Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Minimalistyczne i cienkie zegarki Obaku Denmark Slim

23-09-2020

Zamiłowanie Duńczyków do funkcjonalności i wzornictwa znajduje wyraz we wszystkich codziennych przedmiotach, w tym również zegarkach. Dobry czasomierz wymaga przecież zarówno atrakcyjnego wzornictwa, jak i mistrzowskiego rzemiosła. Minimalistyczne modele Obaku Denmark świetnie spełniają te wymagania, wpisując się jednocześnie w nowoczesną stylistykę.


Minimalistyczne zegarki Obaku Denmark Slim w nowoczesnej stylizstyceFilozofia piękna w zegarkach Obaku Denmark Slim

Obaku Denmark Slim to ekskluzywna kolekcja zegarków skupiających się na prostym, pogodnym wyglądzie. Swój początek bierze ze spotkania azjatyckiej filozofii Zen i skandynawskiego wzornictwa. Obaku odziedziczył to, co najlepsze z każdej z tych kultur i połączył prostotę obu. Zegarki zostały zaprojektowane przez duńskich projektantów Lau Liengaard Ruge oraz Christiana Mikkelsena. Jak mówi ten drugi:
Filozofia piękna w zegarkach Obaku Denmark Slim


„Ten zegarek jest doskonałym przykładem trwałego i bardzo atrakcyjnego czasomierza, który za 10 lat będzie wyglądał równie nowocześnie i elegancko, jak dzisiaj. Właśnie o to chodzi w zegarkach Obaku”.


Wyjątkowy zegarek Obaku Denmark Slim
Modele Obaku Denmark Slim wpisują się we współczesne trendy minimalizmu i eko. Pokazują, że warto nawiązywać więź z przedmiotami, jakimi na co dzień się otaczamy. Ich stonowane kolory przeplecione z granatami, bordo oraz złotem zadowolą gusta nawet największych estetów. Zegarek stanie się nie tylko narzędziem do odmierzania czasu, ale także ponadczasowym dodatkiem. Każdy z nich daje wyraz naturalnej prostocie — zarówno podczas odpoczynku, jak i w pracy.Obaku Denmark Slim — super szczupła koperta

Tym, co w pierwszej kolejności zwraca uwagę w zegarkach Obaku Denmark jest ich minimalistyczny wygląd. Idealnie okrągłe koperty przywodzą na myśl buddyjski znak Ensō, będący symbolem siły oraz równowagi. Wystarczy wziąć zegarek w dłonie, by zachwycić się ich cienką kopertą. Najlepszym tego przykładem jest kolekcja Obaku Denmark Slim, w której modele mają grubość pomiędzy 5-8 mm! Tak „szczupła” obudowa w połączeniu z prostym wzornictwem, tworzy niezwykle elegancki efekt. Będzie on dobrym wyborem dla osób poszukujących zegarka do garnituru. Cienka koperta łatwo wsunie się pod mankietem koszuli.
Obaku Denmark Slim — super szczupła kopertaMinimalistyczna stylistyka Obaku Denmark Slim

Tarcze czasomierzy Obaku Denmark Slim pozbawione są wszelkich dekoracji, a ich elegancki wygląd oparty jest na charakterystycznych indeksach godzinowych. W niektórych modelach oznaczenia te przyjmują postać małych, ozdobnych kamyczków. Równie ciekawie prezentują się zegarki, których cyferblaty składają się z dwóch nakładających się na siebie okręgów.
Minimalistyczna stylistyka Obaku Denmark Slim


Stylowy zegarek Obaku Denmark
Zawieszony na wąskim, gładkim, skórzanym pasku lub bransolecie mesh zegarek, idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Ponadczasowy charakter modeli sprawia, że będą równie dobrze wyglądać w zestawieniu z oficjalnymi strojami, jak i tymi casualowym. W szczególności spodobają się one osobom ceniącym sobie szyk oraz dobry styl w każdych okolicznościach. Możemy być pewni, że pomimo zmieniających się mody – zegarek Obaku Denmark Slim będzie się przez lata dobrze prezentować.Niezawodny styl zegarków Obaku Denmark Slim

Zegarki wchodzące w skład kolekcji Obaku Denmark Slim zgodnie ze skandynawską filozofią, skupiają dużą uwagę na jakości wykonania swoich produktów. Koperty modeli zrobione są ze stali szlachetnej odpornej na wstrząsy, a tarczę chroni szkło mineralne lub szafirowe. Wraz z wodoszczelnością na poziomie 3 ATM, bardzo dobrze sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Sercem tych czasomierzy pozostaje mechanizm kwarcowy, cieszący się bardzo dużą popularnością ze względu na precyzyjne odmierzanie czasu.
Niezawodny styl zegarków Obaku Denmark Slim