Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Filmowy Dzień Kobiet i Mężczyzn z ZEGAREK.NET!

29-02-2020

Z Wenus, czy z Marsa? Podobni, czy zupełnie różni? Na pewno równi, kreatywni i piękni! Tacy są właśnie mężczyźni i kobiety, którzy w marcu obchodzą swoje święto! Z tej okazji ekipa ZEGAREK.NET przygotowała filmowe niespodzianki!


Filmowa niespodzianka ze strony ZEGAREK.NET!


Zobacz zegarki objęte akcją promocyjną:Dzień Kobiet i Mężczyzn — po co to święto?


Dzień Kobiet — 8 marca

Obchodzone 8 marca święto Kobiet to szczególny dzień, którego znaczenie warto sobie przypomnieć. Jego rodowód sięga wprawdzie rzymskich Matronaliów obchodzonych na przełomie marca/kwietnia, ale współcześnie dzień ten nawiązuje do zdarzeń z 1908 roku. Wtedy właśnie na ulice Nowego Yorku wyszło tysiące kobiet, walczących o swoje prawa wyborcze. Choć w Polsce święto kojarzone jest głównie z PRL-owskim zwyczajem “goździków i paczki rajstop”, to współcześnie Panie znów wychodzą na ulice i przypominają o postulatach równości.


Dzień Mężczyzn — 10 marca

Dwa dni później, czyli 10 marca obchodzimy święto Mężczyzn! Stosunkowo młoda tradycja, z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Została ona zapoczątkowana 19 listopada w Tobago i Trynidadzie. Ingeborg Breines — dyrektorka programu “Kobiety i Kultura Pokoju”, zaproponowała przed laty wprowadzenie tego dnia, na znak równości pomiędzy mężczyznami i kobietami.


Zegarek idealnym prezentem dla niej i dla niego

Oba święta są doskonałą okazją zarówno do rozmów o równości, jak i obdarowania najbliższych upominkiem. Jednym z nich może być oczywiście zegarek naręczny, który — co ciekawe — jeszcze na początku XX wieku noszony był wyłącznie przez panie, zaś po I wojnie światowej stał się również ulubionym dodatkiem mężczyzn.


Kinowe prezenty tylko w ZEGAREK.NET!


Kinematografia wykreowała mnóstwo wspaniałych postaci, które wciąż inspirują wiele kobiet i mężczyzn! Jako zespół miłośników zegarków oraz filmów, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę! Przy zakupie wybranego modelu od Ted BakerTimexNauticaVersus Versace lub Versace - otrzymasz darmowe bilety na dowolny seans w kinie Helios! Zegarek będzie dla Ciebie, czy kogoś bliskiego? Bez różnicy, bo będziesz mieć dwa kupony!


Kup zegarek i odbierz 2 bilety do kina!


Jak skorzystać z promocji?


Aby skorzystać z okazji, wystarczy kupić zegarek o wartości powyżej 500 zł od jednej z wymienionych marek: Ted Baker, Timex, Nautica, Versus Versace lub Versace. Portfolio każdego z tych brandów jest tak szerokie, że bez problemu znajdziesz wymarzony model. Z czasomierzem na nadgarstku, bliską osobą pod ręką i dwoma biletami w dłoni możesz udać się na wybrany seans do jednego z kin Helios w całej Polsce.

Modele objęte promocją oznaczyliśmy specjalną etykietą "BILETY DO KINA GRATIS". Pamiętaj, czas promocji i ilość biletów jest ograniczony. Spiesz się!

Kupon ważny jest aż przez pół roku, a akcja ZEGAREK.NET trwa do 10.03.2020. Nie czekaj i spraw sobie lub bliskiej osobie prezent w postaci zegarka i niezapomnianego seansu w kinie!Regulamin promocji:


  • Promocja trwa w dniach 29.02 - 10 marca 2020 roku. Promocja obejmuje asortyment zegarków Ted Baker, Timex, Nautica, Versus Versace oraz Versace oznaczonych etykietą "BILETY DO KINA GRATISA" na stronie internetowej sklepu ZEGAREK.NET
  • Bilety są przekazywane w formie e-karty podarunkowej kina HELIOS przez na adres mailowy wskazany przez klienta, do 48 godzin od zakupu.
  • E-karta podarunkowa HELIOS upoważnia do zakupu 2 biletów na dowolny seans 2D oraz 3D i obowiązuje na terenie Polski, wyłącznie w kinach sieci HELIOS.
  • Ważność e-karty podarunkowej HELIOS, wynosi 6 miesięcy od daty zakupu przez sklep internetowy ZEGAREK.NET.
  • ZEGAREK.NET nie bierze odpowiedzialności za poprawność adresu mailowego, jaki został przekazany przez klienta.
  • WKorzystając z oferty klient zgadza się na przetworzenie swoich danych osobowych tj. adresu mailowego, w celu przekazania e-karty podarunkowej HELIOS. Po przekazaniu e-karty podarunkowej HELIOS proces przetwarzania danych uznaje się za zakończony i zamknięty.


UWAGA!

E-karta podarunkowa HELIOS jest bezzwrotna. Korzystając z akcji promocyjnej, Klient wyraża zgodę na potrącenie równowartości nagrody (80zł brutto) podczas zwrotu bądź wymiany zakupionego zegarka, bez względu na stan wykorzystania E-karty.W przypadku chęci zachowania 100% kwoty zwracanych środków, możliwa jest rezygnacja z oferty specjalnej. W takim przypadku należy dodać komentarz do zamówienia o treści "Rezygnuję z udziału w promocji bilet do kina gratis".


Proponowane produkty objęte akcją promocyjną: