Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Limitowany Seiko Presage Snowflake 2018

19-10-2018

Za każdym razem, gdy na rynku pojawiają się jakieś nowości, dokładamy wszelkich starań, abyście mogli cieszyć się nimi jako pierwsi. Całkiem niedawno mieliśmy dla Was nowe zegarki Seiko zainspirowane sportami nowoczesnymi, a dziś po raz kolejny zaprezentujemy Wam najnowsze dzieło japońskiego producenta - tym razem w naprawdę prestiżowym wydaniu. Poznajcie nowy, luksusowy zegarek męski Seiko Presage!

Klasyczny, męski zegarek Seiko Presage na bransolecie ze srebrnej stali oraz koperty z tego samego materiału w tym samym kolorze.

Seiko Presage SJE073J1 to limitowany zegarek męski należący do jednej z najbardziej eleganckich linii tego producenta. Choć kolekcja Seiko Presage ma zaledwie dwa lata, Japończycy nieustannie wprowadzają nowe, jeszcze lepsze modele. Żaden z czasomierzy nie miał jednak dla niej tak wielkiego znaczenia. Nowy Seiko Presage Snowflake Limited Edition to nie tylko pierwszy model objęty limitacją, ale również protoplasta nowej epoki w dziejach kolekcji i marki. Uwielbienie wysokiej jakości oraz nowoczesnych technologii sprawiło, że Seiko zdecydowało się połączyć tradycyjne piękno z nowoczesnym podejściem do zegarmistrzostwa, co w tym wypadku oznacza nowy, automatyczny mechanizm oraz nowy sposób konstruowania koperty. To wszystko sprawia, że prezentowany model to naprawdę prestiżowy zegarek, wyróżniający się zegarmistrzowskim kunsztem w każdym znaczeniu tego słowa.

Piękny, męski zegarek Seiko Presage z limitowanej edycji.


Zegarek Seiko Presage posiada mechanizm automatyczny co oznacza, że nakręca się samoczynnie dzięki ruchom ręki.

Limitowany zegarek Seiko Presage wyposażono w całkowicie nowy mechanizm 6L35, który ma kontynuować doskonałą passę swojego poprzednika 6R15. Jest on równie precyzyjny, a przy tym mniejszy aż o 26% co oznacza redukcję z 5mm do 3.7mm. Dzięki temuluksusowy zegarek jest cieńszy niż kiedykolwiek, a to oznacza całkowicie nową konstrukcję koperty, w którą jako pierwszy wykorzystuje właśnie Seiko Presage SJE073J1! W przeciwieństwie do zwyczajnych czasomierzy mechanizm umieszczany jest od góry co pozwoliło na uzyskanie znacznie wygodniejszego profilu koperty. Co więcej, Seiko zdecydowało się na podwójny bezel, aby zapewnić możliwość otwarcia czasomierza i jednocześnie nie zaburzyć jego nieskazitelnego wyglądu.

Szybki rzut oka na ten model wystarcza, aby stwierdzić, że jest to naprawdę elegancki zegarek wykonany z wysokiej jakości materiałów. Nowy model to monokolorystyczny zegarek z fakturowaną tarczą, po której poruszają się perfekcyjnie spasowane wskazówki z delikatnym smaczkiem w postaci niebieskiej wskazówki sekundnika. Jednolity, srebrny kolor nadaje mu prawdziwego majestatu, nie tylko za pomocą fakturowanej tarczy. Nowy, luksusowy zegarek Seiko Presage jest ręcznie polerowany dla zapewnienie nieskazitelnej perfekcji i zagwarantowania, że czasomierz trafi w nasze ręce całkowicie wolny od wad. Aby zapewnić długowieczność, stal dodatkowo pokryta jest specjalną powłoką, dla jeszcze większej odporności na zarysowania. Jak można spodziewać się po tej klasy modelu, zegarek z fakturowaną tarczą zabezpieczono szafirowym szkiełkiem, byś mógł przez lata podziwiać piękno mieniącej się struktury tarczy. Na koniec warto wspomnieć jeszcze raz o limitacji, która w tym przypadku oznacza ograniczenie produkcji do 1881 sztuk, co stanowi jasne nawiązanie do roku powstania legendarnej marki Seiko.

Luksusowy, męski zegarek Seiko Presage z fakturowaną tarczą przypominającą śnieg.