Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Kronaby Sekel

13wyniki

Kolekcja Kronaby Sekel składa się z reprezentacyjnych zegarków, utrzymanych w skandynawskim wzornictwie. Ich czysty styl prezentuje tradycyjne zegarmistrzostwo, które wyraża najwyższą dbałość o każdy detal. Elegancja w połączeniu z nowoczesną funkcjonalnością, tworzy jedną z najbardziej prestiżowych kolekcji tej szwedzkiej marki.

FILTRY0

Kronaby Sekel – synonim elegancji

Kronaby Sekel – synonim elegancji
Zegarki Kronaby Sekel to synonim elegancji i dobrego smaku. Utrzymane w stonowanych barwach bieli, czerni i srebra modele zostają przełamane różowym złotem lub granatem. Skandynawskie wzornictwo przyjmuje postać okrągłych kopert oraz  prostych designerskich tarcz. Specjalna obróbka powierzchni, tworzy na nich hipnotyzujące refleksy światła. Cechą charakterystyczną jest nałożona w dolnej części cyferblatu subtarcza.Funkcjonalność zegarków Kronaby Sekel

Prestiż kolekcji Sekel oznacza użycie najlepszych materiałów. Wytrzymała stal szlachetna, szafirowe szkło, mocne bransolety i paski – dają wyraz najwyższej jakości. Dbałość o każdy detal przekłada się także na najwyższej jakości mechanizm kwarcowy. Dokładne wyznaczanie czasu idzie w parze z pozostałą funkcjonalnością zegarków. Hybrydowy model łączy się poprzez Bluetooth ze smartfonem, umożliwiając korzystanie z całego szeregu dostępnych funkcji. W zależności od sytuacji za pomocą jednego przycisku na zegarku możemy dyskretnie odrzucić przychodzące połączenie. Tego typu dodatek sprawdzi się przede wszystkim podczas różnego rodzaju służbowych spotkań.
Funkcjonalność zegarków Kronaby Sekel


Elegancja zegarków Kronaby Sekel
To co dzień modele z kolekcji Sekel będą rejestrować naszą codzienną aktywność poprzez liczenie kroków oraz spalanych kalorii. Wodoszczelność na poziomie 10 ATM. pozwoli nam pływanie oraz nurkowanie z zegarkiem na nadgarstku. To wszystko sprawia, że hybrydowe modele staną się niezawodnymi towarzyszami w zróżnicowanych okolicznościach. Będą one zarówno prestiżowym dodatkiem pozwalającym na wyróżnić się z tłumu, jak i dopełnieniem każdej stylizacji.