Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Seiko Neo Sports - nowa dynamiczna linia zegarków

10-08-2018

Każdy miłośnik czasomierzy zna ten niezwykły moment, kiedy wymarzony model trafia na jego nadgarstek. Nie mniejsza ekscytacja towarzyszy nam za każdym razem, gdy mamy dla Was naprawdę oryginalne nowości. Tym razem z dobrą nowiną przyjechały do nas modele z nowej linii Seiko Neo Sports, co jeszcze intensywniej wywołuje dreszczyk emocji. Wyjątkowe nowości to 2 modele na pasku i aż 3 wersje bransoletowe, które łączy jeden istotny szczegół... Wszystkie, gotowe dla Was od ręki w naszym sklepie nowości to niesamowite, męskie zegarki z karbonową tarczą!

Przechodząc do prezentacji modeli warto opanować nieco ekscytację, dlatego zaczniemy od podstaw. Zegarek Seiko Classic SUR269P1 to klasyczna aranżacja całkowicie nowej, dynamicznej kolekcji. Nawet jeśli w świecie zegarków jesteś nowy to z pewnością rozpoznajesz logo marki Seiko, a to bardzo dobry znak. Jedna z najważniejszych marek w branży, znajduje się na jej szczycie nieprzerwanie od 1881 roku. Właśnie dlatego nowy model Seiko Classic Neo Sports zapewnia znakomity stosunek jakości do ceny oraz tradycyjny, japoński design, który wyróżnia niezwykła elegancja.

Klasyczne, męskie zegarki Seiko Neo Sports na stalowej, srebrnej bransolecie oraz czarnym parcianym pasku z czerwonymi akcentami. Koperty zegarków są ze stali w czarnym jak i srebrnym kolorze. Tarcze zegarków Seiko są w czarnym kolorze z subtarczami ozdobionymi czerwonymi wskazówkami jaki i bez subtarczy bardziej w klasycznym stylu.Męski zegarek Seiko na bransolecie

Trzeba przyznać, że srebrny kolor stali szlachetnej doskonale pasuje do karbonowej tarczy, która tchnęła jeszcze więcej pasji w przepiękny, klasyczny zegarek na bransolecie. Wśród nowych, stalowych model, Seiko Neo Sports Classic SUR269P1 wyróżnia wyraźny dwukratkowy datownik, który jeszcze bardziej przyciąga wzrok w kierunku jego niezwykłej tarczy.

Zegarek Seiko SUR269P1 Neo Sports


Zegarek Seiko SSB313P1 Neo Sports Chronograph

Zegarki Seiko Neo Sports zgodnie z nazwą są przygotowane do sportowych wyzwań, dlatego wszystkie modele z nowej linii zachowują 100m wodoszczelności, a ich tarcze przykryte są mineralnym szkiełkiem. Oczywiste jest, że wśród nich, musiał pojawić się też wodoszczelny zegarek z chronografem. Seiko Neo Sports Chronograph SSB313P1 to prawdziwy, elegancki zegarek sportowy, którego doskonała prezencja będzie towarzyszyć Ci nawet w trakcie treningu. W tym modelu koronce towarzyszą dwa dodatkowe przyciski, odpowiedzialne za obsługę precyzyjnego stopera. Nie tylko sama konstrukcja ze stali szlachetnej Seiko Neo Sports wygląda w nim bardzo dynamicznie. Zegarek z karbonową tarczą wygląda bardzo designerko za sprawą 3 pomniejszych tarcz oraz skali tachometrycznej. Bogata kompozycja nie pozwala oderwać wzroku, który stale odnajduje w niej nowe smaczki, jak choćby ukośnie umiejscowiona kratka datownika.


Japońskie zegarki Seiko to w 100% autorskie dzieła sztuki, łącznie z najważniejszą ich częścią, czyli mechanizmem. Ekscytujące nowości wyposażone są w bardzo precyzyjne kwarcowe wnętrza, dopasowane do charakteru czasomierza. Trzeci męski zegarek na bransolecie Seiko Neo Sports Automatic SSA381K1 nie potrzebuje jednak wymiany baterii, bo to Twój nadgarstek doda mu niezbędnej do pracy energii. Nowy zegarek Seiko z automatycznym mechanizmem to prawdziwa gratka dla miłośników czasomierzy. Klasyczna, bransoletowa konstrukcja doskonale podkreśla męski charakter, a karbonowa tarcza i przynależność do rodziny Seiko Automatic to wyraźny znak, że zegarmistrzowski kunszt nie jest Ci obcy. Jak wszystkie modele Seiko Neo Sports, czasomierz ten posiada swój unikalny, stylistyczny smaczek, który w tym przypadku przybrał formę czasu dobowego, którego wskazania widoczne są na pojedynczej subtarczy w pierwszej ćwiartce cyferblatu.

Zegarek Seiko SSA381K1 Neo Sports AutomaticZegarek z karbonową tarczą na pasku

Zegarek Seiko SUR271P1 Neo Sports

Wszystkie zegarki Seiko Neo Sports łączą dynamiczny design oraz dopracowane detale, które widać szczególnie dobrze w 2 modelach na skórzanym pasku. Pierwszy z nich, Seiko Classic SUR271P1, to bliski brat prezentowanego na samym początku zegarka na bransolecie. Łączy je nie tylko przynależność do modeli klasycznych, ale również design tarczy, który tutaj odnajduje się w zupełnie innej aranżacji. Zegarek z karbonową tarczą na pasku, skąpany jest w intensywnej czerni, która dodaje projektowi cyferblatu jeszcze większej głębi. Seiko Neo Sports mocowany jest do nadgarstka wyjątkowym, materiałowym paskiem podszytym naturalną skórą. Niezwykła struktura zewnętrznego materiału, przypomina karbonową fakturę tarczy co jeszcze bardziej wydobywa jej niezwykły charakter.


Ostatni przedstawiciel nowej linii Seiko Neo Sports to równie nowoczesny zegarek na pasku. Model Seiko Chronograph SSB315P1 dzieli ten sam koncept co poprzednik, a to oznacza równie charakterną wariację jednego z zegarków na bransolecie. Nie da się ukryć, że zegarek chronografem i karbonową tarczą na materiałowym pasku prezentuje się fenomenalnie. Wyraźna dynamika chronografu w futurystycznej otoczce znajdzie zastosowanie w wielu różnorodnych aranżacjach. Przede wszystkim jest to jednak wysokiej jakości japoński zegarek, którego wygląd nie przesłania jego funkcjonalności. Wszystkie czasomierze z linii Seiko Neo Sports dzięki wyraźnym wskazówkom, obficie pokrytym przez masę luminescencyjną, zapewniają doskonałą czytelność, co idealnie uzupełnia ich szeroką gamę udogodnień. Jedno jest pewne - nieważne, który zegarek Seiko Neo Sports wpadnie Ci w oko, każdy z nich zagwarantuje Ci wiele radości w doskonałym i bardzo nowoczesnym wydaniu!

Zegarek Seiko SSB315P1 Neo Sports Chronograph