Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT28-05-2021

Obaku i Strand - minimalizm dla kobiet

Wśród natłoku wielofunkcyjnych zegarków o bardzo bogatym wzornictwie, dużą popularnością cieszą się proste modele. Wykonane z największą dokładnością o każdy szczegół, pozostają bardzo czytelne i wygodne w użytkowaniu. Ponadto „minimalistyczne” produkty lub marki są często postrzegane przez konsumentów jako produkty premium. Takim przykładem są zegarki Obaku i Strand, których wygląd pomimo dużej prostoty, zachwyca swoją elegancją.Minimalistyczne zegarki Obaku Denmark

Projektanci Lau Liengård Ruge i Christian Mikkelsen są dumni ze swoich luksusowych projektów. Modele emanują wyrafinowaniem, ale nie są krzykliwe. Inspirowane prostotą filozofii Zen zegarki pomimo swojej prostoty, w żaden sposób nie są nudne. Wręcz odwrotnie. W portfolio marki znajdziemy bowiem wiele kolekcji, które zachwycają swoim oryginalnym i nowoczesnym podejściem do projektowania. 

Modny jak i biżuteryjny zegarek Obaku Denmark V221LRVNMN GRY - WALNUT na bransolecie typu mesh


Stylowy zegarek Obaku Denmark V221LRVNMN GRY - WALNUT z mechanizmem solarnym

Nowoczesność, przy jednoczesnym nawiązaniu do klasyki - tak właśnie wygląda zrównoważona moda w Kopenhadze. Do tego dochodzą głębokie kolory tarcz w odcieniach bordo i granatu, które podkreślają prestiżowy charakter modeli. Innymi, równie pięknymi,będą egzemplarze o okrągłych kopertach. Ich głównym ozdobnikiem pozostają jasne tarcze, na których widnieją jedynie wskazówki lub drobne indeksy w kształcie punktów. Zawieszone na mediolańskiej bransolecie modele, zachwycają swoją naturalnością.Prostota i biżuteryjność? Tylko z zegarkami Strand

Zegarki Strand wyrosła z doświadczeń marki Obaku, bazującej na pięknych krajobrazach Jutlandii. Utrzymane w większości przypadkach w jednolitym kolorze egzemplarze, przywodzą na myśl rozciągające się kilometrami wielkie pasma górskie i piaszczyste plaże. Na prostych tarczach nałożone zostają cyrkonie, czy nadrukowane kwieciste printy. W ten sposób brand pozostaje bardziej modową wersją zegarków damskich Obaku, proponując w swojej ofercie modele dla pań szukających ciekawych dodatków do codziennych i imprezowych stylizacji.

Elegancki jak i minimalistyczny zegarek Obaku Denmark GRY - WALNUT w brązowym kolorze na bransolecie


Sprawdzone zegarki Obaku i Strand dla kobiet:


1.Zegarek Obaku Denmark V186LXVLML VEST - OCEAN

Zegarek Obaku Denmark V186LXVLML VEST - OCEAN w niebieskim kolorze z wyjątkową tarczą

Zaskakujące, nieoczywiste wzornictwo proponuje nam model Obaku Denmark V186LXVLML VEST - OCEAN. W nim też niebiesko-granatowa tarcza zachwyca swoją grą odcieni, przywołując na myśl  głębię oceanicznego świata. Wskazówki w kolorze różowego złota, świetnie współgrają z cyrkoniami pełniącymi funkcję indeksów godzinowych. Złoty rant okrągłej koperty oraz granatowa bransoleta mediolańska, tworzą tu bardzo przemyślaną kompozycję. Obaku V186LXVLML zachowując swoją prostą estetykę, jednocześnie podąża w stronę biżuteryjności. Taki model z pewnością przypadnie do gustu paniom zwracającym uwagę na dodatki i lubiącym otaczać się pięknymi przedmiotami.


2. Zegarek Obaku Denmark V221LRVNMN GRY - WALNUT

Ikonicznym dla marki Obaku pozostaje zegarek V221LRVNMN Denmark GRY - WALNUT o okrągłej kopercie z rantem. Podporządkowany figurze koła kształt czasomierza, odzwierciedla filozofię marki opartą na harmonii i równowadze. Bardzo ciekawie prezentuje się sama tarcza, która poprzez oddzielenie centrum od jej zewnętrznej części nabiera głębi. Połączenie fioletu z różowym złotem tworzy wysublimowany zegarek dla kobiet, szukających eleganckiego dodatku na co dzień. Zawieszony na wąskiej bransolecie egzemplarz będzie idealnie prezentować się z codziennymi, jak również bardziej formalnymi strojami. 

Zegarek Obaku Denmark V221LRVNMN GRY - WALNUT w brązowym kolorze


3. Strand S700LXVWML-DF

 Zegarek Strand S700LXVWML-DF z kwaitową tarczą

Kobiecą delikatność prezentuje Strand  S700LXVWML-DF. Tutaj też na jasnej, drogocennej tarczy z masy perłowej nadrukowano kwiaty. Wyłaniające się od dołu cyferblatu subtelne kwiatostany w delikatnych kolorach, bieli, różu, zieleni i niebieskiego sprawiają wrażenie zatopionego w cyferblacie małych witraży. Całości dopełniają smukłe wskazówki w kolorze różowego złota i punktowe, wypukłe indeksy godzinowe. Tarczę otacza szlifowany rant koperty. Zegarek Strand  S700LXVWML-DF zawieszony jest na granatowej bransolecie mesh, podkreślającej subtelny charakter modelu oraz jego szykowny wygląd. 


4. Strand S713LXVDSD

Odmiennym, bo bardzo bogato zdobionym pozostaje zegarek damski Strand S713LXVDSD. W tym przypadku sama tarcza pozostaje dość prosta, bo nałożono na niej jedynie wskazówki i punktowe, ozdobne indeksy godzinowe. Inaczej jest w przypadku koperty i bransolety, których wygląd wpisuje się w styl glamour. Rant obudowy w kolorze złota wysadzany jest lśniącymi cyrkoniami, a całości kompozycji zegarka dopełnia wyrazista bransoleta. Poszczególne ogniwa oddzielone zostają bowiem od siebie złotymi, szerokimi konturami. Tak zaprojektowany S713LXVDSD spełni funkcję codziennej praktycznej biżuterii, która nada modnego wyglądu nawet najbardziej oczywistej stylizacji. 

Zegarek Strand S713LXVDSD w czerwono złotym kolorze