Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Traser Tactical Adventure

72wyniki

Zegarki Traser Tactical Adventure

Zegarki Traser Tactical Adventure to hołd dla pierwszego na świecie zegarka z trytowa technologią trigalight®. Do produkcji nowych modeli podobnie jak w przypadku kultowych czasomierzy dla amerykańskiej armii, użyto najlepszej jakości materiałów. To wszystko ukryto zaś w mocnym, męskim designie.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Tactical Adventure - stworzone do najtrudniejszych zadań

Niezawodne zegarki Traser Tactical Adventure
The Original zaprezentowany został po raz pierwszy w 1989 roku, jako owoc współpracy marki Traser z amerykańską armią. Ówczesny model MIL-W-46374F spełniał wszystkie ścisłe specyfikacje wojska, zachwycając swoją solidną konstrukcją i technologicznymi rozwiązaniami. Nowa kolekcja zegarków Tactical Adventure kontynuuje drogę taktycznych czasomierzy. Wystarczy tylko spojrzeć na ich ciemne tarcze, by zrozumieć, w jakim celu zostały stworzone. Liczne oznaczenia, bezel, mocny pasek sprawiają, że każdy model tej serii sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach terenowych. Góry, pustynie, bagna, wzburzone wody, to idealne środowisko naturalne zegarków Tactical Adventure.Niezawodna funkcjonalność zegarków Tactical Adventure

W zegarkach Traser Tactical Adventure spotkamy szerokie spektrum rozwiązań, które przydadzą się w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Mamy tu do czynienia z podwójną kopertą (DC-double case) - gdzie rdzeń koperty wykonany jest ze stali szlachetnej, a na nim dodatkowo nałożona zbroja z ultralekkiego i antyalergicznego materiału GFRP (polimer zbrojony włóknem szklanym). Taka obudowa zapewnia niezwykłą wytrzymałość modelu na różnice temperatur, wstrząsy, uderzenia oraz pola magnetyczne. Każdy zegarek z linii Tactical Adventure posiada manufakturową technologię podświetlania wskazań, bez zewnętrznego źródła zasilania. Trigalight® podświetla wskazówki oraz indeksy 24 /7 przez około 25 lat! Dodatkowo zastosowano tutaj Super-Luminova oraz luminescencyjną uszczelkę. Tarczę przykryto trudnym do zarysowania szkłem szafirowym z wewnętrznym antyrefleksem. To wszystko wraz z litową baterią o podwyższonej żywotności (8-10 lat od daty produkcji) sprawia, że mamy do czynienia z niezawodnym narzędziem do pomiaru czasu, w ekstremalnych sytuacjach.
Funkcjonalne zegarki Traser Tactical AdventureNa ziemi, czy pod wodą - gdzie będziesz używać Tactical Adventure?

Zegarki Traser Tactical Adventure na niezawodne w każdej sytuacji
W trakcie leśnej lub górskiej wędrówki warto skorzystać ze skali kompasu, a w czasie dłuższej podróży z drugiej strefy czasowej GMT. Z zegarkami Tactical Adventure na nadgarstku możemy także pływać, a nawet nurkować. To wszystko dzięki wysokiej wodoszczelności na poziomie 10-30 ATM. W zwiedzaniu podwodnego świata pomoże nam obrotowy bezel, z którym zmierzymy czas przebywania pod wodą. Funkcja ta również sprawdzi się w codziennych czynnościach, spełniając funkcję timeru. Za pracę zegarka odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda lub mechanizm z automatycznym naciągiem ETA 2824-2 w wersji elabore. Oba z nich gwarantują dobrą wydajność działania nawet w najbardziej wymagających warunkach. Sprawdź wszystkie linie rodziny Tactical Adventure i wybierz rozwiązanie techniczne, które najbardziej Ci odpowiada!Zegarki Traser Tactical Adventure w autoryzowanym sklepie ZEGAREK.NET

W ZEGAREK.NET kupisz oryginalny produkt Traser, który pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji - PRO WATCHES S.C. Każdy zakupiony model z kolekcji Tactical Adventure ma 4-letnią gwarancję na mechanizm, która respektowana jest na terenie Polski. Dodatkowo producent daje 10-letnią gwarancję na stałą intensywność światła trigalight®.
Wysokiej jakości wykonania szwajcarskie zegarki Traser Tactical Adventure