<<   POWRÓT 01-04-2020

Kultowe G-Shocki

G-Shock to seria zegarków, która zrewolucjonizowała świat zegarków. Pierwszy zegarek Casio z systemem Shock Resist pojawił się w sprzedaży ponad 30 lat temu. Od tamtego czasu na rynku pojawiło się wiele modeli G-Shocków, które uznane zostały za kultowe.  

Na szczególne wyróżnienie zasługują zegarki:

 

G-Shock Mudman G-9000


Zegarek G-Shock swoją nazwę zawdzięcza odporności na błoto i inne silne zabrudzenia. Można w nim znaleźć funkcje takie jak: datownik, 5 multialarmów z drzemką, podświetlenie Dual Illuminator, timer 24 h, stoper 100 h, czas światowy. Zegarek oczywiście jest wyposażony w system antywstrząsowy i ma 200 m wodoszczelności. A do tego będzie działał prawidłowo nawet w temperaturze – 10 stopniipsum
Sportowy, męski zegarek G-Shock G-9000-1V MUDMAN na pasku z koperta wykonanych z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze, po bokach koperty można zobaczyć przyciski w czerwonym kolorze. Cyfrowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze.


 


 

G-SHock Mudman – G-9300


Mudman G-9300 zadebiutował w 2011 roku. Również ten zegarek wyposażono w systemu Mud Resist i Shock Resist. Jednak w porównaniu do poprzednika, w tym zegarku można skorzystać z wielu dodatkowych funkcji. Oprócz 5 alarmów, podświetlenia, stopera i timera można skorzystać z funkcji takich jak: wskazania faz księżyca, termometru i kompasu. Dodatkowo zegarek wyposażony jest w technologię Solar, dzięki czemu zegarek czerpie energię z promieni słonecznych i bateria nigdy się nie rozładowuje.
Sportowy, męski zegarek G-Shock G-9300-1ER MUDMAN na pasku wykonanym z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Koperta zegarka jest w niestandardowym kształcie w czarnym kolorze z tworzywa sztucznego. Cyfrowa tarcza zegarka jest w kolorze ciemnego brązu.  

G-Shock Rangeman


Rangeman to kolejny bardzo zaawansowany model G-Shocka. Oczywiście znajdziemy w nim G-Shockowy system antywstrząsowy i wodoszczelność na poziomie 200m. Jednak został on wyposażony w funkcje takie jak waveceptor, panel słoneczny, kompas, barometr, termometr, wysokościomierz, stoper, timer, datownik, i możliwość ustawienia 5 alarmów.
Sportowy, męski zegarek G-Shock GW-9400-1ER RANGEMAN na pasku z koperta wykonanych z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest cyfrowa również w czarnym kolorze. zegarek ma czerwony detale takie jak napisy czy pierścienie.


Zobacz więcej zegarków G-Shock: