Autoryzowany sklep z zegarkami
0 KOSZYK
12-04-2018

Jaki zegarek na komunię?

I Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, dlatego równie wyjątkowy powinien być też być prezent na komunię. Coraz częściej szukamy jak najbardziej wyszukanych i drogich upominków, które nie zawsze mogą okazać się odpowiednie. Tymczasem zegarek na komunię to piękny, tradycyjny podarunek, z którego ucieszy się zarówno chłopiec jak i dziewczynka.

Wybierając zegarek dla dziecka mamy kilka możliwości. Wiele osób decyduje się zainwestować w droższy, bardziej poważny i stonowany model. Takie rozwiązanie sprawi, że dziecko będzie mogło go nosić przez długie lata w przyszłości. Przy tej opcji istnieje jednak ryzyko, że zegarek nie ucieszy tak jak model przygotowany specjalnie z myślą o dzieciach. Warto pomyśleć więc o innym rozwiązaniu. Specjalnie z myślą o tej szczególnej okazji przygotowaliśmy specjalną listę, na której znalazły się zegarki na komunię – o wyglądzie i rozmiarach pasujących do ręki dziecka.


Najczęściej wybierane na komunię zegarki dla chłopców to elektroniczne zegarki Casio lub Timex o odpowiednio niewielkich rozmiarach. Do wyboru mamy tutaj klasyczną, czarną kolorystykę lub kolorowe zegarki, które świetnie sprawdzą się na co dzień.


Najbardziej popularne zegarki dla dziewczynek to klasyczne modele analogowe w kolorze bieli. Białe zegarki o niewielkich kopertach oferują marki Adriatica, Timex, Casio. Wiele z nich ozdobiono kryształkami, które niepowtarzalności i uroku dodają nie tylko zegarkowi, ale i jego właścicielce. 


ZEGAREK NA KOMUNIĘ DLA DZIEWCZYNKI


   

Zegarek komunijny powinien być przede wszystkim ładnym prezentem i pamiątką tego szczególnego dnia. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy ładny wygląd będzie szedł w parze z wygodą użytkowania. W naszej ofercie zegarków na komunię przygotowaliśmy:


  • eleganckie, klasyczne zegarki damskie na białym pasku (Lorus, CLuse, Adriatica)
  • kolorowe zegarki sportowe na wygodnych gumowych paskach utrzymane w modnym stylu. (Baby-G, Ice Watch)
  • zegarki dla z przewagą ulubionego koloru dziewczynek – różu.       

 

BIAŁY ZEGAREK KOMUNIJNY


I Komunia Święta kojarzona jest przede wszystkim z białym kolorem – ze względu na charakter uroczystości, biały strój dzieci oraz następujący po niej Biały Tydzień. W związku z tym często decydujemy się na białe zegarki komunijne zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. 

 

Tradycja nakazuje wybranie klasycznego zegarka. Warto jednak zastanowić się nad połączeniem tradycji z praktyką i wygodą dziecka.


Bardzo praktyczne są zegarki cyfrowe na gumowym pasku. To trwałe modele, odporne na uszkodzenia i zabrudzenia, co w przypadku dzieci ma spore znaczenie. Nie ulegną one zniszczeniu podczas zabawy, a dzięki wysokiej wodoszczelności dziecko może się nawet chlupać w wodzie nie ściągając zegarka z ręki. Bez problemu znaleźć można białe zegarki cyfrowe, są one zresztą bardzo modne. Producenci oferują jednak całą paletę barw, a z myślą o dziecku warto się przyjrzeć takim zegarkom. 

        

ZEGARKI NA KOMUNIĘ DLA CHŁOPCÓW


Kiedyś cyfrowy zegarek był technologiczną nowinką, o której marzył każdy chłopiec. Dziś, mimo upływu lat zegarki nadal są popularnym i pożądanym prezentem. Dlaczego? Nieustannie udoskonala się je pod względem funkcjonalności i wzornictwa, choć niektóre zegarki inspirowane są pierwszymi modelami cyfrowymi, a producenci chętnie wracają do korzeni. Świadczy to o ponadczasowym charakterze zegarków. Poza tym stają się one często wyznacznikiem stylu, co u dzieci ma coraz większe znaczenie.                       

 

Najpopularniejszy zegarki komunijne dla chłopców to cyfrowe modele z serii Casio Retro np. zegarek F-91 oraz wstrząsoodporny zegarek, czyli kultowy już G-SHOCK. W ofercie przygotowanej specjalnie na komunię znalazły się najmniejsze rozmiary odpowiednie na rękę dziecka. 


Godne uwagi są równie klasyczne zegarki z analogową tarczą. Specjalnie z myślą o o chłopcach dziecięce modele o męskim charakterze stworzyły marki Timex i Festina.

 


Zegarki komunijne:

zegarek damski Lacoste 2001039
Lacoste 2001039
zegarek damski
799 zł 719,00 zł Dostawa 24h 3d
zegarek męski Casio Retro F-91WM-1BEF
Casio Retro F-91WM-1BEF
zegarek męski
140 zł 126,00 zł Dostawa 24h 3d
zegarek męski Casio Retro F-91WM-2AEF
Casio Retro F-91WM-2AEF
zegarek męski
140 zł 126,00 zł Dostawa 24h 3d
zegarek damski Casio Retro LA670WEM-7EF
Casio Retro LA670WEM-7EF
zegarek damski
225 zł 202,00 zł Dostawa 24h 3d
zegarek damski Casio Baby-G BGS-100RT-1AER
Casio Baby-G BGS-100RT-1AERBaby-G Step Tracker
zegarek damski
599 zł 539,00 zł Dostawa 24h 3d
zegarek damski Cluse CL50030
Cluse CL50030Rose Gold White/White
zegarek damski
445 zł 360,00 zł Dostawa 24h 3d
zegarek damski Esprit ES1L028L0035
Esprit ES1L028L0035
zegarek damski
470 zł 423,00 zł Dostawa 24h 3d
zegarek damski Esprit ES1L019M0085
Esprit ES1L019M0085
zegarek damski
560 zł 504,00 zł Dostawa 24h 3d
ANULUJ