Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Kronaby Apex

9wyniki

Kolekcja Apex prezentuje nowoczesne podejście do wzornictwa. Połączenie eleganckiego sznytu ze sportową funkcjonalnością, tworzy zdumiewający efekt. Nowoczesne zegarki w atrakcyjnej obudowie skrywają szereg możliwości, które okażą się nieocenioną pomocą w codziennych okolicznościach.

FILTRY0

Zegarki Kronaby Apex – dla tych, którzy wiedzą czego chcą

Zegarki z serii Apex przykuwają wzrok swoimi ciemnymi tarczami. Kontrastujące białe indeksy w formie cyfr arabskich, przywodzą na myśl klasyczną stylistykę czasomierzy z ubiegłego wieku. Nałożone na cyferblaty subtarcze nadają modelom sportowego charakteru. Całość przykrywa szafirowe szkło, które odznacza się wysoką odpornością na zarysowania.
Inteligentne zegarki Kronaby Apex


Stylowy zegarek Kronaby Apex
Wykonana ze stali szlachetnej koperta będzie stanowić wytrzymałą ochronę dla zegarka w wielu okolicznościach. Podobnie rzecz ma się z 10 ATM. wodoszczelności, która pozwala nam na pływanie i nurkowanie z czasomierzem na nadgarstku Precyzyjne działanie zapewnia wysokiej jakości mechanizm kwarcowy.


Mocny i odważny design czasomierzy Apex, wyraża gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Seria powstała dla osób, które stawiają sobie cele oraz nie boją się ich realizować. Możliwość podłączenia urządzenia ze smartfonem/iphonem za pośrednictwem Bluetooth, otwiera przed nami szereg możliwości. Odrzucanie połączeń, krokomierz, stoper - to tylko przykładowe dodatki, które sprawdzą się na co dzień. 
Elegancki zegarek Kronaby na srebrnej bransolecie z czarną tarczą.