Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
Jaki zegarek na komunię?

Jaki zegarek na komunię?

2023-04-12
I Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, dlatego równie wyjątkowy powinien być prezent na komunię. Coraz częściej szukamy jak najbardziej wyszukanych i drogich upominków, które nie zawsze mogą okazać się odpowiednie. Tymczasem zegarek na komunię to piękny, tradycyjny podarunek, z którego ucieszy się zarówno chłopiec jak i dziewczynka.

Jak wybrać odpowiedni zegarek na komunię?

Wybierając zegarek dla dziecka, mamy kilka możliwości. Wiele osób decyduje się zainwestować w droższy, bardziej poważny i stonowany model. Takie rozwiązanie sprawi, że dziecko będzie mogło go nosić przez długie lata w przyszłości. Sam prezent spełni funkcję tradycyjnej pamiątki, która jednak nie koniecznie ucieszy tak jak model przygotowany specjalnie z myślą o dzieciach. Do wyboru są również zegarki tańsze, a równie jakościowe oraz nowoczesne smartwatche dostępne w stylistyce spełniającej upodobania najmłodszych.
Jak wybrać odpowiedni zegarek na komunię?
Zegarek dla dziewczynki na komunię dziewczynka w wianuszku

Dlatego szukając prezentu, należy mieć przede wszystkim na uwadze gusta i zainteresowania dziecka. Warto odsunąć na bok własne wyobrażenia na temat idealnego komunijnego zegarka, a raczej spróbować przyjąć perspektywę obdarowywanego. Pomocnymi przy wyborze upominku będą odpowiedzi na pytania:

  • jaki jest ulubiony kolor dziecka?
  • w jakim stylu lubi nosić ubrania?
  • a nawet kto jest jego ulubionym bohaterem?

Bardzo dużą podpowiedzią staną się zainteresowania obdarowywanego oraz jego codzienny plan zajęć. Inny wygląd i funkcjonalność przyjmie zegarek dla chłopca na komunię uwielbiającego sport, a inny dla entuzjasty gier komputerowych. Podobnie jest z dziewczynkami — nie każda z nich musi być fanką koloru różowego. Im zatem lepsza znajomość dziecka, tym większa szansa znalezienia prezentu, który przyniesie mu ogrom radości.

Nie mniej ważną kwestią przy poszukiwaniu zegarka dla dziecka, pozostaje planowany budżet na prezent. Określenie ram cenowych, pomoże z jednej strony zawęzić obszar poszukiwań, a z drugiej strony skupić się na najbardziej satysfakcjonującym wyborze w danej kategorii. Szerokie portfolio marek pomoże z łatwością wyszukać model spełniający najbardziej wygórowane wymagania.
Zegarek dla chłopca na komunię
Czy zegarek komunijny musi być biały?

Czy zegarek komunijny musi być biały?

I Komunia Święta kojarzona jest przede wszystkim z białym kolorem – ze względu na charakter uroczystości, biały strój dzieci oraz następujący po niej Biały Tydzień. W związku z tym często decydujemy się na białe zegarki komunijne zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Tradycja nakazuje wybranie klasycznego modelu.

Coraz więcej osób odchodzi jednak od tego podejścia i kierując się gustem dziecka, decyduje się na zakup zegarka na komunię w innym kolorze. Obie te postawy są jak najbardziej dopuszczalne, a żadna z nich nie stanowi wykroczenia przeciw prezentowemu savoir-vivre’u. W obu tych przypadkach zegarek dla dziecka na komunię będzie doskonałą pamiątką, przypominającą mu o wyjątkowości tego dnia.

Zegarek na komunię dla chłopca

Zegarek na komunię dla chłopca może przybrać różną formę. Wśród tych najbardziej popularnych znajdują się modele z klasyczną analogową tarczą oraz elektroniczne egzemplarze zawieszone na skórzanych paskach lub stalowych bransoletach, dostosowane są do rozmiarów nadgarstków dzieci. Z roku na rok, coraz większym powodzeniem cieszy się również zegarek na komunię dla chłopca smartwatch. Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, pozwala wybrać idealny prezent. Taki, który stanie się piękną pamiątką towarzyszącą obdarowanemu w najważniejszych momentach jego życia, praktycznym gadżetem wspomagającym jego pasje, czy ciekawym codziennym dodatkiem.
Zegarek na komunię dla chłopca
Elegancki zegarek na komunię dla chłopca - tradycyjny model z czarnej, białej, srebrnej lub brązowej kolorystyki, zawieszony na skórzanym pasku lub stalowej bransolecie marki Timex, Lorus lub Ice Watch.
Myśląc o zegarku na komunię dla chłopca, w pierwszej kolejności na myśl przychodzą tradycyjne modele. Takie egzemplarze znaleźć można m.in. w zegarkach dziecięcych Timex, zegarkach dla dzieci Lorus oraz zegarkach dziecięcych Ice Watch. Dostępne w czarnej, białej, srebrnej czy brązowej kolorystyce łączą tradycję z nowoczesnością. Zawieszone na skórzanych paskach lub stalowych bransoletach, staną się eleganckim prezentem.
Zupełnie inną propozycją będą kolorowe modele dla dzieci. Dostępne w energetycznych barwach egzemplarze, staną się źródłem wielu radości i powodem do zabawy. Dziecięcy zegarek Swatch na komunię to idealny prezent dla pociech uwielbiających dobrą zabawę, ciekawe wzornictwo i kolor. W propozycjach od szwajcarskiej marki królują bowiem motywy zwierząt, roślin oraz owoców. Noszenie tego typu dodatku z pewnością przyniesie chłopcu wiele frajdy.
Dziecięcy zegarek Swatch na komunię
Cyfrowy zegarek Casio dla chłopca

Kiedyś dziecięcy zegarek elektroniczny na komunię był technologiczną nowinką, o której marzył każdy chłopiec. Dziś, mimo upływu lat tego typu egzemplarze nadal są popularnym i pożądanym prezentem. Dlaczego? Nieustannie udoskonala się je pod względem funkcjonalności i wzornictwa, choć niektóre zegarki inspirowane są pierwszymi modelami cyfrowymi, a producenci chętnie wracają do korzeni. Świadczy to o ponadczasowym charakterze zegarków. Poza tym, zegarki elektroniczne stają się często wyznacznikiem stylu, co u dzieci ma coraz większe znaczenie.

Najpopularniejsze zegarki na komunię dla chłopca to cyfrowe modele z serii Casio Vintage, które wpisując się w modę na styl lat 90., mogą jednocześnie pochwalić się szeroką funkcjonalnością. We wnętrzu prostokątnych kopert skrywa się bowiem datownik, stoper, timer, a nawet alarm.

Jeśli chłopiec uwielbia spędzać aktywnie czas i trenuje jakąś dyscyplinę, z pewnością ucieszy go dziecięcy zegarek sportowy na komunię. Dostępne w wielu kolorach oraz rozmiarach egzemplarze, będą wspierać obdarowywanego w pasjach, motywując do osiągania coraz lepszych wyników. Profesjonalny układ funkcji i dodatków ma na swoim wyposażeniu zegarek na komunię dla chłopca Casio G-SHOCK. Do jego charakterystycznych cech należy wysoka wodoodporność, solidna obudowa oraz masywny wygląd. W ofercie tych modeli znaleźć można zarówno wersje standardowe, jak i kolekcje dedykowane poszczególnym dziedzinom sportu np. nurkowaniu, czy bieganiu. Wszystkie z nich mają mniejsze rozmiary, dostosowane do nadgarstków młodych użytkowników. Takie dziecięce zegarki sportowe na komunię będą rosnąć wraz z młodym użytkownikiem, odkrywając przed nim swoje możliwości.
Limonkowy zegarek sportowy Casio G-SHOCK dla chłopca na komunię. Wodoodporny, solidny i masywny, z mniejszymi rozmiarami dostosowanymi do nadgarstków młodych użytkowników. Idealny prezent dla aktywnych dzieci, które chcą osiągać coraz lepsze wyniki.

Zegarek na komunię dla dziewczynki

Zegarek na komunię dla dziewczynki
Zegarek na komunię dla dziewczynki powinien być przede wszystkim ładnym prezentem i pamiątką tego szczególnego dnia. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy atrakcyjny wygląd będzie szedł w parze z wygodą użytkowania. W ofercie marek znaleźć można zarówno klasyczne zegarki dziewczęce na pasku, jak i kolorowe egzemplarze sportowe na wygodnych, gumowych paskach. Dużym powodzeniem cieszą się również modele w odcieniach różu, niebieskiego, czy czerwieni. Zegarek dla dziewczynki na komunię smartwatch również okaże się dobrym wyborem. Tego typu prezent oprócz swojego symbolicznego aspektu, może pełnić także praktyczną funkcję. Wyposażony w dodatkowe udogodnienia zegarek pomoże w nauce codziennej organizacji, czy zachęci do podejmowania sportowych aktywności.
Najbardziej popularne zegarki na komunię dla dziewczynek to klasyczne modele analogowe w kolorze bieli. Białe egzemplarze o niewielkich kopertach oferują zegarki dla dzieci Casio, zegarki Cluse, Tissot, czy dziecięce zegarki QQ. Wiele z nich ozdobiono kryształkami, które nadają modelom oraz jego młodej właściciele wiele niepowtarzalności i uroku. W portfolio powyższych brandów znajdują się również srebrne zegarki na komunię. Ich uniwersalna barwa w zestawieniu z analogową tarczą i stalową bransoletą, tworzy zupełnie wyjątkowy zestaw. W zależności od gustów można tu wybrać typowo tradycyjny egzemplarz, albo postawić na bardziej współczesne wzornictwo.
Zegarek dla dziewczynki Cluse w białym w kolorze
Zegarek ze złota Tissot dla dziewczynki na komunię
Jeśli zależy nam na upominku dającym wyraz powagi wydarzenia i naszego przywiązania, warto wziąć pod uwagę złoty zegarek dla dziewczynki na komunię. Biżuteryjny model ma szansę stać się pierwszym poważnym dodatkiem w życiu obdarowanej. Za sprawą dbałości wykonania przyciąga wzrok swoimi pięknymi wykończeniami w postaci wyraźnych indeksów godzinowych, czy smukłych wskazówek. Wiele tarcz przyozdobiono szlifem słonecznym, tworzącym na powierzchni piękne refleksy światła. Całości wyglądu dopełniają natomiast skórzane paski lub dekoracyjne bransolety. Z pewnością tego typu złoty zegarek dla dziewczynki na komunię będzie cenną pamiątką, towarzyszącą obdarowanej podczas kolejnych ważnych wydarzeń w życiu.
Dobrym pomysłem jest także przyjrzenie się zegarkom z tworzywa sztucznego. Występujące w najrozmaitszych kolorach modele, pozwalają wybrać oryginalny prezent. Ich wzornictwo niejednokrotnie zaskakuje swoim nowatorskim podejściem, idealnie wpisując się w gusta dzieci. Zdecydowanie wartym polecenia jest dziecięcy zegarek na komunię Ice Watch, który dzięki spójnemu łączeniu paska z kopertą zapewnia komfort noszenia. Każdy z nich pozostaje lekki i miły w dotyku, przez co będzie mógł towarzyszyć dziecku podczas codziennych zabaw. Taki zegarek na komunię dla dziewczynki cechuje także wysoka wodoszczelność, a w razie zabrudzenia można go z łatwością wyczyścić.
dziecięcy zegarek na komunię Ice Watch

Smartwatch na komunię - dodatek dla chłopca i dziewczynki

Smartwatch dla dziecka Hagen w kolorze niebieskim i różówym
Z roku na rok coraz silniejszym trendem jest prezent komunijny w formie smartwatcha. Nowoczesny dodatek oferuje nie tylko wskazanie godziny, ale cały asortyment funkcji wspomagających rozwój dziecka i jego pasje. Pozostając tańszym niż telefon komórkowy, niejednokrotnie umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych. Taki zegarek na komunię dla chłopca smartwatch lub dziewczynki oferują zegarki dziecięce Garett, czy Hagen zegarki dla dzieci .
Atrakcyjne wizualnie gadżety posiadają wbudowany aparat fotograficzny, GPS, możliwość prowadzenia rozmów video i WI-FI. W codziennym korzystaniu z modeli przyda się także kalkulator, a pomiar przebytego dystansu zmotywuje najmłodszych do aktywności fizycznej. Do głównych zalet tego typu zegarków na komunię należy także możliwość sprawowania opieki rodzicielskiej na odległość poprzez wbudowany lokalizator, przycisk sos, a nawet podsłuch. Dzięki geolokalizacji dorosły może wyznaczyć bezpieczny obszar poruszania się dziecka, po którego przekroczeniu rodzic zostanie powiadomiony.
Zegarek Garett dla dzieci z możliwością ustawienia bezpiecznego obszaru poruszania się
młodzieżowy zegarek na komunię smartwatch Techmade
Bardzo podobne funkcje posiada również młodzieżowy zegarek na komunię smartwatch Techmade. Szczególnie sprawdzi się on w przypadku młodych sportowców/sportsmenek, którzy uwielbiają spędzać każdą wolną chwilę na rozgrywkach i treningach. Komunikaty motywacyjne, krokomierz, czy pulsometr wspomogą każdego młodego zawodnika w spełnieniu marzeń o wielkich wygranych. Do tego dochodzi jeszcze wbudowane w zegarek oprogramowanie treningowe, które pozwoli na odbycie ćwiczeń w wielu dyscyplinach sportowych. Można być pewnym, że założony na nadgarstek smartwatch będzie stałym towarzyszem codziennych aktywności.

Zegarek na komunię z grawerem

Po wyborze odpowiedniego zegarka dla dziecka na komunię warto zdecydować się również na grawerowanie. Spersonalizuje on prezent i podkreśli wyjątkowy charakter tej uroczystości. Dobrym pomysłem będzie umieszczenie z tyłu zegarka krótkiej sentencji, daty wydarzenia, fragmentu z Pisma Świętego, życzeń, czy imienia dziecka. Koszt takiej usługi to jedynie 1 zł, niezależnie od ilości znaków. Napis nanoszony jest laserowo, dzięki czemu zachowuje trwałość i wraz z zegarkiem na długo tworzy piękną pamiątkę.

Zegarek na komunię z grawerem
Metalowa wizytówka z grawerem
Ponieważ nie na wszystkich modelach da się wykonać grawer, nasz sklep w ofercie posiada również metalowe wizytówki. Na ich powierzchni można umieścić zarówno okolicznościowy grawerowany napis, jak i grafikę/obrazek. Estetycznie prezentująca się wiyztówka będzie oryginalnym dopełnieniem naszego prezentu. Dzięki swojej trwałości może ona również stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnych papierowych kartek okolicznościowych.

Pakowanie na prezent komunijny

Wszystkie zegarki na komunię dla dzieci oferowane w naszym sklepie to oryginalne produkty w firmowych pudełkach. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, pragniemy jednak zaoferować również możliwość zapakowania zegarka na prezent. Okolicznościowe pudełko dostępne jest w kolorze białym. Na jego powierzchni widnieje okolicznościowa złota lub srebrna naklejka w 4 wariantach wzorniczych do wyboru. Dbając o najdrobniejsze elementy zapakowania, każde pudełko zawiązujemy elegancką, materiałową wstążeczką w kokardę. Wnętrze wypełnia natomiast efektowny, papierowy wypełniacz, który gwarantuje bezpieczny transport zegarka na komunię.
Pudełka prezentowe na komunię
Papierowy bilecik na komunię

Przygotowując prezentowy zestaw, istnieje również możliwość wypisania życzeń na ozdobnym bileciku. Jego wzór można wybrać samodzielnie w koszyku - tak, aby idealnie pasował on do całości podarunku. Włożona do środka pudełka karteczka, będzie stanowić dodatkową miłą niespodziankę dla obdarowanej osoby.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.