<<   POWRÓT 10-08-2021

Nowy Tissot Seastar 1000 Quartz Chrono

Zegarki dla nurków zapewniają bezpieczeństwo podwodnych przygód. Pod względem stylu są niezbędnym dodatkiem na suchym lądzie. Nowy chronograf Tissot Seastar 1000 Quartz Chrono ma obie te cechy, co sprawia, że jest idealnym gadżetem dla współczesnego mężczyzny.


Nowoczesny Tissot Seastar 1000 Quartz Chrono

Tissot Seastar uwiódł nas swoją automatyczną wersją z datownikiem z trzema wskazówkami. W tym roku model powraca w wariacji opartej na chronografie z mechanizmem kwarcowym. Podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu, tarcza jest dostępna w kilku odcieniach, w tym szczególnie atrakcyjnej wersji składającej się z stopniowanego granatu, który łączy się z czernią przypominającą dno morskie. Wystarczy odwrócić zegarek, by zobaczyć na deklu wygrawerowany kształt konika morskiego.Przyjrzymy się samej tarczy zegarka. W pierwszej kolejności wzrok przyciągają wyraziste wskazówki i znajdujące się w centralnej części cyferblatu trzy subtarcze chronografu. Od zewnętrznej strony tarczy widnieją indeksy godzinowe przyjmujące kształt trójkąta (godz 12), kół i prostokątów.. Wraz z szerokimi wskazówkami pokryto je materiałem luminescencyjnym, zapewniającym bardzo łatwy do odczytania układ informacji o czasie. Stalową kopertę o szerokości 45,5 mm zwieńczono jednokierunkowym, aluminiowym bezelem umożliwiającym zmierzenie czasu przebywania pod woda. Całość projektu wieńczy stalowa bransoleta zbudowana z trzech segmentów mieszanych ogniw. Dzięki specjalnej konstrukcji można przedłużyć zapięcie w ten sposób, by móc założyć zegarek na kombinezon.


Szwajcarska jakość Tissot Seastar 1000 Quartz Chrono

Tissot Seastar 1000 Quartz Chrono uosabia legendarną szwajcarska jakość wykonania. Jego koperta i bransoleta zrobione są ze stali szlachetnej 316L, gwarantującej ochronę obudowy przed działaniem czynników zewnętrznych. Odpornym na zarysowania tworzywem pozostaje przykrywające tarcze szkło szafirowe, mające aż 9 na 10 punktów w skali Mohsa. Koronka i przyciski są również wkręcane, aby zapewnić wodoodporność zegarka na poziomie aż 30 ATM. Wewnątrz koperty znajduje się wygodny w użytkowaniu szwajcarski mechanizm kwarcowy. 


Tissot Seastar 1000 Chrono Quartz, czyli dodatek współczesnego mężczyzny

Zegarek Seastar 1000 Chrono Quartz w świetny sposób łączy sportowy dynamizm z wielkomiejską elegancją. Jego funkcjonalność i wygląd sprawiają, że będzie on równie dobrym towarzyszem w sportowych aktywnościach wodnych, co nowoczesnym stylowym dodatkiem na co dzień. Bo bez względu na to czy jesteśmy wyczynowym nurkiem, czy po prostu czasem lubimy popływać na basenie, nowy Tissot spełni nasze oczekiwania. Dedykowany jest on mężczyznom, którzy szukają wyrazistych i sprawnych akcesoriów o perfekcyjnym wyglądzie.


Zobacz zegarki Tissot Seastar 1000 Chrono Quartz: