20-09-2018

Jaki zegarek na komunię?

I Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, dlatego równie wyjątkowy powinien być też być prezent na komunię. Coraz częściej szukamy jak najbardziej wyszukanych i drogich upominków, które nie zawsze mogą okazać się odpowiednie. Tymczasem zegarek na komunię to piękny, tradycyjny podarunek, z którego ucieszy się zarówno chłopiec jak i dziewczynka.

Wybierając zegarek dla dziecka mamy kilka możliwości. Wiele osób decyduje się zainwestować w droższy, bardziej poważny i stonowany model. Takie rozwiązanie sprawi, że dziecko będzie mogło go nosić przez długie lata w przyszłości. Przy tej opcji istnieje jednak ryzyko, że zegarek nie ucieszy tak jak model przygotowany specjalnie z myślą o dzieciach. Warto pomyśleć więc o innym rozwiązaniu. Specjalnie z myślą o tej szczególnej okazji przygotowaliśmy specjalną listę, na której znalazły się zegarki na komunię – o wyglądzie i rozmiarach pasujących do ręki dziecka.


Najczęściej wybierane na komunię zegarki dla chłopców to elektroniczne zegarki Casio lub Timex o odpowiednio niewielkich rozmiarach. Do wyboru mamy tutaj klasyczną, czarną kolorystykę lub kolorowe zegarki, które świetnie sprawdzą się na co dzień.


Najbardziej popularne zegarki dla dziewczynek to klasyczne modele analogowe w kolorze bieli. Białe zegarki o niewielkich kopertach oferują marki Adriatica, Timex, Casio. Wiele z nich ozdobiono kryształkami, które niepowtarzalności i uroku dodają nie tylko zegarkowi, ale i jego właścicielce. 


ZEGAREK NA KOMUNIĘ DLA DZIEWCZYNKI


   

Zegarek komunijny powinien być przede wszystkim ładnym prezentem i pamiątką tego szczególnego dnia. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy ładny wygląd będzie szedł w parze z wygodą użytkowania. W naszej ofercie zegarków na komunię przygotowaliśmy:


  • eleganckie, klasyczne zegarki damskie na białym pasku (Lorus, CLuse, Adriatica)
  • kolorowe zegarki sportowe na wygodnych gumowych paskach utrzymane w modnym stylu. (Baby-G, Ice Watch)
  • zegarki dla z przewagą ulubionego koloru dziewczynek – różu.       

 

BIAŁY ZEGAREK KOMUNIJNY


I Komunia Święta kojarzona jest przede wszystkim z białym kolorem – ze względu na charakter uroczystości, biały strój dzieci oraz następujący po niej Biały Tydzień. W związku z tym często decydujemy się na białe zegarki komunijne zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. 

 

Tradycja nakazuje wybranie klasycznego zegarka. Warto jednak zastanowić się nad połączeniem tradycji z praktyką i wygodą dziecka.


Bardzo praktyczne są zegarki cyfrowe na gumowym pasku. To trwałe modele, odporne na uszkodzenia i zabrudzenia, co w przypadku dzieci ma spore znaczenie. Nie ulegną one zniszczeniu podczas zabawy, a dzięki wysokiej wodoszczelności dziecko może się nawet chlupać w wodzie nie ściągając zegarka z ręki. Bez problemu znaleźć można białe zegarki cyfrowe, są one zresztą bardzo modne. Producenci oferują jednak całą paletę barw, a z myślą o dziecku warto się przyjrzeć takim zegarkom.

        

ZEGARKI NA KOMUNIĘ DLA CHŁOPCÓW


   

Kiedyś cyfrowy zegarek był technologiczną nowinką, o której marzył każdy chłopiec. Dziś, mimo upływu lat zegarki nadal są popularnym i pożądanym prezentem. Dlaczego? Nieustannie udoskonala się je pod względem funkcjonalności i wzornictwa, choć niektóre zegarki inspirowane są pierwszymi modelami cyfrowymi, a producenci chętnie wracają do korzeni. Świadczy to o ponadczasowym charakterze zegarków. Poza tym stają się one często wyznacznikiem stylu, co u dzieci ma coraz większe znaczenie.                       

 

Najpopularniejszy zegarki komunijne dla chłopców to cyfrowe modele z serii Casio Retro np. zegarek F-91 oraz wstrząsoodporny zegarek, czyli kultowy już G-SHOCK. W ofercie przygotowanej specjalnie na komunię znalazły się najmniejsze rozmiary odpowiednie na rękę dziecka. 


Godne uwagi są równie klasyczne zegarki z analogową tarczą. Specjalnie z myślą o o chłopcach dziecięce modele o męskim charakterze stworzyły marki Timex i Festina.

 


Zegarki komunijne:

zegarek męski Casio G-2900F-8VER wstążka Casio G-2900F-8VER Power Zone
zegarek męski
450,00 zł 405,00 zł
24h
zegarek damski Lorus RH886BX8 wstążka Lorus RH886BX8
zegarek damski
339,00 zł 305,00 zł
24h
zegarek męski Casio MRW-200H-1B2VEF wstążka Casio MRW-200H-1B2VEF
zegarek męski
150,00 zł 135,00 zł
24h
zegarek damski Cluse CL50003 Cluse CL50003 Mesh Full Gold
zegarek damski
400,00 zł 360,00 zł
24h
zegarek damski Michael Kors MK2663 Michael Kors MK2663 CINTHIA
zegarek damski
976,00 zł
24h
zegarek damski Tommy Hilfiger 1781680 Tommy Hilfiger 1781680
zegarek damski
671,00 zł
24h
zegarek damski Certina C025.210.36.118.00 Certina C025.210.36.118.00 DS Podium Lady
zegarek damski
1.730,00 zł 1.522,00 zł
24h
POKAŻ WIĘCEJ PRODUKTÓW