Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Smartwatch dla dziewczynki. Podpowiadamy, jak wybrać zegarek smart dla dziewczynki

06-04-2022

Nie znasz się na dziewczęcych gadżetach, a musisz kupić smartwatch dla dziewczynki? Spokojnie – takie modele co prawda różnią się trochę od tych dla dorosłych, ale niewiele. Z naszymi wskazówkami wybór idealnego zegarka smart dla dziewczynki nie sprawi Ci najmniejszego problemu.Zegarek smartwatch dla dziewczynki – doskonały prezent na każdą okazję

Jeśli jesteś użytkownikiem smartwatcha, na pewno rozumiesz, dlaczego dzieci tak kochają te gadżety. Zegarek smart dla dziewczynki to nie tylko czasomierz w klasycznym rozumieniu tego pojęcia, ale przede wszystkim inteligentny minikomputer, który można zapiąć na nadgarstku i wykorzystać na milion kreatywnych sposobów. A jak wiadomo, dziecięca wyobraźnia nie ma granic!

Zegarek smartwatch dla dziewczynki

Jaki z tego wniosek? Jeśli szukasz pomysłu na prezent, który na pewno wywoła uśmiech na dziecięcej buzi, możesz śmiało kupić inteligentny zegarek dotykowy dla dziewczynki. Jesteśmy pewni, że będzie zachwycona takim podarunkiem.Różowy smartwatch dla dziewczynki-księżniczki czy supernowoczesny zegarek dla przyszłej noblistki?

W przypadku dzieci, które w większości są wzrokowcami, design odgrywa ogromną rolę. Szukając zegarka smartwatch dla dziewczynki musisz zatem zwrócić uwagę na to, jak wygląda. Jaki masz wybór?

Jeśli masz do czynienia z małą księżniczką, która kocha się w różu i błyskotkach, wybór będzie prosty: różowy smartwatch dla dziewczynki. A najlepiej taki zdobiony dodatkowo motywem z ulubionej bajki. Taki gadżet okaże się jedyną biżuterią, jaką będzie chciała nosić młoda dama – i to nie tylko do bajkowej sukienki.

Ale przecież nie każda dziewczynka musi lubić róż – te czasy, gdy nie wypadało ubierać dziecka w inny kolor mamy już na szczęście dawno za sobą. Mało tego. Część dziewczynek może wcale nie zwrócić uwagi na kolor zegarka, a skupić się na tym, co skrywa jego wnętrze.

Jeśli wybierasz smartwatch dla dziewczynki, której największym marzeniem jest polecieć w kosmos, osiągnąć sukces naukowy, zostać mistrzynią w jakiejś konkretnej dziedzinie lub rekinem biznesu, skup się na samych funkcjach. Dociekliwe, zainteresowane nowoczesnymi technologiami dziecko na pewno doceni takie opcje, jak:

Smartwatch dla dziewczynki


  • wbudowany aparat, który pozwoli na zaskoczenie kolegów poprzez pstryknięcie im zdjęcia przy użyciu nadgarstka,

  • zegarek z telefonem dla dziewczynki, który umożliwi korzystanie z niego jak ze smartfona – do prowadzenia rozmów, a nawet wysyłania wiadomości tekstowych i głosowych,

  • monitor snu, pulsoksymetr i inne funkcje prozdrowotne – być może dziecko nie skorzysta z nich w takim samym stopniu jak dorosły, ale może to w nim rozbudzić zainteresowanie tym, jak działa ludzki organizm, i zdecydowanie uatrakcyjnić naukę biologii w szkole,

  • wbudowane gry, która zapewnią łatwy dostęp do rozrywki, gdy wieje nudą,

  • płatności zbliżeniowe NFC – jest to opcja zegarka smart dla dziewczynki, która przyda się bardziej starszym dzieciom. Możesz potraktować to jako formę zabezpieczenia na niespodziewane sytuacje, np. gdy dziecko zapomni śniadania czy pieniędzy na bilet.Najlepsze zegarki smart dla dziewczynki – nasze propozycje

Masz już ogólny pogląd na kwestię wyboru zegarka dotykowego dla dziewczynki? Świetnie! Zatem najwyższa pora, by wybrać ten konkretny. Poniżej zebraliśmy kilka propozycji, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Mamy nadzieję, że i Ty znajdziesz wśród nich coś interesującego.


Smartwatch dla dziewczynki Garett

Jeśli zależy Ci na dużej liczbie nowoczesnych funkcji, to właśnie smartwatch dla dziewczynki Garett będzie najlepszym wyborem. Modele tej marki bazują na Androidzie i zapewniają łączność przy użyciu standardów 4G, LTE i WiFi. Z tego powodu gwarantują dobry dostęp do sieci niemal w każdym miejscu.


Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Life 4G RT 5903246289862

Z nowoczesnych funkcji smartwatcha dla dziewczynki Garett ucieszy się nie tylko młoda posiadaczka, ale i rodzice. W ramach bezpłatnej aplikacji na telefon będą mogli korzystać m.in. z monitoringu głosu czy GEOogrodzenia, które pomogą dbać o bezpieczeństwo dziecka nawet wtedy, gdy jest poza domem.


Smartwatch dla dziewczynki Garmin

Z punktu widzenia dziecka największymi zaletami smartwatchy dla dziewczynek Garmin są motywy z popularnych bajek i filmów, a także gry sygnowane logo Disneya. Z punktu widzenia rodzica na uwagę zasługuje rozbudowany tryb wyzwań, który pomoże zamienić przykre obowiązki w ciekawą zabawę i nagradzać pożądane zachowania poprzez wzmacnianie pozytywne. Za każde wykonane wyzwanie dziecko otrzyma wirtualne klejnoty, które może potem wymienić na wcześniej uzgodnioną z rodzicem nagrodę.

Zegarek dla dziewczynki Garmin Vivofit jr. 3 Lilac Floral 010-02441-01


Smartwatch dla dziewczynki Rubicon

Zegarek Rubicon Smartwatch RNCE77 SMAHMI100

Choć oferta tej marki to głównie zegarki damskie i męskie, można też w niej znaleźć kilka perełek, na widok których serce młodej damy zabije szybciej. Co wyróżnia smartwatche Rubicon dla dziewczynek? Chociażby wbudowany aparat fotograficzny i możliwość przeglądania wykonanych nim zdjęć bezpośrednio na zegarku. Ten smartwatch dla dziewczynki z GPS umożliwia także śledzenie przebytego dystansu oraz monitorowanie miejsca pobytu dziecka przez rodzica.


Smartwatch dla dziewczynki Vector Smart

Największą zaletą smartwatchy Vector Smart dla dziewczynki jest możliwość personalizacji – zmieniać można zarówno pasek, jak i wygląd tarczy. Młoda właścicielka doceni także wbudowane gry o różnym poziomie trudności i ich szybkie działanie, co z kolei jest zasługą wydajnego procesora ARM Cortex-M0 z 128KB RAM-u.

Smartwatch Vector Smart 36mm VCTR-00-01PK


W ofercie Zegarek.net znajdziesz jednak o wiele więcej zegarków dla dziewczynek. Jesteśmy przekonani, że mamy u nas coś, co wpadnie Ci w oko!