Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Adidas na bransolecie

zegarki adidas na bransolecie

Zegarki Adidas na bransolecie to fuzja stylów i kolorów. Klasyczne, sportowe oraz biżuteryjne wzornictwo przeplata się tutaj ze sobą, tworząc zupełnie wyjątkowe produkty. Unikalny wygląd modeli oraz dobrej jakości mechanizm, w pełni odpowiadają na potrzeby współczesnych mieszkańców miast.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 8 z 8 produktów

Rodzaje zegarków Adidas na bransolecie

zegarki adidas na bransolecie
Zegarki na bransolecie klasycznej będą dobrym rozwiązaniem podczas codziennego użytkowania i w bardziej formalnych okolicznościach. W ofercie marki Adidas znajdziemy także niezwykle eleganckie modele bransolet typu mesh. Wszystkie z nich są zbudowane z wytrzymałej stali szlachetnej, odpornej na różnego rodzaju upadki i korozje. W obu przypadkach zakres obwodu wynosi od 16 do 24 cm. Egzemplarze klasyczne posiadają zapięcie motylkowe, a mesh G-Link. Gwarantuje to bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku, a także jego wygodne zakładanie i zdejmowania. Dzięki teleskopowym mocowaniom do koperty, w sprawny sposób dokonamy zamiany bransolety na pasek.Zegarki Adidas na bransolecie klasycznej

Zegarki Adidas na bransolecie klasycznej stworzone są przy pomocy pełnych lub mieszanych ogniw. Te drugie tworzą kompozycyjne segmenty, charakteryzujące się różnym stylem. Pięcioogniskowe modele stanowią wygodne dopasowanie do nadgarstka i przykuwają uwagę swoim lekkim połyskiem Połączenie elegancji oraz sportowego wzornictwa prezentują bransolety składające się z siedmiu segmentów. Dopełnią zarówno casualowej, jak i półformalnej stylizacji. W sposób szczególny staną się modnym dodatkiem każdego nowoczesnego mężczyzny.
zegarki adidas na bransolecieZegarki Adidas na bransolecie mesh

zegarki adidas na bransolecie
Zegarki mesh o gęstym splocie wyglądają niezwykle szykownie i elegancko. Cechują się dużą lekkości, co wpływa na komfort ich noszenia. Wielokrotnie spełniają funkcję męskiej, praktycznej biżuterii. Będą bardzo dobrze wyglądać w zestawieniu z koszulą, swobodnie chowając się pod jej mankiet. Dzięki specjalnej konstrukcji możliwe jest łatwe i szybkie regulowanie obwodu bransolety. Tak, by idealnie dopasowała się ona do każdego nadgarstka.