Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Ted Baker pasek

Zegarki Ted Baker na pasku skupiają całą uwagę na zróżnicowanym wzornictwie tarcz. Czasomierze zachowując prostą elegancję, wpisują się jednocześnie w najnowsze trendy mody. Za sprawą wyglądu i świetnej jakości wykonania, pozostają jednymi z najchętniej wybieranych zegarków w Wielkiej Brytanii.

czytaj więcej
Kategoria:

Jaki zegarek Ted Baker na pasku wybrać?

Ted Baker proponuje dla kobiet i mężczyzn zegarki na paskach skórzanych. Damskie modele utrzymane są głównie w pudrowych barwach. Na tarczy z reguły znajdują się kwiatowe printy, a paski pozostają gładkie, bez przeszyć. Męskie egzemplarze prezentują smart casualowy styl. Dominuje w nich klasyczna kolorystyka w postaci czerni, granatów i brązów. Na paskach pojawiają się ozdobne tłoczenia, których inspiracja sięga krawieckich korzeni marki. Paski we wszystkich zegarkach zapinane są na sprzączkę ze stali i zawieszone na kopertach przy użyciu klasycznych teleskopów. W damskich modelach występują one w szerokości oscylującej pomiędzy 7-18 mm i obwodzie 18,5 - 20 cm. Męskie egzemplarze mają szerokość 20-22 mm i obwód 20-24 cm.
Zegarki Ted Baker na paskuZegarki Ted Baker na pasku skórzanym

Zegarki Ted Baker na pasku
Zegarki Ted Baker na pasku skórzanym prezentują nowoczesne podejście do wzornictwa. Mamy tutaj do czynienia z gładkimi, wąskimi modelami bez widocznych przeszyć. Wraz z kopertami w kolorze złota i prostymi tarczami, tworzą one niezwykle szykowną całość. Egzemplarze o klasycznym wyglądzie zawieszone zostały najczęściej na fakturowanych paskach. Nie są to jednak typowe dla tego typu zegarków zdobienia przypominające skórę aligatora, ale bardziej geometryczne kształty.