Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Ted Baker bransoleta

21wyniki

Zegarki Ted Baker na bransolecie

Zegarki Ted Baker na bransolecie to biżuteryjne modele dedykowane osobom, dla których szyk oraz dobry wygląd jest priorytetem. Wzornictwo tych czasomierzy wykracza bowiem poza schematy, przykuwając wzrok swoimi unikalnymi rozwiązaniami. To wszystko w połączeniu z wysoką jakością wykorzystanych materiałów sprawia, że mamy tu do czynienia z nowoczesną brytyjską elegancją.

FILTRY0

Eleganckie i modne zegarki Ted Baker na bransolecie

Zegarki Ted Baker na bransolecie występują w klasycznym oraz mediolańskim wydaniu. W ofercie spotkamy również modele typowo biżuteryjne, które łączą w sobie pełne ogniwa z prostymi liniami. W zależności od egzemplarza wyposażone są one w zapięcia motylkowe, G-Link lib typu H. Każde z nich pozostaje wygodne w codziennym użytkowaniu, umożliwiając łatwe zakładanie i zdejmowanie zegarka z nadgarstka. Wszystkie egzemplarze wykonano z wytrzymałej stali szlachetnej i sygnowano logiem marki. Mocowane do koperty odbywa się tutaj za pomocą klasycznych teleskopów. W męskich modelach bransolety mają szerokość szerokości 19/20 mm, natomiast w damskich występują w rozmiarze 10, 14, 18 mm.
Zegarki Ted Baker na bransolecieZegarki Ted Baker na bransolecie klasycznej i biżuteryjnej

Zegarki Ted Baker na bransolecie
Zegarki Ted Baker na bransolecie klasycznej zbudowane są z jednakowej lub mieszanej wielkości ogniw. Tworzą one segmenty, układając się w różnego rodzaju kompozycje. Niekiedy mniejsze elementy zostają zaznaczone innym kolorem niż pozostałe, przez co całość nabiera jeszcze bardziej eleganckiego charakteru. W portfolio marki znajdziemy także zegarki Ted Baker na bransolecie biżuteryjnej łączące w sobie wygląd tradycyjnej damskiej bransoletki z ogniwami. Te subtelne egzemplarze staną się ekskluzywnymi dodatkami, pełniącymi funkcję codziennej lub odświętnej ozdoby.Zegarki Ted Baker na bransolecie typu mesh

Zegarki Ted Baker na bransolecie mesh nazywanej także mediolańską posiadają charakterystyczną gęstą plecionkę o siateczkowej strukturze. Modele łatwo dostosowują się do kształtu nadgarstka, a także umożliwiają ich samodzielną regulację — wystarczy odblokować zatrzask i przesunąć klamrę do pasującej nam długości.
Zegarki Ted Baker na bransolecie


Zegarki Ted Baker na bransolecie
Choć bransolety mają subtelny wygląd, to pozostają bardzo odporne na zerwanie lub zarysowania. Z pewnością przypadną do gustu osobom wybierającymi na co dzień styl prostej elegancji. Będą one dobrze komponować się z suknią, koszulą lub zwykłymi jeansami. Jednym słowem, to propozycja dla osób uznających zasadę „mniej znaczy więcej”.