Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Hybrydowy zegarek solarny Citizen Bluetooth Eco-Drive

03-11-2017

Marka Citizen to prawdziwy gigant w branży zegarmistrzowskiej. Rdzennie japońska firma obecnie z międzynarodowym kapitałem i siedzibą w Tokyo słynie z produkcji wysokiej jakości zegarków oraz z wdrażania nowych technologii i absolutnie nowatorskich rozwiązań. Obecnie pod jej szyldem powstają także zegarki hybrydowe ładowane światłem. W branżowym środowisku zegarki Citizen uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Podobna opinia panuje wśród miłośników tudzież po prostu użytkowników czasomierzy.
Klasyczny, męski zegarek Citizen BZ1006-82E Smartwatch na stalowej, czarnej bransolecie.


Kilka słów o marce Citizen

Citizen w języku angielskim znaczy tyle, co „Obywatel” i jako obywatel świata japońska marka bierze na siebie odpowiedzialność za propagowanie kultury pozytywnej zmiany i postępującej ewolucji w rzemiośle zegarmistrzowskim. Jak zapewnia producent, firma traktuje swoją misję poważnie i śmiało wychodzi naprzeciw temu, co może przynieść przyszłość. Takie określenia jak zegarki solarne, czy Citizen Eco-Drive powstały nie gdzie indziej, jak w salach produkcyjnych przedsiębiorstwa Citizen. W 1995 r. Citizen przedstawił światu pierwszy zegarek ładowany energią słoneczną, a właściwie światłem.

Niezywkła marka Citizen i jej technologie
Na przełomowa innowacja na zawsze zmieniła myślenie o sposobach zasilania zegarkowych mechanizmów. Dzięki technologii Eco-Drive zegarki Citizen nie potrzebują baterii, ani tym bardziej nakręcania, natomiast zgromadzona w zegarku energia wystarcza nawet na sześć miesięcy działania w zupełnych ciemnościach. Warto tutaj wspomnieć, że o ile w istocie każde źródło światła zamieniane jest w tym przypadku na energię elektryczną, o tyle największy potencjał ma wciąż światło słoneczne. Ładowanie zegarka Eco-Drive sztucznym światłem jest wielokrotnie mniej trwałe. Citizen po raz kolejny pionierem zegarkowych technologii

Obecnie na rynek wchodzi zegarek solarny Citizen Bluetooth Eco-Drive. Jest to zegarek hybrydowy Bluetooth ładowany światłem, czyli połączenie tradycyjnego zegarka ze smartwatchem i w technologii Eco-Drive. Model jest świadectwem geniuszu, dzięki któremu marka Citizen pozostaje niedościgniona jeśli chodzi o wdrażanie nowoczesnych technologii.

Nowoczesny, męski zegarek Citizen BZ1006-82E Smartwatch z funkcją Citizen Bluetooth Eco-Drive

Kilka słów o najnowszym przeboju japońskiego supergiganta:

Naszej ofercie dostępne są modele Citizen Bluetooth Eco-Drivna bransolecie ze stali nierdzewnej w kolorze czarnym lub srebrnym. Masywne, z czytelnie zaprojektowaną analogową tarczą, stanowią wcielenie idei firmy, którą jest fuzja technologii i piękna. Żeby czerpać w pełni z funkcji tego hybrydowego zegarka należy najpierw zainstalować w naszym smartfonie aplikację „Citizen Bluetooth Watch”. Po sparowaniu zegarka z telefonem nasz czasomierz automatycznie ustawi czas miejsca, w którym się znajdujemy. Jest to tzw. czas domowy. Możemy także ustawić tzw. czas lokalny i mieć dostęp do aktualnego czasu w 316 miastach na całym świecie.
Niezwykly zegarek Citizen Bluetooth Eco-Drive na srebrnej bransolecieKolejną ciekawostką jest to, że za pomocą telefonu można ustawiać alarmy w zegarku na różne godziny w różne dni tygodnia. Za pomocą sygnałów dźwiękowych lub wibracji nasz Citizen Bluetooth Eco-Drivinformuje także o wiadomościach SMS, mailach lub powiadomieniach z portali społecznościowych oraz połączeniach przychodzących na nasz telefon. Interesująca jest także funkcja szukania telefonu. Zegarek daje nam znać jeśli zbytnio oddalimy się od smartfona. Można także zadzwonić z zegarka na telefon i w ten sposób go namierzyć.


Niezwykle atrakcyjny, męski zegarek Citizen BZ1006-82E Smartwatch z analogową tarczą w czarnym kolorze z indeksami oraz wskazówkami w dwóch kolorach takich jak biały i niebieski.Wyjątkowy, męski zegarek Citizen BZ1006-82E Smartwatch z okrągłą kopertą wykonaną ze stali w srebrnym kolorze.

Po dołączeniu do tej funkcjonalności technologii Eco-Drive oraz eleganckiego designu otrzymujemy prawdziwe dzieło sztuki zegarmistrzowskiej od zaufanego i doświadczonego producenta.

FILTRY0