Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Jerzy Dudek ambasadorem marki Citizen

03-11-2017

Citizen to jeden z największych producentów zegarków japońskich (obok CasioSeiko i Orient). Zegarki tej firmy wyróżniają się jakością wykonania, oraz zaawansowanymi i unikalnymi technologiami opracowanymi przez tego właśnie producenta. Najważniejsze z nich to: 

  • Eco-Drive – zasilanie zegarka ogniwami słonecznymi na tarczy 
  • Radio Controlled – automatyczne ustawianie czasu za pomocą sygnału radiowego
  • Super Titanium – zegarki są wykonywane z utwardzanego tytanu

Ambasadorem marki Citizen w Polsce od 2014 roku jest słynny polski bramkarz Jerzy Dudek. Jako członek reprezentacji Polski oraz takich klubów jak Real Madryt i F.C. Liverpool doskonalił swoje wyczucie czasu broniąc barw tych zespołów. Jego idealnie wymierzone w czasie interwencje na bramce doceniali nie tylko kibice, ale i współzawodnicy i najlepsi trenerzy piłki nożnej. Po zakończeniu kariery piłkarskiej Jerzy Dudek nie zrzekł się intensywnego i aktywnego trybu życia. Gra w golfa, jeździ samochodem wyścigowym, podróżuje i uwielbia poznawać nowych ludzi. Ceni sobie punktualność, dlatego wybrał zegarek, który bez względu na miejsce pobytu wskaże odpowiednią godzinę. Hasło kampanii Citizen z udziałem Jerzego Dudka brzmi: Better starts nowIdealnie pasuje to do nowego etapu życia, na progu którego stanął również Jerzy Dudek, starając się by był tak udany i pełen sukcesów jak poprzedni.

Jerzy Dudek ambasadorem marki CitizenByłemu bramkarzowi towarzyszy w podróżach i na co dzień niezwykły zegarek Citizen Promaster Sky AS4025-08E. Dlaczego niezwykły? Zegarek automatycznie dostraja się do rejonu, w którym przebywa jego właściciel i zasilany jest światłem słonecznym. Łączy więc w sobie dwie znakomite technologie marki Citizen. Ponadto wyposażony jest w stoper, wodoszczelność 200 m, datownik oraz szafirowe szkiełko. Ciekawostką jest suwak logarytmiczny, który umożliwia dokonywanie różnego rodzaju obliczeń. Odpowiednie kombinacje dwóch pierścieni z wymalowaną skalą pozwolą określić prędkość i dystans lotu, zużycie paliwa i przeliczanie jednostek. Zegarek imponuje wyglądem. Koperta, dziurkowany pasek i tarcza mają czarny kolor. Liczne oznaczenia zachowują wobec nich kontrast. Są białe lub pomarańczowe. Wraz z szerokimi wskazówkami gwarantują bardzo dobrą czytelność. 

Zegarek Citizen AS4025-08E Promaster Sky


Zegarek Citizen AS2025-09E Promaster Sky

Inny równie ciekawy Citizen Promaster Sky to model AS4050-51E. Wyróżnia go jaśniejsza kolorystyka oraz stalowa bransoleta. AS4020-44H ma czarny pasek i jasną, szarą tarczą. Dla miłośników cieplejszych barw odpowiedni będzie natomiast AS4020-44B w odcieniach beżowych. 


Osoby szukające zegarka z jeszcze większą ilością funkcji, powinny zwrócić uwagę na Citizen Pilot Promaster Titan JY8020-52E. Zegarek wyposażono aż w 4 analogowe subtarcze oraz 2 niewielkie wyświetlacze elektroniczne. Dzięki nim można podejrzeć strefę czasową w miejscu, w którym się znajdujemy, a także sprawdzić godzinę w innym szerokościach geograficznych. 

Zegarek Citizen JY8020-52E Pilot Promaster Titan


Jerzy Dudek bardzo chwali sobie funkcjonalność zegarków Citizen a ze swoim ulubionym modelem Citizen Promastersię nie rozstaje. 


Zegarki Citizen i Jerzy Dudek