Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Ekskluzywne nowości zegarkowe marki Bulova

03-11-2017

Wszelkie nowości na rynku zawsze niosą za sobą wiele emocji w szczególności, gdy wypuszcza je tak uznany producent jak Bulova Watch Company. Zegarki luksusowe Bulova mają długą tradycję sięgającą XIX w. i międzynarodowe uznanie dzięki perfekcyjnej jakości, którą posiadają naprawdę drogie zegarki. Nowe czasomierze Bulova odznaczają się połączeniem różnych styli, dlatego ich przegląd z pewnością przyniesie wiele pozytywnych zaskoczeń.Zegarek sportowy. Czy tylko?

Szczególną uwagę zwracają na siebie nowe, bliźniacze modele z kolekcji Bulova Classic. Kwarcowe zegarki luksusowe Bulova 98A192 i Bulova 98A190  otrzymały niespotykany design łączący klasyczne piękno i sportowy  charakter. Tradycyjna koperta z czarną tarczą o białych, okrągłych indeksach została przełamana paskiem z tworzywa sztucznego, który  utrzymuje elegancki charakter  zegarka dzięki kraciastej perforacji. Zarówno czarno-złoty zegarek męski Bulova 98A192 jak i jego niebiesko-srebrny bliźniak Bulova 98A190, wyglądają oszałamiająco i nie da się zaprzeczyć, że ich styl zakrawa o niebagatelnie drogie zegarki.

Klasyczny, męski zegarek Bulova na skórzanym pasku w brązowym kolorze z stalową, okrągłą kopertą w kolorze różowego złota. Analogowa tarcza zegarka Bulova jest w białym kolorze w stylu open heart pokazując kawałek mechanizmu zegarka. Wskazówki zegarka jak i indeksy są minimalistyczne w kolorze różowego złota.Nowa definicja eleganckiego zegarka

Kolejna bliźniacza para czerpie z ulubionych czasomierzy Jamesa Bonda, czyli klasycznych zegarków nurkowych. Pierwszy z nich, zegarek męski Bulova Classic 98A197 łączy ekstrawagancki design złotego czasomierza na bransolecie z  modnym, błyszczącym kobaltem swojej tarczy. Drugi natomiast, czyli zegarek luksusowy Bulova Classic 98A195 to bardziej stonowane zestawienie srebra i czerni z intrygującymi  czerwonymi akcentami na czarnej tarczy. Najwięcej charakteru nadaje im  piękne wykończenie pierścienia antyrewersyjnego, którego pozazdrościć im  mogę inne drogie zegarki, nawet o znacznie wyższym pułapie cenowym.

Zegarek męski Bulova 98A219Zamiłowanie do zegarków klasycznych

Zegarek męski Bulova 97C108

Okrągła srebrna tarcza, czarny skórzany pasek, proste indeksy i delikatne wskazówki. Takimi słowami najłatwiej opisać nowy zegarek męski Bulova Classic 96B283. Ciężko z resztą sobie wyobrazić ofertę tak doświadczonej marki jak Bulova, pomijającą zegarki luksusowe utrzymane w hołdzie dla tradycyjnej formy. Nowe, klasyczne zegarki Bulova mają też swego reprezentanta w kolekcji Bulova Automatic. Zegarek luksusowy Bulova Automatic 97A136 wyposażony został w niewymagający obsługi mechanizm automatyczny i  tarczę typu open-heart. Podobny do poprzednika klasyczny styl otrzymał  barwy różowego złota, stonowanej bieli i ciemnego brązu. Niczym topowe drogie zegarki, Bulova Automatic 97A136 otwiera więc swoje piękne wnętrze otoczone pełnym wdzięku klasycznym designem.Retro zegarek

Powracająca moda na retro sprawia, że producenci nie pomijają zegarków retro w swoim portfolio. Zegarki Bulova wyróżniają się w tej gałęzi kształtem swoich czasomierzy i datownikiem zaopatrzonym w pełną nazwę dnia. Zegarek męski Bulova Classic 96C125,  dzięki 40mm kopercie na stalowej bransolecie wprowadza nas w kultowy  świat retro designu. Co ważne, czasomierz ten nie sprawia wrażenia  starodawnego. Połyskująca tarcza w bardzo modnym kobaltowym odcieniu  czyni z Bulova Classic 96C125 prawdziwie luksusowy zegarek. Oczywiście propozycja w stylu retro nie może obejść się bez czasomierza na pasku, na przeciw czemu wychodzi nowy zegarek męski Bulova 96C128. Kwarcowy mechanizm, 40mm koperta i proste indeksy doskonale oddają  ducha retro, a srebrna koperta z czarnym paskiem i tarczą utrzymuje  czasomierz w iście luksusowym gronie.

Zegarek męski Bulova 97A150


FILTRY0