Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT02-03-2020

Limitowany G-SHOCK Mudmaster GG-B100 BURTON

Casio G-SHOCK wydał limitowaną edycję zegarków Mudmaster Burton GG-B100BTN-1AER! Czasomierze powstały we współpracy japońskiego brandu ze znaną, amerykańską marką snowboardową. Czym wyróżnia się ten zegarkek i dlaczego stanie się hitem najbliższych miesięcy?

Współpraca firm G-SHOCK i BurtonBurton x G-Shock - kontynuacja udanej współpracy


G-SHOCK Mudmaster GG-B100BTN-1AER, to tak naprawdę trzeci zegarek powstały we współpracy firmy snowboardowej Burton z G-SHOCK. Jego poprzednikami były Burton Limited Edition GG-1000BTN-1AER oraz Professional Rangeman Burton GW-9400BTJ-8ER. U podstaw współdziałania obu firm znajdują się podobne wartości – tworzenie niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, który sprawdzi się w każdych warunkach. Dedykowany jest on wszystkim odważnym osobom, pragnącym żyć według własnych zasad i stawiających na realizację marzeń.

Wybierz zajęcie związane ze swoją pasją i nigdy się nie poddawaj” - tak właśnie brzmi motto największego producenta desek snowboardowych na świecie. Firma powstała w 1977 roku w Vermont, a po 43 latach stała się największą marką snowboardową na świecie. W jej ofercie znajdują się zarówno deski, jak i inne sportowe akcesoria. Projektanci pomimo osiągniętego sukcesu wciąż testują swoje produkty, dążąc do doskonałości.

G-SHOCK x Burton - udana współpracaWytrzymała konstrukcja modelu Master of G Mudmaster Burton GG-B100BTN-1AER


Zegarek został zaprojektowany i skonstruowany do użytku w ekstremalnych warunkach. Szerokość koperty wynosi 53 mm, a grubość 19 mm. Doskonałe działanie zapewnia kwarcowy mechanizm, oparty na module CASIO 5594. Japoński werk cechuje się wysoką precyzją, co przekłada się na dokładne wskazywanie czasu.

MUDMASTER GG-B100 wykorzystuje konstrukcję Carbon Core Guard Structure zapewniającą wysoką wytrzymałość zegarka. Stworzenie wewnętrznej części koperty z połączenia włókna węglowego i żywicy gwarantuje niezawodną ochronę czasomierza w zróżnicowanych warunkach.

Wytrzymała konstrukcja G-SHOCK GG-B100BTN-1AERGórski wygląd limitowanego G-SHOCK Burton GG-B100BTN-1AER


MUDMASTER Burton GG-B100 utrzymano w typowej dla zegarków tej linii stylistyce. Duża koperta i cyfrowo-analogowe wskazanie czasu dopełnia ciemna kolorystyka, która została przełamana różowymi i białymi akcentami. Czytelne oznaczenia godzinowe gwarantują łatwe odczytanie czasu w każdych warunkach.

Górski wygląd limitowanego G-SHOCK Burton GG-B100BTN-1AERFilm promocyjny Burton x G-SHOCK Mudmaster GG-B100„To najwyższy zaszczyt współpracować z G-SHOCK i BURTON - dwiema niesamowitymi markami, które robią wspaniałe rzeczy dla entuzjastów outdooru. Prezentowanie mojej pracy w nowym zegarku Burton x G-SHOCK Mudmaster to ogromna radość i nie mogę się doczekać, aby podzielić się nią ze światem.” – powiedział Dean Blotto Gray.


Tym, co szczególnie wyróżnia i zwraca uwagę, jest pasek. Przywodzi on na myśl wygląd ośnieżonej góry. Zachwycający wzór zaczerpnięto z lasów w Kolumbii Brytyjskiej uchwyconych przez światowej sławy fotografa snowboardowego Dean Blotto Graya. Stalowa szlufka z logo marki Burton dopełnia świetny design paska.

Pasek zegarka stylizowany na górski krajobraz lasów w Kolumbii BrytyjskiejNiezwykła funkcjonalność Mudmaster Burton

W limitowanym zegarku Mudmaster Burton GG-B100BTN-1AER znajdziemy wiele funkcji, które okażą się przydatne podczas sportowych szaleństw. Zegarek jest wyposażony w energooszczędną technologię Bluetooth®, która umożliwia wymianę danych ze smartfonem. Daje ona dostęp do wielu przydatnych dodatków. Jednym z nich jest wysokościomierz, umożliwiający zapisanie w pamięci do 40 danych wysokości.

Warto wspomnieć także o funkcji ścieżki — po aktywowaniu śledzenia śladu. Profil trasy jest zapisywany w smartfonie i może być później wyświetlany na mapie. Czujniki w postaci barometru, termometru i kompasu przydadzą się zarówno podczas wysokogórskiej wspinaczki, jak i surwiwalowej podróży w las.


Niezwykła funkcjonalność Mudmaster Burton


Dodatki na co dzień GG-B100BTN-1AER

W codziennym użytkowaniu niezbędnym okaże się funkcja alarmu, datownika, czy czasu dobowego. Funkcja krokomierza pomoże nam utrzymać stały poziom aktywności, a stoper wspomoże w codziennych treningach. Dla tych, którzy często gubią swój smartfon, funkcja „znajdź telefon” sprawi, że wysyłany przez zegarek impuls wskaże miejsce pozostawienia urządzenia.Mudmaster Burton GG-B100BTN-1AER – idealny zegarek na wyprawę!


GG-B100BTN-1AER został zaprojektowany, aby poradzić sobie w najtrudniejszych warunkach sportowych. Zegarek sprawdzi się zarówno podczas narciarskich i snowboardowych zjazdów, ale także w trakcie innych aktywności fizycznych. Niezrównana wytrzymałość i atrakcyjny design przypadnie do gustu wymagającym osobom, które poszukują niezawodnego sprzętu. Tym samym GG-B100BTN-1AER okaże się niezastąpionym kompanem zarówno zimowych szaleństw na stoku, jak i codziennych przygód.

Pasek zegarka stylizowany na górski krajobraz lasów w Kolumbii Brytyjskiej

Zobacz model G-SHOCK stworzony we współpracy z firmą BURTON: