Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Jaki smartwatch z NFC wybrać? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając zegarek z NFC

27-05-2022

Nie chcesz już więcej rezygnować z zakupów, bo zapomniałeś gotówki? Męczy Cię nerwowe poszukiwanie portfela przy kasie, gdy w rękach trzymasz zakupy? Załóż smartwatch z NFC na nadgarstek i miej pieniądze zawsze przy sobie. Coraz więcej marek decyduje się na zastosowanie tej funkcjonalności. Dlatego znajdziesz ją zarówno w eleganckich zegarkach, jak i sportowych smartwatchach. Co wziąć pod uwagę, aby wybrać idealny model?  


Jaki smartwatch z NFC warto kupić? O czym pamiętać?  

Smartwatch z funkcją NFC umożliwia szybkie przesyłanie danych między urządzeniami na małe odległości. Dzięki temu można sparować ze sobą zegarek i smartfon lub przekazać między nimi pliki. Najczęściej moduł służy jednak do płatności zbliżeniowych, choć nie każdy zegarek z NFC musi obsługiwać tę funkcjonalność. Koniecznie upewnij się co do tego przed zakupem.

Smartwatch z funkcją NFC dla Kobiet


Kompatybilność smartwatcha z funkcją NFC z Google Pay

Jeśli już wiesz, że wybranym urządzeniem zapłacisz w sklepie, musisz jeszcze sprawdzić, czy dany system płatności współpracuje z Twoim bankiem i rodzajem karty płatniczej. W Polsce najwięcej banków umożliwia płatności za pośrednictwem Google Pay. Najprawdopodobniej nie będziesz więc mieć problemów z płaceniem, jeśli wybierzesz zegarek NFC Skagen, Diesel, Michael Kors czy Fossil. Stale powiększa się też liczba placówek uznających autorski system Garmina: Garmin Pay.

Jaki model warto wybrać? Sprawdź smartwatch z NFC w ofercie ZEGAREK.NET! 


Smartwatch damski z NFC 

Wśród propozycji dla kobiet znajdziesz przede wszystkim eleganckie modele, które mogą Ci towarzyszyć w pracy i podczas innych codziennych zajęć. Dzięki temu nie musisz rozstawać się z zegarkiem przez cały dzień, pozwalając sobie na spontaniczne zakupy bez portfela.

Zegarek Damski z NFC

Uniwersalny zegarek NFC? Postaw na Garmin Venu 2 Plus 

smartwatch damski NFC Garmin Venu 2 Plus 

Najbardziej uniwersalny wybór stanowi smartwatch damski NFC Garmin Venu 2 Plus. Dzięki klasycznemu designowi oraz przydatnym na co dzień funkcjom (kalendarzowi, wykonywaniu połączeń) jest praktyczną alternatywą dla analogowego zegarka.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zabrać go na trening. W żadnym innym urządzeniu nie znajdziesz bowiem tak wielu sportowo-zdrowotnych możliwości. Dzięki temu smartwatch damski z NFC od Garmin odpowiada na oczekiwania aktywnych, nowoczesnych kobiet, które chcą dbać o siebie z pomocą inteligentnej technologii.

smartwatch damski z NFC od Garmin

Szykowny smartwatch z NFC? Wybierz Fossil 6 GEN 

Smartwatch z płatnością NFC Fossil 6 GEN

A może nie zależy Ci na tak szerokiej funkcjonalności, wymagasz jednak od zegarka eleganckiego designu? Zwróć uwagę na smartwatch z płatnością NFC Fossil 6 GEN. Jego delikatna konstrukcja na bransolecie mesh i różowe złoto podkreślą Twoją kobiecość. Podstawowa, typowa dla smart zegarków funkcjonalność będzie zaś czuwać nad Twoim zdrowiem i kondycją. Zegarek z NFC ma m.in. pulsoksymetr, oprogramowanie treningowe oraz monitor snu.


Modowy smartwatch NFC? Sprawdź Bradshaw GEN 6 Michael Kors  

Podobne możliwości wzbogacone o funkcję prowadzenia rozmów oferuje Michael Kors GEN 6 BradshawNa nadgarstku wyróżnia się masywną konstrukcją, dzięki której nie sposób pomylić go z żadnym innym modelem na rynku. Dlatego jeśli chcesz mocno zaakcentować swoje zamiłowanie do mody i smart technologii - ten smartwatch damski NFC to najlepszy wybór.

 Michael Kors GEN 6 Bradshaw.

Potrzebujesz więcej propozycji? Zobacz smartwatch damski z naszej oferty!  


Smartwatch męski z NFC 

Smartwatch męski z NFC

Na jeszcze bardziej zróżnicowane propozycje pod względem funkcji i designu mogą liczyć mężczyźni. Znajdziesz tu sportowy smartwatch z NFC, którym zapłacisz przed treningiem za butelkę wody. Nie zabrakło też eleganckiego zegarka, abyś mógł w dobrym stylu korzystać z inteligentnej technologii przez cały dzień.


Designerski smartwatch NFC? Poznaj zegarek Diesel 

W tym gronie futurystycznym wyglądem przykuwa uwagę smartwatch męski NFC Diesel na przezroczystym paskuPowstał przede wszystkim po to, by podkreślać Twoją odwagę w kreowaniu bezkompromisowego stylu.

smartwatch męski NFC Diesel


smartwatch męski NFC Diesel

Jego nowoczesność przejawia się też w funkcjonalności, choć w porównaniu z wieloma innymi smart zegarkami na rynku jest ona dość ograniczona. Uzupełnia ją m.in. system GPS, krokomierz i informacje pogodowe.


Elegancki smartwatch męski NFC? Odkryj Fossil 6 GEN  

A może zależy Ci na bardziej wyważonym, uniwersalnym akcesorium? Casualowo-sportowym stylem wyróżnia się smartwatch z płatnościami NFC Fossil 6 generacji. Imponuje jednak nie tylko dopracowanym designem, ale i technologicznym zaawansowaniem. Poza czytnikiem NFC znajdziesz w nim alarm hydracyjny, GPS, pulsometr czy funkcję rozmowy. Dzięki takiemu zestawieniu ułatwi Ci codzienne obowiązki, dbałość o zdrowie i kondycję.

Smartwatch z fuknkcją NFC Fossil 6

Tani smartwatch z NFC? Zaoszczędź z Garmin Venu Sq Music 

 NFC Garmin Venu Sq Music

Jeśli natomiast szukasz propozycji w niewielkim budżecie, smartwatch męski z NFC Garmin Venu Sq Music powinien zwrócić Twoją uwagę. Kosztuje niecałe 1000 zł, a znajdziesz w nim jedną z najszerszych funkcjonalności na rynku. Monitor energii Body Battery, pulsoksymetr, aplikacje sportowe i plany treningowe oraz funkcje bezpieczeństwa to wciąż jeszcze nie wszystko, na co go stać.


Garmin stworzył ten smartwatch z płatnością NFC przede wszystkim dla miłośników muzyki, dlatego ulubionych piosenek posłuchasz prosto z tego zegarka. Jego nowoczesny, prostokątny design i szerokie możliwości powinny jednak przypaść do gustu wszystkim, którzy chcą korzystać z najnowocześniejszej technologii w dobrej cenie.

Garmin Venu Sq Music z funkcją NFC z możliwością słuchania muzyki

Jeśli zależy Ci, by kupić dobry i tani smartwatch z NFC, możesz też polować na regularnie pojawiające się u nas promocje. A tymczasem odkryj smartwatch męski również w innych odsłonach!

  

Jak widzisz, smartwatch z NFC pozwoli Ci nie tylko wygodnie płacić za zakupy. Znajdziesz w nim wiele dodatkowych funkcji do monitorowania zdrowia, kondycji i sprawnej organizacji dnia. Zapoznaj się z pełną ofertą ZEGAREK.NET i płać wygodnie zegarkiem NFC.