Zegarki Oris Divers – prestiżowe zegarki szwajcarskie 

 
Zegarek Oris Divers posiada dwa rodzaje mocowania do nadgarstka – pasek lub bransoletę. Paski są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i skóry naturalnej. Wybór materiału paska ma wpływ na wygląd czasomierza.

Zegarki na pasku skórzanym będą wyglądały bardziej klasycznie, natomiast pasek materiałowy nadaje zegarkowi bardziej sportowego sznytu. Bransolety zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Ich ogniwa są pełne, a znakomitej jakości regulowane zapięcie zapewnia szybkie zakładanie i zdejmowanie zegarka z nadgarstka.  


Oris – zegarek szwajcarski dla wymagających 

Miłośnikom zegarków firma Oris od wielu lat kojarzy się z prestiżem i wysoką jakością wykonania. Znakomite parametry techniczne idą w parze z dbałością o szczegóły. Do budowy zegarków Oris Divers producent użył najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możemy być pewni, że czasomierz tej marki będzie służył przez wiele lat.

Wszystkie mechanizmy, w które zaopatrzone są zegarki Oris Divers zostały wyprodukowane w Szwajcarii, co oznacza, że wraz z zegarkiem otrzymujemy najwyższą jakość, gwarantującą perfekcję w odmierzaniu czasu. Indeksy oraz wskazówki zostały wypełnione wysokiej jakości masą luminescencyjną SuperLumiNova, która pozwala na odczyt godziny w całkowitej ciemności przez wiele godzin. Zobacz wszystkie zegarki Oris dostępne w naszej ofercie!