Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Ted Baker pasek

16wyniki

Zegarki Ted Baker na pasku skupiają całą uwagę na zróżnicowanym wzornictwie tarcz. Czasomierze zachowując prostą elegancję, wpisują się jednocześnie w najnowsze trendy mody. Za sprawą wyglądu i świetnej jakości wykonania, pozostają jednymi z najchętniej wybieranych zegarków w Wielkiej Brytanii.

FILTRY0

Jaki zegarek Ted Baker na pasku wybrać?

Ted Baker proponuje dla kobiet i mężczyzn zegarki na paskach skórzanych. Damskie modele utrzymane są głównie w pudrowych barwach. Na tarczy z reguły znajdują się kwiatowe printy, a paski pozostają gładkie, bez przeszyć. Męskie egzemplarze prezentują smart casualowy styl. Dominuje w nich klasyczna kolorystyka w postaci czerni, granatów i brązów. Na paskach pojawiają się ozdobne tłoczenia, których inspiracja sięga krawieckich korzeni marki. Paski we wszystkich zegarkach zapinane są na sprzączkę ze stali i zawieszone na kopertach przy użyciu klasycznych teleskopów. W damskich modelach występują one w szerokości oscylującej pomiędzy 7-18 mm i obwodzie 18,5 - 20 cm. Męskie egzemplarze mają szerokość 20-22 mm i obwód 20-24 cm.
Zegarki Ted Baker na paskuZegarki Ted Baker na pasku skórzanym

Zegarki Ted Baker na pasku
Zegarki Ted Baker na pasku skórzanym prezentują nowoczesne podejście do wzornictwa. Mamy tutaj do czynienia z gładkimi, wąskimi modelami bez widocznych przeszyć. Wraz z kopertami w kolorze złota i prostymi tarczami, tworzą one niezwykle szykowną całość. Egzemplarze o klasycznym wyglądzie zawieszone zostały najczęściej na fakturowanych paskach. Nie są to jednak typowe dla tego typu zegarków zdobienia przypominające skórę aligatora, ale bardziej geometryczne kształty.