Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Adidas na pasku

21wyniki

Zegarki Adidas na pasku

Zegarki Adidas na pasku dają wyraz sportowego ducha marki. Wygoda użytkowania idzie tutaj w parze z wysokiej jakości wykonaniem, dzięki czemu modele sprawdzą się we wszystkich codziennych aktywnościach. Staną się one niezawodnymi towarzyszami do przemierzania miejskich szlaków i odkrywania zupełnie nowych miejsc.

FILTRY0

Zegarki Adidas na pasku wybierz model dopasowany do Twoich potrzeb

Marka Adidas proponuje nam zegarki na pasku skórzanym lub silikonowym. Idealnie wpisują się one w styl sportowej elegancji, łącząc w sobie modne wzornictwo z funkcjonalnością. Tym samym sprawdzą się równie dobrze na siłowni, co podczas wyjścia na miasto. Klasyczne zapięcie na sprzączkę zapewnia bezpieczne trzymanie się modelu na nadgarstku. W paskach skórzanych zrobione jest ono ze stali szlachetnej, a w silikonowych z poliwęglanu. W obu przypadkach sprzączka sygnowana jest charakterystycznym logo marki Adidas. Wszystkie egzemplarze przymocowano do kopert za pomocą klasycznych teleskopów.
Designerski zegarek Adidas na pasku dla każdego.Zegarki Adidas na skórzanym pasku

Designerski zegarek Adidas na skórzanym pasku w stylu z lat 80.
Zegarki Adidas na pasku skórzanym utrzymane zostały w casualowej stylistyce. Mamy tu do czynienia z gładkimi modelami w kolorze czerni lub brązu. Niektóre modele zegarków Adidas na skórzanym pasku posiadają ozdobne przeszycia, które dodatkowo zwiększają wytrzymałość paska. Wiele z nich tworzonych jest przez amerykańską firmę Horween Leather Company, która od początku XX wieku zajmuje się produkcją wyrobów skórzanych. Wystarczy tylko dotknąć paska Adidas, by poczuć przyjemną w dotyku fakturę. Wraz z lekkim materiałem zapewnia on wysoki komfort użytkowania. Co ważne, każdy model posiada stałą i regulowaną szlufkę, co jest dobrym pomysłem ułatwiającym komfortowe noszenie czasomierza.Zegarki Adidas na pasku silikonowym

Zegarki Adidas na pasku silikonowym prezentują nowoczesny, sportowy styl. Wpisują się w eklektyczną miejską modę cechującą się nienachalną i luźną elegancją. Niektóre egzemplarze pasków tworzone są z dwóch krzyżujących się ze sobą warstw, tworzących unikalny wzór. Przyjazne dla skóry tworzywo nie będzie powodować żadnych otarć, stając się tym samym dobrym towarzyszem ćwiczeń i treningów. Dzięki swojej wodoszczelności może być użytkowane pod wodą. Silikonowy pasek pozostaje także bardzo łatwy w pielęgnacji. W przypadku zabrudzenia należy go jedynie przemyć wodą lub przetrzeć mokrą ściereczki.
Idealny zegarek Adidas na pasku dla każdego.