Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT23-04-2021

Smartwatch dla dziewczynki – jaki wybrać?

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla dziecka, dobrym wyborem może się okazać zakup zegarka dla dzieci smart. Jakie zegarki smartwatch dla dziewczynki sprawdzą się w tej roli? Zobacz, na co zwrócićuwagę, szukając smartwatcha dziecięcego, który przypadnie do gustu dziewczynce.Smartwatch dziecięcy – jakie powinien mieć funkcje?

Czym różnią się smartwatche dla dzieci od zegarków dla dorosłych? Przede wszystkim doborem funkcji, które są bardziej dopasowane do potrzeb młodych użytkowników i ich rodziców. Do tych najważniejszych, w przypadku zegarka dla dzieci – smartwatch, można zaliczyć:

  • wysyłanie sygnału SOS – wystarczy, że maluch naciśnie jeden przycisk, a wyśle sygnał alarmowy z prośbą o pomoc;

  • funkcję dzwonienia – dzięki niej dziecko nie musi odrywać się od zabawy, by odebrać połączenie, gdyż może to zrobić z poziomu zegarka;

  • wiadomość głosową – umożliwia wysyłanie krótkich wiadomości głosowych zamiast tradycyjnego pisania SMS-ów za pośrednictwem telefonu;

  • alarm ściągnięcia zegarka – powiadomi rodzica w sytuacji, gdy dziecko ściągnie smartwatcha z nadgarstka.

Funkcjonalny zegarek dziecięcy dla dziewczynki Garett


Więcej informacji o tym, jakie parametry są istotne przy wyborze smart zegarka dla dziecka, znajdziesz w tym artykule.Smartwatch dla dziewczynki z GPS – sposób na kontrolę lokalizacji dziecka

Smartwatch dla dziewczynki z funkcją GPS

Zegarek dla dziewczynkiwyposażony w moduł GPS może się okazać przydatny z punktu widzenia nie tyle dziecka, co rodzica. Dlaczego? Dzięki niemu i funkcji geoogrodzenia możesz wirtualnie czuwać nad swoją pociechą w sytuacji, gdy jest w szkole lub bawi się poza domem. Smartwatch dla dziewczynekbędzie kontrolować, czy maluch znajduje się na wyznaczonym wcześniej obszarze. Gdy tylko go przekroczy, dostaniesz powiadomienie. Smartwatch dla dzieci z funkcją śledzenia trasy pomoże natomiast w odtworzeniu drogi pokonanej przez dziecko, np. w celu odnalezienia czegoś, co zgubiło po drodze do domu.Zegarek dla dziewczynki GPS to świetny pomysł na upominek dla dziewczynki – z okazji urodzin bądź komunii.Smartwatch dla dziewczynki – 9 lat, 10 czy 11 lat to odpowiedni wiek?

Zastanawiasz się nad tym, czy to już odpowiednia pora, by obdarować dziecko smartwatchem? Taki prezent ucieszy każdego bez wyjątku, nawet przedszkolaka. Warto jednak mieć na uwadze to, że maluch w tym wieku może nie docenić w pełni wszystkich funkcji smart zegarka dla dzieci, gdyż nie będzie potrafił z nich korzystać. Poza tym zegarek będzie angażującą zabawką, która może rozpraszać dziecko podczas nauki. W tym przypadku rozsądnym rozwiązaniem będzie wybór prostego modelu, który ma ograniczoną liczbę opcji.

Smartwatch dla dziewczynki w każdym wieku


W przypadku bardziej skomplikowanych smart zegarków dla dzieci,dobrą decyzją będzie zakup dopiero w odpowiednim wieku.Najczęściej pierwszy smartwatch wybiera się dla dziewczynki mającej co najmniej 9 lat. Taki wiek wydaje się wystarczający, by móc swobodnie obsługiwać większość dostępnych funkcji. Smartwatch dla dziewczynki mającej 11 lat i więcej może już być bardziej zaawansowany i przypominać modele dla dorosłych.Smartwatch na komunię dla dziewczynki – pomysł na oryginalny prezent

Biorąc pod uwagę powyższe wnioski, świetnym pomysłem wydaje się zakup smartwatcha jako prezentu na komunię dla dziewczynki. Jaki model wybrać? Idealne propozycje znajdziesz wśród smartwatchyGarett.Smartwatch dla dziewczynki na komunię będzie modnym prezentem, który z pewnością ucieszy obdarowaną. Jeśli dodatkowo na zegarku komunijnym dla dziewczynki zostanie wygrawerowana dedykacja, będzie to oryginalny i niepowtarzalny podarunek przypominający o wyjątkowej okazji.


Smartwatch Garett Kids Happy

Smartwatch Garett Kids Happy dla dziewczynki

Co wyróżnia smartwatcha Garett Kids Happy? Przede wszystkim nietuzinkowy design, który z pewnością przypadnie do gustu każdej dziewczynce. Dodatkowym atutem będzieszereg nowoczesnych funkcji i darmowa aplikacjaGarettTracker w języku polskim, która ułatwi połączenie zegarka z telefonem.


Smartwatch Garett Kids 4

Fioletowy smart zegarek dla dzieci Garett Kids 4 umożliwia odbieranie i wykonywanie połączeń, dzięki czemu pozwoli Ci być w stałym kontakcie ze swoją pociechą. Dotykowy wyświetlacz w kolorze i wymienne paski skradną serce dziecka i umożliwią dopasowanie zegarka do jego gustu.

Smartwatch Garett Kids 4 dla dziewczynki


Smartwatch Garett Kids Sweet 2

Smartwatch Garett Kids Sweet 2 dla dziewczynki

Szukasz naszpikowanego nowoczesnymi funkcjami zegarka dla dziewczynki? Smartwatch Garett Kids Sweet 2idealnie spełnia te kryteria. Pięknemu wyglądowi tego modelu towarzyszy bowiem zaawansowane technologicznie wnętrze z wbudowanym aparatem, dotykowym wyświetlaczem IPS, monitoringiem głosu i funkcją geoogrodzenia.


Gdzie szukać ciekawychsmartwatchy dla dzieci o designie odpowiednim dla dziewczynek? Zobacz najładniejsze zegarki dla dziewczynek smartwatch dostępne w naszej ofercie!