Zegarki Guess podbijają świat mody od dłuższego czasu, a nowe stylowe smartwatche tej marki są dobrym prognostykiem na przyszłość. Nowoczesne zegarki Guess Connect to jedne z pierwszych typowo modowych modeli, wyposażonych w najnowocześniejszą technologię. Modny smartwatch to nie lada gratka dla każdego kto pragnie się wyróżnić z tłumu, szczególnie ze względu na to, że do tej pory nowoczesne smartwatche, kojarzone były ze światem technologicznych geek-ów. Guess Connect to nadal przede wszystkim bardzo stylowy zegarek, który pozwoli nam korzystać z wygód oraz możliwości, jakich dostarczają nam nowoczesne smartfony.

Modowa marka i innowacyjny, technologiczny projekt, mogą w połączeniu  wzbudzać dużą dawkę niepewności - nic bardziej mylnego. Każdy modny smartwach Guess Connect jest owocem współpracy marki Guess oraz  technologicznego giganta, firmy Martian. W ten sposób zyskujemy  gwarancję sprawnego funkcjonowania, dostępnej w czasomierzach Guess technologii. Za sprawą Bluetooth 4.0, zegarki Guess Connect, łączą się zarówno z urządzeniami Android i iOS. Całą obsługę ułatwi nam dodatkowo aplikacja Guess Connect, która ostatecznie przekształci nasz stylowy zegarek, w pełnosprawny smartwatch.

Najbardziej niesamowitym elementem kolekcji Guess Connect, jest sposób w jaki łączy ona piękno i inteligencję. Modele Guess Connect to modne zegarki dotykowe, które skrzętnie ukryją swój ponadprzeciętny potencjał, kiedy tylko zapragniemy, aby pozostały stylowymi ozdobnikami. Ich elastyczność jest naprawdę imponująca, a wykorzystanie nowoczesnej technologii dodatkowo ją potęguje. Smartwatche Guess Connect to zarówno zegarki damskie jak i zegarki męskie umieszczone na eleganckiej bransolecie lub wygodnym pasku wykonanym z tworzywa sztucznego. Doskonały wyświetlacz AMOLED pozwala na wybór wielu różnorodnych wzorów tarcz i subtarcz, zgodnie z własnymi preferencjami.

Dzięki wybudowaniu mikrofonu oraz głośnika, dotykowe zegarki Guess Connect dają nam ciągły dostęp do Asystenta Google. Od teraz nasz stylowy zegarek, może stać się też profesjonalnym narzędziem treningowym, za sprawą współpracy urządzenia z naszym współczesnym smartfonem. Wygodę i praktyczność, której dostarczają nowoczesne smartwatche, docenią w szczególności osoby, które muszą pozostać w ciągłym kontakcie z całym światem. Jeżeli nie wyobrażasz sobie funkcjonowania bez stałego dostępu do przypomnień, maili oraz wiadomości tekstowych, a ciągłe wyciąganie telefonu z kieszeni zaburza Twoje samopoczucie podczas ekskluzywnej imprezy, to  modny smartwatch Guess Connect, jest wprost stworzony dla Ciebie. Wibracje będą w dyskretny sposób informować, o wszystkim nowych informacjach napływających i przypomną o ustawionych alarmach, teraz z wygodnego i nierzucającego się w oczy poziomu nadgarstka.

Stylowe zegarki Guess Connect to prawdziwa uczta dla oka. W zależności od modelu, dobierzemy stonowany, elegancki model do codziennego użytkowania lub naprawdę ekstrawagancki, wyłożony kryształkami smartwatch. Nowoczesne zegarki dotykowe to bez wątpienia niezbędne narzędzie człowieka przyszłości. Dzięki niesamowitej kolekcji Guess Connect, ultranowoczesne smartwatche o nieskazitelnym wyglądzie, mogą stać się Twoją własnością już dziś.