Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Polski zegarek damski Balticus New Sky - wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet

06-03-2022

W tym roku na Dzień Kobiet podaruj ukochanej osobie coś naprawdę wyjątkowego! A czy może być lepszy prezent od kawałka nieba? Zegarki damskie Balticus New Sky z masą perłową na tarczy, przypadną do gustu każdej kobiecie lubiącej unikalną biżuterię. Zapoznaj się z kolekcją polskiej marki i wybierz zegarek, który skradnie serce każdej kobiety!Polskie zegarki damskie Balticus idealnym prezentem

8 marca w Światowy Dzień Kobiet warto pokazać, jak wiele znaczy dla nas ukochana kobieta — mama, siostra, przyjaciółka, żona. Oprócz tradycyjnego złożenia życzeń możesz także podarować jej gustowny upominek. Biżuteryjnym dodatkiem podkreślającym kobiecość i uzupełniającym damską garderobę jest zegarek. 

W szczególny sposób prezentują się czasomierze od polskiej marki Balticus, która powstała z prawdziwej pasji do zegarków oraz pięknego, rzetelnego wzornictwa. Założony przez Bartosza Knopa brand w ciągu kilku lat istnienia zdobył ogromną popularność wśród szerokiego grona odbiorców.

Pierwsze modele inspirowane nocnym niebem, zachwyciły ciemnoniebieskimi tarczami wykonanymi z awenturynu, a także ekstrawaganckimi wykończeniami. Nawiązania do świata natury są w marce zresztą o wiele szersze, czego przykładem jest dedykowana kobietom subtelna kolekcja zegarków Balticus New Sky.

Polskie zegarki damskie BalticusSkradnij niebo z zegarkami Balticus New Sky

Balticus New Sky

Patrzenie w niebo jest jedną z największych przyjemności, jaką możemy sobie w każdej chwili sprawić. Raz pozostaje ono odsłonięte, ujawniając swój łagodny błękit, a innym razem zasnute śnieżnobiałymi, gęstymi chmurami. Idealnie puste płótno pozwala swobodnie interpretować malujące się na nim obłoki. Zdumiewa swoją tajemnicą i magią zawieszonych na sklepieniu gwiazd.

To właśnie niebo stało się główną inspiracją dla powstania damskiej kolekcji zegarków Balticus New Sky. Ekskluzywna seria czasomierzy daje wyraz delikatności i kobiecej natury. Zachowane w klasycznych oraz elegancko-sportowych wersjach modele są różnorodne -  tak, jak pięknie zmienna jest kobieca natura.Biżuteryjne zegarki Balticus na Dzień Kobiet

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na zróżnicowane gusta kobiet, polska marka Balticus przygotowała 8 nowych wersji kolorystycznych Balticus New Sky. Zmieniające się w ciągu dnia barwy nieba — począwszy od białej wschodzącej łuny, aż po granat nocy — zamknięte zostały w okrągłych tarczach z drogocennej masy perłowej. Poszczególne barwy niebieskiego, granatu, czy bieli przechodzą jedna w drugą, tworząc niesamowite kompozycje.

Naturalny materiał delikatnie odbija od siebie światło tworząc przy tym przepiękny festiwal barwny. Na powierzchni nałożone są stylizowane, smukłe wskazówki. Klasyczne wzornictwo ubogacone zostało nowoczesnymi akcentami w postaci drobnych cyrkonii pełniących funkcję indeksów godzinowych, a także małej subtarczy sekundnika przy godzinie 6.

Biżuteryjne zegarki Balticus na Dzień Kobiet


Damskie Balticus New Sky

Ramą dla damskich zegarków Balticus New Sky pozostają okrągłe koperty o szerokości 34 mm i grubości 8 mm. Obudowa w barwie szlachetnego srebra lub biżuteryjnego złota podkreśla wyrafinowany wygląd czasomierzy. Przechodzi ona płynnie w biżuteryjną mediolańską bransoletę. Gęsta plecionka łączy w sobie lekkość z dużą wytrzymałością, dzięki czemu dobrze sprawdza się w codziennym użyciu. Zaopatrzona w zapięcie G-link, umożliwia samodzielne i szybkie dopasowanie obwodu zegarka do nadgarstka.Doskonałe rzemiosło polskich zegarków damskich

Polskie zegarki damskie Balticus New Sky cechują się bardzo wysoką jakością wykonania. Obudowa ze stali szlachetnej, zapewnia dobrą ochronę wnętrza przed wstrząsami i uszkodzeniami. Powierzchnia pokryta została specjalną powłoką PVD sprawiając, że naniesiony kolor jest odporny na ścieranie oraz działanie warunków atmosferycznych. Tarczę przed uszkodzeniem chroni elastyczne szkło mineralne. We wnętrzu natomiast pracuje precyzyjny mechanizm kwarcowy, gwarantujący stabilne działanie w codziennych warunkach.

Polskie zegarki damskie Balticus New SkyGotowy zestaw prezentowy

zegarki damskie Balticus New Sky zestaw

Do każdego zegarka Balticus New Sky dołączony jest dodatkowy pasek skórzany. Specjalna konstrukcja koperty umożliwia jego samodzielną wymianę. Od teraz w mgnieniu oka można zamienić bransoletę na pasek — i odwrotnie, dostosowując w ten sposób wygląd czasomierza do każdej stylizacji!Zegarki Balticus New Sky - wyjątkowy prezent na 8 marca

Szeroki wybór zegarków Balticus New Sky pozwala podarować ukochanej kobiecie czasomierz w pełni odpowiadającym jej gustom. Niebiańska biżuteria będzie czymś więcej, niż tylko kolejnym prezentem z okazji święta kobiet. Wyrafinowana tarcza, w której zamknięto kawałek nieba, zdumiewa swoim wyglądem. Każde spojrzenie na nią, skieruje myśli ukochanej osoby w naszą stronę. Utrzymane w eleganckim stylu polskie zegarki damskie staną się oryginalnym dodatkiem, uzupełniającym formalne i codzienne stylizacje.Zobacz wszystkie zegarki Balticus New Sky: