Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Caravelle Pasek

10wyniki

Zegarki Caravelle na pasku były pierwszymi modelami typu fashion w całej zegarmistrzowskiej branży. Nic więc dziwnego, że inspirowane Nowym Yorkiem modele wyznaczają dziś nowe trendy i style. Czasomierze te z pewnością przypadną do gustu kobietom poszukującym oryginalnych dodatków. Staną się one dobrymi uzupełnieniami codziennych, a także wyjściowych stylizacji.

FILTRY0

Stylowe zegarki Caravelle na pasku

Zegarki Caravelle zawieszono na paskach skórzanych, Nato lub z tworzywa sztucznego. Dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi z powodzeniem sprawdzą się we wszystkich sytuacjach dnia codziennego, dopełniając casualowych oraz półformalnych stylizacji. A żeby mogły przyozdabiać damskie nadgarstki, zamocowano je do kopert za pomocą tradycyjnego teleskopu. Modele wyposażono także w sprzączkę wykonaną ze stali szlachetnej, co zapewnia łatwe zakładanie i zdejmowanie zegarka z ręki. Ich maksymalny obwód wynosi 22 cm.
Stylowe zegarki Caravelle na pasku

Zegarki Caravelle na pasku skórzanym

Zegarki Caravelle na pasku skórzanym
Zegarki Caravelle na pasku skórzanym z łatwością dostosowują się do nadgarstka, zapewniając wysoki komfort w codziennym użytkowaniu. W ofercie marki znajdują się modele w kolorze czarnym, białym, granatowym, czy brązowym. Niezwykle ciekawie wyglądają egzemplarze, w których jedna połowa paska jest różowa, a druga biała. Spotkamy tu zarówno paski gładkie, jak i z ozdobnymi przeszyciami. Niektóre z nich mają żłobioną powierzchnię, co nadaje im sportowego charakteru.

Zegarki Caravelle na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Caravelle na pasku z tworzywa sztucznego dostępne są w bardzo zróżnicowanym wyglądzie. Będą to zarówno typowo sportowe modele, jak i bardziej biżuteryjne egzemplarze. Obie wersje cechują się dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Paski pozostają wodoszczelne, dzięki czemu możemy z powodzeniem mieć je na nadgarstku podczas wizyty na basenie, czy wakacji nad morzem.Zegarki Caravelle na pasku tekstylnym typu NATO

W ofercie marki Caravelle spotkamy zegarki zawieszone na nylonowym pasku typu NATO. Swoją popularność zdobyły one za sprawa oryginalnego wyglądu, a także wytrzymałości. Modele te najczęściej utrzymane są w dwóch lub trzech pasach kolorów, harmonizujących z barwami występującymi na kopertach. Ich militarno-miejski styl wpisuje się w aktualne trendy mody, z powodzeniem dopełniając codziennych stylizacji. Paski pozostają bardzo funkcjonalne — będą one bezpiecznie trzymać zegarek na nadgarstku podczas wszelkich aktywności fizycznych. Dzięki swojej wodoszczelności mogą być używane podczas pływania, czy nurkowania. Co ważne, paski tekstylne należą do tworzyw “oddychających”, przez co nie powoduje otarć skóry w trakcie treningów lub ciepłych dni.
Niezwykłe zegarki Caravelle