Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Oris Divers

Zegarki Oris Divers

Zegarki Oris Divers zostały stworzone z myślą o mężczyznach, którzy preferują styl casual połączony ze sportowym. Wszystkie zegarki z serii Divers zostały wyposażone obrotowy bezel, charakterystyczny dla zegarków nurkowych. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 25 z 25 produktów

Zegarki Oris Divers – prestiżowe zegarki szwajcarskie 

 
Zegarek Oris Divers posiada dwa rodzaje mocowania do nadgarstka – pasek lub bransoletę. Paski są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i skóry naturalnej. Wybór materiału paska ma wpływ na wygląd czasomierza.

Zegarki na pasku skórzanym będą wyglądały bardziej klasycznie, natomiast pasek materiałowy nadaje zegarkowi bardziej sportowego sznytu. Bransolety zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Ich ogniwa są pełne, a znakomitej jakości regulowane zapięcie zapewnia szybkie zakładanie i zdejmowanie zegarka z nadgarstka.  

Zegarek Oris DIVERS SIXTY-FIVE 01 733 7720 4057-07 5 21 25FC zegarek na czarno-zielonym pasku typu diver swiss made

Oris – zegarek szwajcarski dla wymagających 

Zegarek Oris DIVERS SIXTY-FIVE 01 733 7720 4051-07 4 21 18 zegarek męski luksusowy na czarnym pasku z geometrycznymi indeksami na tarczy

Miłośnikom zegarków firma Oris od wielu lat kojarzy się z prestiżem i wysoką jakością wykonania. Znakomite parametry techniczne idą w parze z dbałością o szczegóły. Do budowy zegarków Oris Divers producent użył najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możemy być pewni, że czasomierz tej marki będzie służył przez wiele lat.

Wszystkie mechanizmy, w które zaopatrzone są zegarki Oris Divers zostały wyprodukowane w Szwajcarii, co oznacza, że wraz z zegarkiem otrzymujemy najwyższą jakość, gwarantującą perfekcję w odmierzaniu czasu. Indeksy oraz wskazówki zostały wypełnione wysokiej jakości masą luminescencyjną SuperLumiNova, która pozwala na odczyt godziny w całkowitej ciemności przez wiele godzin. Zobacz wszystkie zegarki Oris dostępne w naszej ofercie!