TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Oris Aquis

Mężczyznom, którzy stukają wyjątkowych dodatków na swój nadgarstek z pewnością przypadną do gustu zegarki Oris. Ta luksusowa marka wykorzystała najlepszej jakości stal do stworzenia efektownych kopert. Ich kolor pozostaje zawsze taki sam, nie ściera się ani nie niszczy. Zegarki Oris Aquis wykonano w stylu klasycznym oraz diver. Każdy zegarek Oris wykorzystuje system analogowy. Zaokrąglone na końcach wskazówki pomagają odczytać aktualną godzinę. Modele Oris Aquis mają wygodne paski ze skóry i tworzywa sztucznego oraz eleganckie bransolety. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Oris Aquis z mechanizmem automatycznym 

Czasomierze szwajcarskiego producenta mają mechanizm automatyczny. Napędza się podczas ruchu ręką, dzięki czemu do działania nie potrzebuje ani baterii, ani cyklicznego nakręcania. Jest to niezwykle wygodne, ponieważ możesz przez cały czas mieć aktualną godzinę na tarczy. Takie rozwiązanie w zegarkach Oris Aquis przyczynia się również do ekologii. Mniej śmieci oznacza czystszą i zdrowszą planetę. 


Zegarek Oris Aquis dla wymagających 

Szwajcarska marka Oris tworzy luksusowe zegarki cieszące się uznaniem na całym świecie. Czasomierze są piękne oraz funkcjonalne. Każdy zegarek Oris ma wodoszczelność na poziomie aż 300 m. Tak wysoka ochrona pozwala na zabranie zegarka na duże głębokości podczas nurkowania. Nie musisz martwić się o zalanie podczas deszczu, wakacji nad wodą czy mycia samochodu. Zjawiskowe tarcze chronione są przez szkło szafirowe, które zalicza się do jednych z twardszych na rynku. Ma aż 9 punktów w skali Mohsa, przez co zarysowanie i pęknięcie jest prawie niemożliwe. Stalowe bransolety zostały stworzone z połączenia ogniw. Taka konstrukcja jest niezwykle wytrzymała, a zapięcie motylkowe zapobiega samoistnemu otwarciu się klamry. Zegarek Oris to stylowa propozycja dla wymagających.  

Sprawdź całą kolekcję zegarków Oris dostępną w naszej ofercie!