TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Traser Tactical Adventure

Zegarki Traser Tactical Adventure

Zegarki Traser Tactical Adventure to hołd dla pierwszego na świecie zegarka z trytowa technologią trigalight®. Do produkcji nowych modeli podobnie jak w przypadku kultowych czasomierzy dla amerykańskiej armii, użyto najlepszej jakości materiałów. To wszystko ukryto zaś w mocnym, męskim designie.

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Tactical Adventure - stworzone do najtrudniejszych zadań

The Orginal zaprezentowany został po raz pierwszy w 1989 roku, jako owoc współpracy marki Traser z amerykańską armią. Ówczesny model MIL-W-46374F spełniał wszystkie ścisłe specyfikacje wojska, zachwycając swoją solidną konstrukcją i technologicznymi rozwiązaniami. Nowa kolekcja zegarków Tactical Adventure kontynuuje drogę taktycznych czasomierzy. Wystarczy tylko spojrzeć na ich ciemne tarcze, by zrozumieć, w jakim celu zostały stworzone. Liczne oznaczenia, bezel, mocny pasek sprawiają, że każdy model tej serii sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach terenowych. Góry, pustynie, bagna, wzburzone wody, to idealne środowisko naturalne zegarków Tactical Adventure.

Niezawodne zegarki Traser Tactical Adventure
Zegarki Traser Tactical Adventure jako zegarki do zadań specjalnychNiezawodna funkcjonalność zegarków Tactical Adventure

W zegarkach Traser Tactical Adventure spotkamy szerokie spektrum rozwiązań, które przydadzą się w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Mamy tu do czynienia z podwójną kopertą (DC-double case) - gdzie rdzeń koperty wykonany jest ze stali szlachetnej, a na nim dodatkowo nałożona zbroja z ultralekkiego i antyalergicznego materiału GFRP (polimer zbrojony włóknem szklanym). Taka obudowa zapewnia niezwykłą wytrzymałość modelu na różnice temperatur, wstrząsy, uderzenia oraz pola magnetyczne. Każdy zegarek z linii Tactical Adventure posiada manufakturową technologię podświetlania wskazań, bez zewnętrznego źródła zasilania. Trigalight® podświetla wskazówki oraz indeksy 24 /7 przez około 25 lat! Dodatkowo zastosowano tutaj Super-Luminova oraz luminescencyjną uszczelkę. Tarczę przykryto trudnym do zarysowania szkłem szafirowym z wewnętrznym antyrefleksem. To wszystko wraz z litową baterią o podwyższonej żywotności (8-10 lat od daty produkcji) sprawia, że mamy do czynienia z niezawodnym narzędziem do pomiaru czasu, w ekstremalnych sytuacjach.
Funkcjonalne zegarki Traser Tactical AdventureNa ziemi, czy pod wodą - gdzie będziesz używać Tactical Adventure?

W trakcie leśnej lub górskiej wędrówki warto skorzystać ze skali kompasu, a w czasie dłuższej podróży z drugiej strefy czasowej GMT. Z zegarkami Tactical Adventure na nadgarstku możemy także pływać, a nawet nurkować. To wszystko dzięki wysokiej wodoszczelności na poziomie 10-30 ATM. W zwiedzaniu podwodnego świata pomoże nam obrotowy bezel, z którym zmierzymy czas przebywania pod wodą. Funkcja ta również sprawdzi się w codziennych czynnościach, spełniając funkcję timeru. Za pracę zegarka odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda lub mechanizm z automatycznym naciągiem ETA 2824-2 w wersji elabore. Oba z nich gwarantują dobrą wydajność działania nawet w najbardziej wymagających warunkach. Sprawdź wszystkie linie rodziny Tactical Adventure i wybierz rozwiązanie techniczne, które najbardziej Ci odpowiada!

Zegarki Traser Tactical Adventure na niezawodne w każdej sytuacji
Szwajcarskie zegarki Traser Tactical AdventureZegarki Traser Tactical Adventure w autoryzowanym sklepie ZEGAREK.NET

W ZEGAREK.NET kupisz oryginalny produkt Traser, który pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji - PRO WATCHES S.C. Każdy zakupiony model z kolekcji Tactical Adventure ma 4-letnią gwarancję na mechanizm, która respektowana jest na terenie Polski. Dodatkowo producent daje 10-letnią gwarancję na stałą intensywność światła trigalight®.
Wysokiej jakości wykonania szwajcarskie zegarki Traser Tactical Adventure