Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Casio z kalkulatorem - nowa odsłona

06-08-2020

Jednym z trendów panujących wśród miłośników zegarków jest nurt retro. Wiele firm wraca do reedycji kultowych niegdyś modeli, oferując je w nieco nowocześniejszej, odświeżonej wersji. Na podobną politykę postawiła japońska firma Casio, wypuszczając trzy modele zegarków cyfrowych z kalkulatorem. Ich pierwowzorem jest kultowy już model CA-53W-1ER, który mogliśmy podziwiać na nadgarstku bohatera filmu „Powrót do przyszłości”.Zegarek Back to the future

Zegarek Back to the future to model poszukiwany zarówno przez fanów filmu jak i entuzjastów Casio retro. Zegarki z kalkulatorem z łatwością znajdziemy w ofercie marki Casio. Jego kultowy wygląd pobudzał kiedyś wyobraźnię, a dziś niemniej skutecznie przyciąga wzrok. To właśnie dlatego zegarki z kalkulatorem na stałe trafiły do oferty japońskiego koncernu w postaci kolekcji Castio Vintage Oldschool, która regularnie przechodzi proces odświeżania. Dzięki temu legendarny zegarek z kalkulatorem zyskuje nowego wymiaru, aranżując modny styl retro w nowoczesne wydanieBardzo dobrym przykładem jak skutecznie przywracać vintage-owe przedmioty do świata aktualnej mody, są nowe zegarki z kalkulatorem Casio Retro CA-53 Oldschool Manish Color. Pięć modeli z kontrastowym wyświetlaczem, w pięciu niezwykle intensywnych kolorach. Inspiracją do ich stworzenia był młodzieżowy styl, kształtujący się w miejskich aglomeracjach. Intensywna, nasycona barwa wyraźnie zaznacza się na nadgarstku, a nietypowa stylistyka Casio Retro Oldschool, podsyca ją swoją niepowtarzalnością.


Funkcjonalność zegarka z kalkulatorem

Najciekawszą opcją, która przekłada się również na niepowtarzalny wygląd zegarka jest oczywiście kalkulator, który pozwala na wykonywanie podstawowych obliczeń matematycznych. Z poziomu kalkulatora steruje się również pozostałymi funkcjami.

Mimo zróżnicowanej kolorystyki zegarki oferują identyczną funkcjonalność. Wyposażono je przede wszystkim w takie funkcje jak:

  • Stoper

  • Automatyczny kalendarz

  • Alarm dzienny


Zegarek z kalkulatorem to świetny dodatek do codziennego stroju – modny, oryginalny i praktyczny. Przyda się w pracy, szkole, na studiach i wszędzie tam, gdzie mamy konieczność wykonania szybkich obliczeń albo po prostu chcemy zabłysnąć stylem. Kwarcowy mechanizm zapewnia bardzo dokładne wskazanie czasu i nie wymaga regulacji. Bateria zapewni nawet pięcioletnie działanie zegarka.
Zegarek z kalkulatorem - dla kogo?

Nietypowa stylistyka jaką oferują zegarki Casio z kalkulatorem ma na celu przyciągać wzrok, co oznacza, że świetnie sprawdzą się jako młodzieżowe czasomierze. Vintage-owa inspiracja sprawia jednak, że osoby odważnie podchodzące do tworzenia kreacji dopasują zegarek z kalkulatorem w zasadzie do wszystkiego. Dzięki rzetelności japońskiego producenta, wszystkie pojawiające się propozycje, tworzone są z wykorzystaniem jak najnowocześniejszych technologii. Wysoka jakość materiałów zapewnia nie tylko trwałość, ale również wygodę noszenia i użytkowania.


Zegarki Back to the future to doskonały pomysł na prezent. Ich niezwykły uniwersalizm sprawi, że sprawdzą się w tej roli przy praktycznie każdej okazji, niezależnie od płci czy wieku osoby obdarowywanej. Kompozytowa konstrukcja ze stalowym deklem pozwala na łatwe grawerowanie, dzięki czemu prezent będzie jeszcze bardziej spersonalizowany. Usługa grawerowania jest oczywiście dostępna w naszym sklepie, a nasz odpowiednio przeszkolony personel naniesie na zegarek z kalkulatorem zarówno prosty tekst, jak i nietypową grafikę.Zobacz całą serię zegarków Casio Oldschool z kalkulatorem: