13-06-2018

Jaki zegarek na komunię?

I Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, dlatego równie wyjątkowy powinien być też być prezent na komunię. Coraz częściej szukamy jak najbardziej wyszukanych i drogich upominków, które nie zawsze mogą okazać się odpowiednie. Tymczasem zegarek na komunię to piękny, tradycyjny podarunek, z którego ucieszy się zarówno chłopiec jak i dziewczynka.

Wybierając zegarek dla dziecka mamy kilka możliwości. Wiele osób decyduje się zainwestować w droższy, bardziej poważny i stonowany model. Takie rozwiązanie sprawi, że dziecko będzie mogło go nosić przez długie lata w przyszłości. Przy tej opcji istnieje jednak ryzyko, że zegarek nie ucieszy tak jak model przygotowany specjalnie z myślą o dzieciach. Warto pomyśleć więc o innym rozwiązaniu. Specjalnie z myślą o tej szczególnej okazji przygotowaliśmy specjalną listę, na której znalazły się zegarki na komunię – o wyglądzie i rozmiarach pasujących do ręki dziecka.


Najczęściej wybierane na komunię zegarki dla chłopców to elektroniczne zegarki Casio lub Timex o odpowiednio niewielkich rozmiarach. Do wyboru mamy tutaj klasyczną, czarną kolorystykę lub kolorowe zegarki, które świetnie sprawdzą się na co dzień.


Najbardziej popularne zegarki dla dziewczynek to klasyczne modele analogowe w kolorze bieli. Białe zegarki o niewielkich kopertach oferują marki Adriatica, Timex, Casio. Wiele z nich ozdobiono kryształkami, które niepowtarzalności i uroku dodają nie tylko zegarkowi, ale i jego właścicielce. 


ZEGAREK NA KOMUNIĘ DLA DZIEWCZYNKI


   

Zegarek komunijny powinien być przede wszystkim ładnym prezentem i pamiątką tego szczególnego dnia. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy ładny wygląd będzie szedł w parze z wygodą użytkowania. W naszej ofercie zegarków na komunię przygotowaliśmy:


  • eleganckie, klasyczne zegarki damskie na białym pasku (Lorus, CLuse, Adriatica)
  • kolorowe zegarki sportowe na wygodnych gumowych paskach utrzymane w modnym stylu. (Baby-G, Ice Watch)
  • zegarki dla z przewagą ulubionego koloru dziewczynek – różu.       

 

BIAŁY ZEGAREK KOMUNIJNY


I Komunia Święta kojarzona jest przede wszystkim z białym kolorem – ze względu na charakter uroczystości, biały strój dzieci oraz następujący po niej Biały Tydzień. W związku z tym często decydujemy się na białe zegarki komunijne zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. 

 

Tradycja nakazuje wybranie klasycznego zegarka. Warto jednak zastanowić się nad połączeniem tradycji z praktyką i wygodą dziecka.


Bardzo praktyczne są zegarki cyfrowe na gumowym pasku. To trwałe modele, odporne na uszkodzenia i zabrudzenia, co w przypadku dzieci ma spore znaczenie. Nie ulegną one zniszczeniu podczas zabawy, a dzięki wysokiej wodoszczelności dziecko może się nawet chlupać w wodzie nie ściągając zegarka z ręki. Bez problemu znaleźć można białe zegarki cyfrowe, są one zresztą bardzo modne. Producenci oferują jednak całą paletę barw, a z myślą o dziecku warto się przyjrzeć takim zegarkom.

        

ZEGARKI NA KOMUNIĘ DLA CHŁOPCÓW


   

Kiedyś cyfrowy zegarek był technologiczną nowinką, o której marzył każdy chłopiec. Dziś, mimo upływu lat zegarki nadal są popularnym i pożądanym prezentem. Dlaczego? Nieustannie udoskonala się je pod względem funkcjonalności i wzornictwa, choć niektóre zegarki inspirowane są pierwszymi modelami cyfrowymi, a producenci chętnie wracają do korzeni. Świadczy to o ponadczasowym charakterze zegarków. Poza tym stają się one często wyznacznikiem stylu, co u dzieci ma coraz większe znaczenie.                       

 

Najpopularniejszy zegarki komunijne dla chłopców to cyfrowe modele z serii Casio Retro np. zegarek F-91 oraz wstrząsoodporny zegarek, czyli kultowy już G-SHOCK. W ofercie przygotowanej specjalnie na komunię znalazły się najmniejsze rozmiary odpowiednie na rękę dziecka. 


Godne uwagi są równie klasyczne zegarki z analogową tarczą. Specjalnie z myślą o o chłopcach dziecięce modele o męskim charakterze stworzyły marki Timex i Festina.

 


Zegarki komunijne:

zegarek damski Lorus R2315MX9 wstążka Lorus R2315MX9
zegarek damski
129,00 zł 116,00 zł
24h
zegarek damski Cluse CL50009 Cluse CL50009 Rose Gold White/Grey
zegarek damski
400,00 zł 329,00 zł
24h
zegarek damski Adriatica A3645.1115QZ Adriatica A3645.1115QZ
zegarek damski
599,00 zł
24h
zegarek damski Casio SHE-3054PGL-2AUER Casio Sheen SHE-3054PGL-2AUER
zegarek damski
629,00 zł 440,00 zł
24h
zegarek damski Festina F20337-2 Festina F20337-2
zegarek damski
659,00 zł 593,00 zł
24h
zegarek damski Casio LTS-100L-2AVEF Casio LTS-100L-2AVEF
zegarek damski
429,00 zł 386,00 zł
24h
zegarek męski ICE Watch MN.RD.M.S.12 wstążka ICE Watch MN.RD.M.S.12 ICE mini red
zegarek męski
238,00 zł
24h
zegarek damski QQ BL77-817 wstążka QQ BL77-817
zegarek damski
110,00 zł 104,00 zł
24h
POKAŻ WIĘCEJ PRODUKTÓW