Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Caravelle Bransoleta

Zegarki Caravelle na bransolecie

Zegarki Caravelle na bransolecie to biżuteryjne modele, wpisujące się w modowe inspiracje marki. Bogate wzornictwo rodem z Nowego Yorku połączone z najlepszymi materiałami dedykowane jest kobietom, które w każdych okolicznościach pragną zachować dobry wygląd.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 42 z 42 produktów

Modowe zegarki Caravelle na bransolecie - jaki model wybierzesz?

Marka Caravelle specjalizująca się w zegarkach modowych, proponuje modele na bransoletach klasycznych, mediolańskich oraz biżuteryjnych. Tak szeroka możliwość wyboru sprawia, że każda kobieta znajdzie tutaj czasomierz odpowiadający jej gustom i potrzebom. Efektowny wygląd modeli to jednak nie wszystko. Brand od samego początku istnienia zwraca dużą uwagę na jakość swoich produktów. Większość z nich zbudowana jest z cenionej w zegarmistrzostwie wytrzymałej stali szlachetnej.
Zegarki Caravelle na bransolecie


Zegarki Caravelle na bransolecie
Znajdą się tutaj również egzemplarze wykonane ze spieku ceramicznego, których połyskująca powierzchnia stanowi sama w sobie ozdobę czasomierza. Aby zapewnić komfort użytkowania zegarków, bransolety wyposażone są zapięcia G-link, motylkowe, typu H lub zatrzaskowe. Zamocowano je do kopert przy użyciu teleskopów, dzięki czemu czasomierz będzie bezpiecznie trzymać się na nadgarstku. Szerokość damskich bransolet wynosi od 6 mm do 18 mm , a ich maksymalny obwód do 20 cm.Zegarki Caravelle na bransolecie klasycznej i biżuteryjnej

Zegarki Caravelle na bransolecie klasycznej zbudowane są z ogniw o jednakowej lub różnej szerokości. Układają się w kilku rzędowe segmenty, tworząc różnego rodzaju kompozycje. W zależności od modelu przyjmują bardziej wyrazisty lub subtelny charakter. Tym samym z  powodzeniem sprawdzą się w codziennych oraz bardziej formalnych okolicznościach. Podobnie rzecz wygląda w zegarkach Caravelle na biżuteryjnej bransolecie. Ich oryginalne kształty i nietuzinkowe wzornictwo okaże się ciekawą alternatywą wobec tradycyjnych ozdób.
Zegarki Caravelle na bransolecieZegarki Caravelle na bransolecie mesh

Zegarki Caravelle na bransolecie
Bransoleta mediolańska z każdym rokiem zyskuje coraz większą popularność. Gęsta plecionka o jednolitej fakturze w bardzo ciekawy sposób łączy w sobie klasykę z nowoczesnym wzornictwem. Dzięki swojemu minimalistycznymu wyglądowi łatwo dopasowuje się do każdej sytuacji — będzie dobrze wyglądać w zestawieniu z koszulą, suknią, czy zwykłym T-shirtem. Bransoleta mesh łatwo dopasowuje się do nadgarstka, a dzięki swojej lekkości nie powoduje poczucia zmęczenia nawet po całym dniu noszenia zegarka. Pomimo swojego subtelnego wyglądu, zegarki Caravelle na bransolecie typu mesh pozostają bardzo odporne na uszkodzenia lub zerwania.