Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT09-04-2020

Współpraca G-SHOCK x British Army - limitowany Mudmaster GG-B100BA

G-SHOCK kontynuuje współpracę z brytyjską armią, czego owocem będzie powstanie trzech wielofunkcyjnych zegarków. Dziś prezentujemy pierwszy z nich — Mudmaster GG-B100BA-1AER. Czy ten model osiągnie sukces także poza wojskiem? Dowiedz się więcej o kontynuacji współpracy z British Army.

Współpraca G-SHOCK z British Army - model GG-B100BAG-SHOCK x British Army - kontynuacja udanej współpracy

G-SHOCK Mudmaster GG-B100BA-1AER to pierwszy z trzech specjalnych zegarków których premierę zaplanowano w 2020 roku we współpracy z brytyjskim Ministerstwem Obrony i Siłami Zbrojnymi Jej Królewskiej Mości. Zanim na rynek trafią Royal Air Force i Royal Navy, sprawdźmy jakie właściwości prezentuje pierwszy model.G-SHOCK Mudmaster GG-B100BA-1AER model do zadań specjalnych

Limitowany G-SHOCK Mudmaster GG-B100BA-1AER model do zadań specjalnych

Przygotowany na każdą przygodę GG-B100BA-1AER wykorzystuje konstrukcję Carbon Core Guard Structure. Dzięki dwuwarstwowej obudowie z cienkiej stali nierdzewnej i żywicy zbrojonej włóknem węglowym, pozostaje on odporny na różnego rodzaju wstrząsy. W zegarku znajduje się także trójwarstwowa ramka wykonana z włókna węglowego, dwuwarstwowa obudowa z tyłu oraz odporne na zarysowania szkło mineralne. To wszystko sprawia, że nowy G-SHOCK charakteryzuje się wyjątkową trwałością w lekkiej obudowie. Wewnątrz obudowy ukryto świetnej jakości mechanizm kwarcowy CASIO 5594 o dokładności +/- 15 sekund na miesiąc.Wojskowy wygląd G-SHOCK Mudmaster British Army Limited Edition

Zorientowany na działania lądowe Mudmaster reprezentuje edycję zegarków stworzonych specjalnie dla Armii Brytyjskiej. Jego wzornictwo inspirowane jest barwami znajdującym się na mundurze wojskowym. Model pod solidną beżową obudową o szerokości 53 mm i grubości 19 mm ma ukrytą czarną tarczę z wyświetlaczem LCD. Ciemna kolorystyka tarczy nie jest przypadkowa, została zaimplementowana na życzenie British Army aby zegarek nie rzucał się w oczy przy jednoczesnym zachowaniu czytelności wskazań. Masywną kopertę zawieszono na beżowym pasku moro. Na sprzączce ze stali nierdzewnej znajduje się sygnatura armii brytyjskiej.Taki wygląd był wyraźnie wymagany przez wojsko, aby nie przyciągać nadmiernej uwagi żołnierzy w terenie.

Wojskowy wygląd G-SHOCK Mudmaster GG-B100BA-1AERFilm promocyjny British Army x G-SHOCK Mudmaster GG-B100BA
Szeroka funkcjonalność G-SHOCK Mudmaster GG-B100BA-1AER

G-Shock Mudmaster British Army Limited Edition został zaprojektowany tak, aby wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki lądowe. Stąd też model wyposażony jest w wiele dodatków, do których otrzymamy dostęp za pośrednictwem aplikacji G-Shock Connected. Szeroką listę specyfikacji otwiera funkcja wskaźnika i pamięci lokalizacji, dziennik misji, a także możliwość śledzenia aktywności. Mud Resist zapewnia z kolei łatwe czyszczenie obudowy zegarka z błota oraz innych zabrudzeń.


Szerokoa funkcjonalnosć zegarka Mudmaster GG-B100BA-1AER British ArmyTechnologia Quad Sensor - połączenie 4 czujników przydatnych w terenie

 Technologia Quad Sensor w mudmaster GG-B100BA - połączenie 4 czujników wymaganych przez wojski

Limitowany model G-SHOCK British Army wyposażono w 4 charakterystyczne dla zegarków z kolekcji Mudmaster GG-B100 czujniki. Dzięki kompasowi w szybki sposób odczytamy nasze położenie względem czterech stron świata i będziemy mogli kontrolować przebieg trasy. Z zegarkiem GG-B100BA-1AER na nadgarstku dokonamy także aktualnego pomiaru ciśnienia powietrza, na podstawie którego zostanie wykazana nasza wysokość nad poziomem morza. Za pomocą danych możemy dodatkowo śledzić aktualne warunki atmosferyczne, prognozując ich zmianę. W każdych sytuacjach outdoorowych przyda się czujnik w postaci termometru, który pomoże nam określić aktualną temperaturę powietrza.


Terenowa funkcjonalność GG-B100BA-1AER

Zarówno podczas survivalu, jak i w codziennych warunkach wesprą nas krokomierz, stoper oraz timer. Dodatki te będą pomocne w trakcie sportowych treningów, mierząc nasze wyniki oraz zachęcając do podejmowania nowych celów. Przebywając w lesie lub górach, będziemy mogli całkowicie wyciszyć wszystkie przyciski w zegarku. Tutaj też ciekawym dodatkiem okaże się wskazywanie wschodu i zachodu słońca.

Funkcje drzemki, datownika, 5 alarmów, rozbudowanego kalendarza, czy czasu światowego pozwolą nam dobrze zorganizować dzień, a także pamiętać o wszystkich spotkaniach. Super Iluminator zapewnia możliwość odczytu wszystkich parametrów w ciemności. Nawet gdybyśmy w ferworze codziennych obowiązków zgubili telefon, dzięki funkcji "znajdź telefon" odnajdziemy go poprzez specjalny sygnał dźwiękowy wysyłany przez telefon.

Podświetlenie  Super Iluminator w wojskowym mudmasterze GG--B100BA-1AER

Zegarek dla żołnierzy - G-SHOCK Mudmaster GG-B100Komu dedykowany jest zegarek G-SHOCK Mudmaster GG-B100BA-1AER?

Solidna konstrukcja i militarny wygląd zegarka przekona mężczyzn doceniających mocne, męskie wzornictwo. G-SHOCK GG-B100BA-1AER to wielofunkcyjne urządzenie dedykowane wszystkim miłośnikom survivalowych wypraw, militarnego stylu jak również ekstremalnych sportów. Niezawodny model sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Dzięki licznym dodatkom możemy mieć pewność, że stanie się on niezastąpionym towarzyszem wielu podróży.


Wojskowy zegarek G-SHOCK dostępny w ZEGAREK.NETG-SHOCK GG-B100BA-1AER dostępny w ZEGAREK.NET!▼▼▼