Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zobacz zegarki Citizen z linii Pilot, Vintage Chronograph i Mechanical Vintage

06-07-2022

Marka Citizen nieustannie zaskakuje nas proponowanymi nowościami! Każdego roku brand do swojego portfolio stara się wprowadzić kilkanaście nowych projektów, które pokażą technologiczny rozwój firmy oraz odpowiadać będą na aktualne potrzeby odbiorców. Wśród wielu modeli zaprezentowanych w 2021 roku, chcemy zaprezentować Wam dziś kilka z nich!


Wytrzymałe i świetnie wyglądające zegarki Citizen Super Titanium

Kilka nowych modeli zaprezentowano w uwielbianej przez wszystkich serii Citizen Super Titanium. Wykonane z ultramocnego i zarazem bardzo lekkiego tytanu zegarki, są chętnie wybierane przez osoby stawiające na komfort i niezawodność działania. Czasomierze dzięki mocnej strukturze zachowują idealny wygląd nawet po długim czasie użytkowania.

Zegarek męski Citizen Super Titanium


Zegarek Damski Citizen  

Do rodziny Super Titanium dołączyło kilka nowych damskich zegarków Citizen oraz męski w dwóch wersjach - ze stoperem Pilot Chronograph oraz bez niego, czyli Pilot Military. Obie wersje  zaprezentowane są w masywnej, wyrazistej kopercie o subtelnie wyprowadzanych uszach. Inspirowane sportowym stylem lat 70. czasomierze z jednej strony wpisują się w aktualną modę vintage, z drugiej zaś mają w swoim wyglądzie coś z uniwersalności. Ich tarcze otacza dość nowocześnie zaprojektowana luneta. Mocna obudowa sprawia, że egzemplarz ma wodoszczelność na poziomie 10 ATM. Za jego sprawne działanie odpowiada kultowy już dla marki Citizen mechanizm Eco-Drive.

Pilot Chronnograph oraz Pilot Military

Jeśli chodzi o Pilot Chronnograph - średnica jego koperty wynosi 43,5 mm. Model dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej lub zielonej. Na cyferblacie nałożone są wyraziste indeksy godzinowe w formie cyfr arabskich, a znacznik godziny 12-stej zastępuje charakterystyczny trójkąt. Wraz ze wskazówkami pokryte są one beżową masą luminescencyjną, zapewniającą wygodny odczyt danych w ciemności. Przy godzinie 4 widnieje okienko datownika. Środek cyferblatu zegarka wypełniają trzy subtarcze chronografu. Co zaś tyczy się zegarka Pilot Military - to oczywiście nie posiada on chronografu, a tym samym subtarcz na cyferblacie. Szerokość koperty to 42 mm. Model dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych - oprócz tych wspomnianych powyżej, widnieje także w kolorze białym. Wersja w zielonym kolorze zawieszona jest na skórzanym, brązowym pasku.

Zegarek Citizen Pilot Military


Zegarek Citizen damski super titanium

Zegarki Citizen z serii Super Titanium dla kobiet

W kolekcji Super Titanium znajdziemy także nowe zegarki przygotowane specjalnie dla kobiet. Eleganckie egzemplarze dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych - dwóch z tarczą z masy perłowej i jedną z cyferblatem w barwie niebieskiej. Wszystkie z nich mają indeksowane godziny, a znaczniki 3, 6, 9 i 12 zostają dodatkowo przyozdobione małymi, lśniącymi kamieniami szlachetnymi. Na dole cyferblatu każdego z zegarków widnieją wzory fal. Podobnie jak w męskich modelach, za działanie czasomierzy odpowiada system Eco-Drive.


Citizen Vintage Chronograph - sportowa elegancja

Kolejną propozycją marki Citizen są czasomierze z linii Vintage Chronograph. Balansujące pomiędzy sportowym, a eleganckim wzornictwem modele w bardzo udany sposób wpisują się w styl lat 50. XX wieku. W egzemplarzach tych mamy do czynienia z okrągłymi kopertami o średnicy 42 mm, delikatnie prostopadle wystającymi uszami i prostymi tarczami. Na nich też nałożone są długie smukłe wskazówki oraz wielopłaszczyznowe indeksy godzinowe. Elegancki cyferblat z małą koronką i charakterystycznymi dwoma przyciskami, podkreśla retro charakter zegarków.

Citizen Vintage Chronograph 
Citizen Vintage Chronograph na bransolecie

Modele Citizen Vintage Chronograph dostępne są w trzech barwach - czarnym, amarantowo-niebieskim oraz beżowym. W dwóch pierwszych wersjach powierzchnia cyferblatu przyozdobiona jest pięknym szlifem słonecznym o promieniście rozchodzących się refleksach światła. Całości dopełnia cztero-segmentowych bransoletach o mieszanych ogniwach. Zegarek z beżowym cyferblatem nie ma dodatkowych dekoracji na cyferblacie, a egzemplarz zawieszony jest skórzanym pasku w kolorze brązu. Wszystkie modele wyposażone zostały w system Eco-Drive.


Niezastąpiona klasyka Citizen Mechanical Vintage Automatic

Mówiąc o ciekawych propozycjach w portfolio Citizen nie można zapomnieć o popularnych modelach z tradycyjnymi mechanizmami. Bardzo interesujące propozycje zobaczymy w serii Citizen Mechanical Vintage Automatic, łączącej styl vintage lat 60/70 XX wieku z nowoczesnym designem. Tutaj też modele mają nieco elipsowaty kształt koperty o szerokości 42 mm i szerokości 11,6 mm wraz ze szczotkowaną lunetą. Budowy dopełniają łukowate, polerowane boki wraz ze wkręcanym, płaskim deklem. Wzrok przykuwa tarcza zegarków w czarnym, niebieskim, lub ciemnoszarym kolorze. Na jej powierzchni znajdują się dekoracyjne pionowe tłoczenia. Po zewnętrznej stronie tarczy widoczna jest podziałka minutowa, a nieco poniżej podłużne indeksy godzinowe. Zwieńczeniem projektu pozostaje w tym przypadku klasyczna bransoleta lub skórzany pasek.

Citizen Mechanical Vintage Automatic na brązowym skórzanym pasku
FILTRY0