Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
POWRÓT08-10-2021

Eleganckie zegarki Tissot Heritage Visodate Quartz w stylu retro

Inspirowany kolekcją z lat 50. XX wieku, Tissot Heritage Visodate Quartz łączy styl retro i młodzieńczą pasję. Eleganckie modele o przemyślanej konstrukcji zachowują charakterystyczne cechy budowy oryginalnego projektu, a jednocześnie posiadają bardzo współczesne akcenty. Modele te będą świetnie wyglądać w zestawieniu z garniturami, jak i stanowić ciekawy dodatek do codziennych stylizacji.


Zegarki Tissot Heritage Visodate Quartz inspirowany wzornictwem lat 50.

Nowe zegarki wchodzące w skład Tissot Heritage Visodate Quartz czerpią inspirację z oryginalnego modelu z lat 50, przetwarzając nieco wzornictwo i dostosowując je do współczesnych odbiorców. Mamy tu do czynienia z wypukłą kopertą z wyraźnie zarysowanymi liniami, tworzącymi bardzo ciekawy kształt. W centrum znajduje się opływowa tarcza o klasycznej - retro stylistyce. Tutaj też na jednolicie kolorystycznej powierzchni naniesione zostały fasetowane indeksy godzinowe, pomiędzy którymi nadrukowano wskazania sekundowe. Przy godzinie 3 znajduje się standardowy datownik, a na samym środku umiejscowiono zwężające się wskazówki.

Zegarek Tissot HERITAGE VISODATE T118.410.36.057.00 zegarek męski na brązowym pasku z datownikiem przy godzinie 3 swiss made


Zegarek Tissot T118.410.11.277.00 HERITAGE VISODATE zegarek męski na srebrnej bransolecie mesh i datownikiem przy godzinie 3

Bardzo ciekawym zabiegiem w wybranych Tissot Heritage Visodate Quartz pozostaje zestawienie retro tarczy z nowoczesną bransoletą typu mesh. Prosty cyferblat z ozdobną, gęstą plecionką tworzy tu prawdziwie businessowy dodatek dla nowoczesnego mężczyzny. Równie elegancko prezentuje się skórzany pasek z ozdobnymi przeszyciami po bokach, który przekona do siebie panów tęskniących za dawnym szykiem i niezwykłym wzornictwem lat 50.


Nowoczesność i retro zegarków Tissot Heritage Visodate Quartz

Kolekcja zegarków Tissot Heritage Visodate Quartz składa się z 7 modeli o białych lub czarnych tarczach. W zależności od egzemplarza połączone są one z kopertą w kolorze srebra, złota bądź różowego złota. W przypadku tych pierwszych, czasomierze nabierają nowoczesnego, dość businessowego charakteru. Będą one idealnym dodatkiem dla wszystkich osób poszukujących uniwersalnego zegarka na co dzień oraz bardziej oficjalne okazje. Zestawienie czarnego cyferblatu ze złotem sprawia, że w Tissot Heritage Visodate Quartz podkreślony zostaje styl vintage. Taki egzemplarz pasować będzie do dojrzałych mężczyzn, jak i tych młodszych zafascynowanych wzornictwem lat 50.

Zegarek Tissot T118.410.16.277.00 HERITAGE VISODATE zegarek damski na brązowym pasku swiss made

Tissot Heritage Visodate Quartz - dbałość o wykończenie

Zegarek Tissot HERITAGE VISODATET 118.410.36.057.00

Zegarki Tissot Heritage Visodate Quartz wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L wytrzymałej na upadki i odpornej na działanie warunków środowiskowych. Kolor na obudowie został nałożony technologią PVD gwarantującą dobre oraz trwałe utrzymywanie się koloru na powierzchni. Tarczę przykrywa szafirowe szkło, posiadające aż 9 na 10 punktów w skali Mohsa. Gwarantuje ono doskonałą odporność na najmniejsze zarysowania, jak również dużą przejrzystość cyferblatu. Wodoszczelność modeli zmierzono na 3 ATM, co spełni wymagania w codziennym użytkowaniu. Za sprawne działanie zegarka odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy, uważany za jeden z najbardziej precyzyjnych systemów odmierzania czasu. Dzięki dodatkowej funkcji EOL będziemy poinformowani o niskim napięciu baterii.


Szwajcarska jakość Tissot Heritage Visodate Quartz

Modny styl, zaawansowana technologia i eleganckie wzornictwo definiują historię zegarków Tissot. Znajdująca się w logo Tissot szwajcarska flaga, poświadcza najwyższą jakość produkowanych od 1853 czasomierzy. Marka sprzedaje około 4 milionów modeli każdego roku, a wszystkie z nich mają elitarne poświadczenie Swiss Made. To właśnie połączenie tradycyjnego zegarmistrzostwa z nowoczesnymi technologiami sprawia, że zegarki tego brandu są tak wysoko cenione przez odbiorców.

Zegarek Tissot T118.410.11.057.00 HERIGATE VISODATE