-tarczy z lewej strony

  • wskazówka godzinowa znajduje się w okolicy godziny “6”

Szwajcarskie mechanizmy w zegarkach Traser P67 Officer Pro Chronograph


Chronograf traser
Każda ze wskazówek chronografu posiada czerwone zakończenie, by sprawniej odczytywać pomiar czasu. Chronograf umożliwia więc odmierzanie czasu danego wydarzenia do 12 godzin z dokładnością co do sekundy. Stoper pomaga nie tylko w pomiarze odcinków czasowych. Dzięki naniesionej na pierścieniu skali tachymetru, można także dokonać pomiaru średniej prędkości pokonania odcinka jednego kilometra. Jest tylko jeden warunek - prędkość musi zawierać się w granicy od 60 do 500 km/h.Traser P67 Officer Pro Chronograph zegarki idealne do munduru

Linię P67 Officer Pro Chronograph tworzy 8 zegarków wyróżniających się kolorem oraz typem mocowania. Mamy więc do wyboru 4 opcje kolorystyczne:  1. khaki - zielonkawo-oliwkowa barwa została naniesiona na tarczę zegarka oraz na pasek tekstylny typu NATO. Idealnie koresponduje z odzieżą maskującą lub survivalową.

  2. zielony - jest to barwa zieleni wojskowej o ciemniejszym odcieniu. Kolor jest zbieżny z bojowymi mundurami wojsko polowych. 

  3. granatowy - a dokładnie “navy blue”, odcień w kolorze granatu mundurów marynarki wojennej - ciemny, intensywny, niezwykle elegancki

  4. czarny - tzw. “all balck”, pasujący do odzieży oddziałów specjalnych. 

Traser P67 Officer Pro Chronograph zegarki idealne do munduruZegarek każdego koloru można nabyć w dwóch wersjach mocowania:

  1. bransoleta - barwiona, podobnie jak koperta, metodą PVD na czarny kolor. Składa się z pełnych ogniw oraz zapięcia a podwójną blokadą oraz systemem mikroregulacji, pozwalającemu dopasować bransoletę do przegubu z dokładnością 2 milimetrów.

  2. pasek tekstylny typu NATO - bardzo wytrzymały a zarazem niezwykle lekki materiał syntetyczny pewnie utrzymuje zegarek na nadgarstku. Zaletą jest fakt, że paski można prać w pralce w temperaturze do 40°C, przez co ich wygląd zachowuje swoją świeżość oraz intensywny kolor.

 

Trytowe oświetlenie oraz Super LumiNova w zegarkach P67 Officer Pro Chronograph

Trytowe oświetlenie oraz Super LumiNova w zegarkach P67 Officer Pro Chronograph

Jak każdy zegarek marki traserⓇ, tak i modele z linii P67 Officer Pro Chronograph wyposażone zostały w samowystarczalną technologię świetlną o nazwie trigalightⓇ. To manufakturowe rozwiązanie, opracowane zostało przez szwajcarskiego potentata w produkcji oświetlenia trytowego - mb-microtec. Przy każdej cyfrze arabskiej na tarczy oraz na wskazówkach: godzinowej, minutowej, sekundowej oraz wskazówce sekundnika chronografu znajdują się szklane rurki wypełnione trytem. Gaz ten potrafi emitować światło w sposób ciągły nawet przez okres 25 lat, bez potrzeby czerpania energii z zewnętrznych źródeł. Jest to więc technologia samowystarczalna i niezwykle długowieczna. Producent zegarków traserⓇ oferuje 10 lat gwarancji na stałą intensywność światła rurek trigalightⓇ. Działają one nieprzerwanie w każdych warunkach atmosferycznych, o każdej porze dnia i w nocy, zapewniając stałą czytelność wskazań czasu.  Oświetlenie trytowe wspierane jest jeszcze przez masę fluorescencyjną Super LumiNova. Zostały nią pokryte cyfry arabskie (oprócz modeli linii Black), a także uszczelka pod szkłem. Materiał ten - na skutek naświetlenia - potrafi emitować silną wiązkę światła przez kilkanaście minut. Siła iluminacji w linii P67 Officer Pro Chronograph robi wrażenie i świetnie sprawdza się na co dzień.


Bogata funkcjonalność P67 Officer Pro Chronograph

Oprócz wzorowej czytelności oraz możliwości odmierzania czasu stoperem, jak i pomiaru średniej prędkości, zegarki te posiadają jeszcze szereg innych jakościowych rozwiązań, które wymiernie wpływają na sposób użytkowania oraz przyczyniają się do trwałości konstrukcji. Wyznacznikiem jakości jest chociażby - niezwykle trudne do zarysowania - szkło szafirowe, które zostało pokryte filtrem antyrefleksyjnym od wewnętrznej strony tafli. Powłoka ta poprawia widoczność tarczy oraz ogranicza refleksy świetlne. Dekiel zegarka oraz koronka są dokręcane. W ten sposób szczelność zegarka została zagwarantowana do poziomu 10 atmosfer, co pozwala na pływanie, a nawet nurkowania do głębokości kilkunastu metrów. Koronka ma żebrowane boki, co ułatwia ustawianie wskazań czasu oraz daty. Ponadto, po bokach, chronią ją przed uszkodzeniem specjalne metalowe wypustki. 


Bogata funkcjonalność P67 Officer Pro ChronographTraser P67 Officer Pro Chronograph - pewność użytkowania


Traser P67 Officer Pro Chronograph - pewność użytkowania

Każdy zegarek z marki traserⓇ objęty jest:

10 - letnią gwarancją na stałą intensywność światła trigalightⓇ

4 - letnią gwarancją na mechanizm. Jest to opcja możliwa tylko przy zakupie w autoryzowanych punktach sprzedaży marki traserⓇ, jak zegarek.net.

2 - letnią międzynarodową gwarancją na cały produkt

Każdy z zegarków posiada znak jakości, swiss made, który daje gwarancję najwyższej klasy i staranności wykonania. Ponadto zegarki traserⓇ, przez wzgląd na ekstremalne warunki, w jakich są używane np. przez oddziały wojskowe, przechodzą bardzo rygorystyczny proces kontroli. Dzięki temu, od ponad 30 lat marka traserⓇ ma opinię producenta jednych z najlepszych zegarków taktycznych na świecie.