<<   POWRÓT 23-04-2019

Jaki zegarek na komunię?

I Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, dlatego równie wyjątkowy powinien być prezent na komunię. Coraz częściej szukamy jak najbardziej wyszukanych i drogich upominków, które nie zawsze mogą okazać się odpowiednie. Tymczasem zegarek na komunię to piękny, tradycyjny podarunek, z którego ucieszy się zarówno chłopiec jak i dziewczynka.Wybierając zegarek dla dziecka mamy kilka możliwości. Wiele osób decyduje się zainwestować w droższy, bardziej poważny i stonowany model. Takie rozwiązanie sprawi, że dziecko będzie mogło go nosić przez długie lata w przyszłości. Przy tej opcji istnieje jednak ryzyko, że zegarek nie ucieszy tak jak model przygotowany specjalnie z myślą o dzieciach.


Warto pomyśleć też o innym rozwiązaniu. Specjalnie z myślą o tej szczególnej okazji przygotowaliśmy specjalną listę, na której znalazły się 
zegarki na komunię o wyglądzie i rozmiarach pasujących do ręki dziecka.


Zegarek na komunię dla dziewczynki


Najbardziej popularne zegarki dla dziewczynek to klasyczne modele analogowe w kolorze bieli. Białe zegarki o niewielkich kopertach oferują marki Adriatica, Timex, Casio czy Cluse. Wiele z nich ozdobiono kryształkami, które niepowtarzalności i uroku dodają nie tylko zegarkowi, ale i jego właścicielce.


Piękny, damski zegarek Casio Sheen na białym pasku z stalową okrągłą kopertą oraz giloszowaną tarczą w srebrnym kolorze z trzema subtarczami. Wskazówki jak i indeksy są w kolorze różowego złota a tarcza ozdobiona jest kryształkami Swarovskiego.
Zegarek komunijny powinien być przede wszystkim ładnym prezentem i pamiątką tego szczególnego dnia. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy ładny wygląd będzie szedł w parze z wygodą użytkowania.W naszej ofercie zegarków na komunię przygotowaliśmy: 


- klasyczne zegarki dziewczęce na białym pasku
- kolorowe zegarki sportowe na wygodnych gumowych paskach
- zegarki z przewagą ulubionego koloru dziewczynek - różu.


Biały zegarek komunijny


I Komunia Święta kojarzona jest przede wszystkim z białym kolorem – ze względu na charakter uroczystości, biały strój dzieci oraz następujący po niej Biały Tydzień. W związku z tym często decydujemy się na białe zegarki komunijne zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. 

 

Tradycja nakazuje wybranie klasycznego zegarka. Warto jednak zastanowić się nad połączeniem tradycji z praktyką i wygodą dziecka.


Bardzo praktyczne są zegarki cyfrowe na gumowym pasku. To trwałe modele, odporne na uszkodzenia i zabrudzenia, co w przypadku dzieci ma spore znaczenie. Nie ulegną one zniszczeniu podczas zabawy, a dzięki wysokiej wodoszczelności dziecko może się nawet chlupać w wodzie nie ściągając zegarka z ręki. Bez problemu znaleźć można białe zegarki cyfrowe, są one zresztą bardzo modne. Producenci oferują jednak całą paletę barw, a z myślą o dziecku warto się przyjrzeć takim zegarkom.

        

Zegarki na komunię dla chłopców


Najczęściej wybierane na komunię zegarki dla chłopców to elektroniczne zegarki Casio lub Timex o odpowiednio niewielkich rozmiarach. Do wyboru mamy tutaj klasyczną, czarną kolorystykę lub kolorowe zegarki, które świetnie sprawdzą się na co dzień.

Kiedyś cyfrowy zegarek był technologiczną nowinką, o której marzył każdy chłopiec. Dziś, mimo upływu lat zegarki nadal są popularnym i pożądanym prezentem. Dlaczego? Nieustannie udoskonala się je pod względem funkcjonalności i wzornictwa, choć niektóre zegarki inspirowane są pierwszymi modelami cyfrowymi, a producenci chętnie wracają do korzeni. Świadczy to o ponadczasowym charakterze zegarków. Poza tym stają się one często wyznacznikiem stylu, co u dzieci ma coraz większe znaczenie.
       Modny, męski zegarek Casio F-91WM-1BEF VINTAGE Midi na pasku z tworzywa sztucznego z kwadratowa koperta z tworzywa sztucznego w srebrnym kolorze. Cyfrowa tarcza jest w czarnym kolorze z podświetleniem microlight.


Najpopularniejsze zegarki komunijne dla chłopców to cyfrowe modele z serii Casio Vintage jak F-91 oraz wstrząsoodporny zegarek czyli kultowy już G-SHOCK. W ofercie przygotowanej specjalnie na komunię znalazły się najmniejsze rozmiary odpowiednie na rękę dziecka. 

Godne uwagi są też zegarki z klasyczną analogową tarczą. Specjalnie z myślą o chłopcach dziecięce zegarki o męskich charakterze stworzyły marki Timex, Festina oraz Ice Watch.
Stylowy, męski zegarek Ice Watch ICE.014427 ICE ola kids rocket na silikonowym pasku w niebieskim kolorze. Koperta jest okrągła, wykonana z tworzywa sztucznego również w niebieskim kolorze. Tarcza zegarka jest niebieska z zielonymi indeksami, wskazówkami jak i bezelem.

    


Zegarek z dedykacją na komunię

Po wyborze odpowiedniego zegarka komunijnego warto zdecydować się również na grawerowaną dedykację. Pozwoli ona na spersonalizowanie prezentu i w wyjątkowy sposób podkreśli ważną okazję. Koszt takiej usługi to 1 zł niezależnie od ilości znaków. Napis nanoszony jest laserowo, dzięki czemu zachowuje trwałość i wraz z zegarkiem na długo tworzy piękną pamiątkę. 

Istnieje również możliwość zapakowania zegarka w ozdobny papier i wypisanie życzeń na ozdobnym bileciku. W razie pytań prosimy o kontakt.


Zobacz wszystkie zegarki komunijne: