Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

G-Shock dla niej czyli GMA-S140

01-04-2020

Casio nie ustaje w rozwoju kultowych już modeli! Tym razem owocem pracy zespołu specjalistów są nowości w S-Series, czyli linii tworzonej specjalnie z myślą o paniach. W kolekcji zagościł G-Shock GMA-S140, który łączy w sobie dynamikę dnia nowoczesnej kobiety i modny design reprezentowany przez pastelowe kolory pasków. Poznaj nowego, damskiego G-Shocka, który nadąży za Twoją głową pełną pomysłów!

Stylowy jak i niezawodny G-Shock S-SeriesEmily Oberg z nowym zegarkiem G-SHOCK S-SERIES GMA-S140

Twarzą nowości w G-SHOCK S-Series stała się Emily Oberg. Jak już za chwilę się przekonasz, wśród wyborów renomowanej japońskiej marki nie ma przypadków! Emily jest 25-letnią dyrektor kreatywną. Współpracuje z rozpoznawalnym na amerykańskim rynku serwisem Complex i tworzy własną markę Sporty & Rich. Wśród jej codziennych aktywności znajdziemy też zamiłowanie do komponowania stylizacji, występowanie w roli Dla oraz modelki. Już w podczas studiów interesowała się rozmaitymi aktywnościami i wprowadzała w życie własne pomysły. Od lat wykorzystuje każdą z 24 godzin, jakimi dysponuje podczas doby. 

Emily Oberg z nowym zegarkiem G-SHOCK S-SERIES GMA-S140
Właśnie dlatego, nowy G-Shock GMA-S140 doskonale wpisuje się w jej charakter i styl życia. Jako młoda kobieta sukcesu potrzebuje czasomierza, który nie zawiedzie jej w żadnych warunkach - wesprze kreatywność i udostępni funkcje sprawdzające się w zróżnicowanych warunkach. Co ciekawe, Emily przyznaje, że jest fanką designu lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Nic więc dziwnego, że pastelowy G-Shock rozkochał ją w sobie! Tarcza zegarka nawiązuje do wyglądu urządzeń stereo z tamtych lat, co czyni model jednym z najbardziej funkcjonalnych czasomierzy opartych o stylistykę retro.

G-SHOCK dla niej gotowy na codzienne wyzwania

G-Shock GMA-S140 ma wszystko, czego potrzebuje aktywna kobieta. Prócz charakterystycznej dla serii wstrząsoodporności, może pochwalić się licznymi funkcjami doskonale spisującymi się na co dzień. Wśród nowości pojawiła się możliwość pomiaru prędkości oraz odległości, co przyda się podczas przebieżek po parku bądź spacerów z psem. Zegarek pomoże Ci także kontrolować upływ czasu oferując odliczanie w formie minutnika. Na straży punktualności stanie aż 5 alarmów z możliwością włączenia drzemki oraz wbudowany kalendarz.
G-SHOCK dla niej gotowy na codzienne wyzwania


Emily Oberg z nowym zegarkiem G-SHOCK S-SERIES GMA-S140
Nieważne, czy ze swojego G-Shocka korzystasz w dzień, czy w nocy. Łatwość odczytu wszystkich wskaźników zapewnia podświetlenie LED. Co ciekawe, bez znaczenia jest też to, czy swój dzień spędzasz na lądzie, czy w basenie. Wodoszczelność klasy 200 m sprawia, że nawet niespodziewany skok do wody podczas upalnego dnia nie zrobi wrażenia na mechanizmie.Pastelowy G-SHOCK dla kobiet na każdą okazję!

G-Shock dla niej to prawdziwy hit ostatnich miesięcy! Wielofunkcyjne zegarki sportowe damskie, dzięki swojej funkcjonalności, na dobre wkradły się do kobiecych serc. Teraz, gdy G-Shock GMA-S140 wyróżnia się nie tylko ciekawym, dynamicznym wzornictwem, ale także subtelnymi, pastelowymi wykończeniami, chętnie noszony jest na co dzień. Do serii dołączyły również modele z transparentnego tworzywa w brzoskwiniowych odcieniach.

Trzeba przyznać, że wyglądają oszałamiająco! Zegarki G-Shock kierowane do kobiet stanowią interesujące urozmaicenie casulowych ubrań, a ze sportowymi tworzy spójną jedność. Sprawdza się w pracy, szkole i podczas spędzania czasu wolnego. To zegarek, który dotrzyma Ci kroku podczas realizowania kolejnych pomysłów.Nowa kolekcja G-SHOCK S-SERIES GMA-S140
FILTRY0