Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki DKNY Pasek

31wyniki

Zegarki DKNY na pasku

Zegarki DKNY na pasku to modele, wobec których nie można przejść obojętnie. Ich nowoczesne, a zarazem niezwykle kobiece wzornictwo przyciąga wzrok wszystkich dookoła. Nie dziwi więc fakt, że po czasomierze te sięgają panie z całego świata.

FILTRY0

Rodzaje zegarków DKNY na pasku

Zegarki DKNY na pasku stawiają na kobiecość, nowoczesne wzornictwo i wygodę użytkowania. W portfolio marki spotkamy modele w stonowanych, jak również pastelowych barwach. Naturalna i ekologiczna skóra stanowi idealne dopełnienie tych subtelnych czasomierzy. Marka DKNY dbając o bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania, zamocowała paski przy pomocy teleskopów. Gwarantują one solidne trzymanie się zegarka na naszym nadgarstku. Klasyczne zapięcie w formie sprzączki pozwala na łatwe zakładanie i zdejmowanie modelu z ręki. Klamra w kolorze koperty z sygnowanym logo brandu stanowi przykład dbałości projektantów o każdy najmniejszy szczegół wykonania czasomierzy. Szerokość pasków oscyluje wokół 12-18 mm, natomiast ich maksymalna objętość wynosi 19 cm.
Damski zegarek DKNY na pasku w kolorze purdowego różu.Zegarki DKNY na pasku skórzanym

Zegarek DKNY w stylu fashion na skórzanym pasku w szarym kolorze
Skórzany pasek uważa się za najbardziej tradycyjny i jednocześnie elegancki sposób zapięcia zegarka. Będzie on pasować do eleganckiej sukni, jak również codziennych jeansów. Jego elastyczna struktura ma znaczący wpływ na komfort użytkowania. Pasek dopasowuje się do kształtu danego nadgarstka, a przez swoją lekkość nie powoduje żadnego poczucia zmęczenia nawet po całym dniu noszenia czasomierza. W ofercie DKNY spotkamy głównie zegarki na gładkich i smukłych paskach bez widocznych przeszyć. Wpisują się one w nowoczesne wzornictwo fashion, dodając każdemu czasomierzowi biżuteryjnego charakteru. Szczególną uwagę zwracają paski, na których pojawiają się tłoczenia w postaci napisu DKNY.