Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

BACK to SCHOOL z zegarkami Casio! Odbierz podręczny kalkulator!

14-08-2020

Choć wydawało się to niemożliwe – cieszymy się z powrotu szkoły. W tym szczególnym czasie doceniane są wspólne chwile, czy to w szkolnej ławce, czy w wirtualnej klasie. Będziemy mnożyć dobre momenty spędzane razem, a niepowodzenia dzielić na drobne.Back to school – wraca dobry wspólny czas

CASIO wspiera kolejne pokolenie uczniów. Kolekcja zegarków CASIO CASIO VINTAGE to oferta dla zwolenników klasyki lub miłośników kultowego designu lat 70. Przebojowe modele powracają w wielkim stylu do współczesnych stylizacji i budzą podziw rówieśników. Z CASIO uczniowie zawsze będą na lekcjach na czas – wbudowany w zegarek alarm obudzi każdego śpiocha.

Zegarek Casio A700WEM-7AEF Vintage DigitalRozpocznij rok szkolny z zegarkiem Casio i... podręcznym kalkulatorem

Zegarek Casio A700WEMG-9AEF Vintage Digital

Koniec lata to idealny moment na zakup zegarka dla ucznia. Z okazji początku nowego roku szkolnego do zegarków CASIO i CASIO VINTAGE dodawany jest szkolny niezbędnik – podręczny kalkulator marki CASIO. Kalkulator sprawdzi się podczas klasówek i obliczeniowych wyzwań, szczególnie, że dzwonek na lekcje wyznacza czas, kiedy smartfon należy odłożyć do plecaka.Kup zegarek Casio i skorzystaj z promocji!

Wszystkie zegarki CASIO i CASIO VINTAGE objęte promocją oznaczone zostały specjalną etykietą "KALKULATOR GRATIS"

Promocja trwa od 17.08 do 30.09 lub do wyczerpania zapasów