TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 13-06-2018

Zegarki z Waveceptor

Waveceptor to określenie specjalnej funkcji wykorzystywanej w sterowanych radiowo zegarkach Casio, między innymi z serii G-Shock, ProTrek czy EdificeZegarek sterowany falami radiowymi daje gwarancję dokładnych wskazań czasu. Odbiera on sygnał z najbliższego nadajnika, który pokazuje czas zegara atomowego. Zegarek z funkcją waveceptor synchronizuje się dzięki temu samodzielnie. Nie wymaga regulacji ani przestawiania na czas zimowy czy letni. Doskonale radzą sobie również ze zmianami stref czasowych, przez co cieszą się popularnością wśród podróżników. 

 

Gdzie znajdują się nadajniki?

Niemcy – National Metrology Institute (Braunschweig)

Wielka Brytania – National Physical Laboratory (Teddington)

USA – National Institute for Standards and Technology (Fort Collins/Collorado)

 

Zasięg fal wynosi w zależności od nadajnika od 1500 do 3600 km.

Zegarki z funkcją waveceptor to najczęściej zaawansowane sportowe zegarki odporne na uszkodzenia. Do najpopularniejszych należą wstrząsoodporne zegarki G-Shock.

Sportowy, męski zegarek G-Shock GWN-1000H-2AER Master of G na pasku i kopercie wykonanych z tworzywa sztucznego w niebieskim kolorze. Analogowo-cyfrowa tarcza jest w czarnym kolorze  z czerwonymi jak i niebieskimi akcentami. Wskazówki jak i indeksy są w białym kolorze.  Sportowy, męski zegarek Casio ProTrek PRW-6100Y-1ER Pro Trek Mount Keith na pasku i kopercie wykonanych z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Analogowo-cyfrowa tarcza jest w również w czarnym kolorze z czerwonymi akcentami. Na tarczy na godzinie dziesiątej znajduję się subtarcza, a na godzinie szóstej cyfrowego okienko ułatwiające korzystanie z zegarka. Wskazówki jak i indeksy są w biało-srebrnym kolorze.    Sportowy, męski zegarek Casio ProTrek PRW-3500Y-4ER Pro Trek Cerro Miscanti na pasku wykonanego z tworzywa sztucznego w pomarańczowym kolorze oraz kopercie w czarnym kolorze. Cyfrowa tarcza zegarka Casio ProTrek jest w czarnym kolorze.


Zobacz także serię: ZEGARKI CASIO WAVECEPTOR