Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Nowe zegarki Balticus Gwiezdny Pył - już w sprzedaży!

04-10-2022

Do kultowej kolekcji zegarków Balticus Gwiezdny Pył dołączyły nowe modele! Męskie i damskie egzemplarze o zróżnicowanych tarczach, dają mnóstwo powodów do noszenia ich na nadgarstkach. Przekonajcie się sami!


Kultowa kolekcja zegarków Balticus Gwiezdny Pył 

Balticus Gwiezdny Pył to niewątpliwie najbardziej popularna i rozwinięta kolekcja polskiej marki. Zamknięty na tarczy fragment gwieździstego nieba jest charakterystycznym znakiem Balticus. Swój wyjątkowy wygląd zawdzięcza wykonanej z awenturynu tarczy, tworzącego niezwykłą grę świateł zmineralizowanej struktury. Duża różnorodność modeli i ich kolorystyk sprawia, że znaleźć tu można także męskie i damskie zegarki Balticus wykorzystujące naturalny meteoryt.

Zegarki Balticus Gwiezdny Pył


Elegancki zegarek Balticus Gwiezdny Pył

O wyjątkowości tej serii modeli świadczy także dbałość o każdy szczegół wykonania. Tworzone manufakturowo w Trójmieście modele wykonane są w znacznej większości z wytrzymałej stali szlachetnej. Dodatkowo znajdziemy modele których koperty wykonane są ze stali damasceńskiej, której niepowtarzalna struktura zapewnia unikalność każdego egzemplarza. Do tego dochodzi jeszcze mocne szafirowe szkło pokrywające tarczę, które gwarantuje perfekcyjnie przejrzysty odczyt wskazań bez obawy o jego zarysowanie. Tak skomponowane zegarki Balticus Gwiezdny Pył mogą poszczycić się bardzo eleganckim charakterem. Ekskluzywne modele rodem z kosmosu stanowią uzupełnienie każdej formalnej i casualowej stylizacji, które wciąż chce się nosić na nadgarstku.


Jakie nowe zegarki znajdziemy w kolekcji Balticus Gwiezdny Pył?

Do kolekcji zegarków Balticus Gwiezdny Pył trafiły właśnie nowe modele! Męskie i damskie egzemplarze prezentują wszystkie najważniejsze wartości tej ekskluzywnej serii. Jednocześnie przynoszą wiele ciekawych rozwiązań, które z pewnością przypadną do gustu wielbicielom polskiej marki.

Zegarek damski Balticus Gwiezdny pył

4 eleganckie zegarki męskie Balticus

 Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Awenturyn Niebieski z datownikiem BLT-BALSDBAD-3

Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Awenturyn Niebieski z datownikiem BLT-BALSDBAD-3

W kolekcji Gwiezdny Pył zobaczymy 4 zegarki męskie Balticus w różnych wariantach kolorystycznych tarcz. Wszystkie z nich zachowują charakterystyczną ośmioboczna kopertę o szer 40 mm z bezelem. Za precyzyjne działanie odpowiada mechanizm automatyczny Citizen Miyota 9015. Pierwszy model o numerze ref. BLT-BALSDBAD-3 to prawdziwy klasyk prezentujący doskonale znane fanom polskiej kolekcji wzornictwo. Jego obudowa skrywa awenturynową niebieską tarczę, na którą naniesiono minimalistyczne indeksy godzinowe i datownik wskazujący dzień miesiąca. Do zegarka dołączony jest także dodatkowy granatowy skórzany pasek, dzięki czemu zegarek będzie towarzyszyć użytkownikowi w zróżnicowanych okolicznościach.

Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Niebieski BLT-BALSDBHD

W drugim wariancie o numerze ref. BLT-BALSDBHD mamy do czynienia z “młotkowaną” tarczą. Odmienny sposób wykończenia cyferblatu nadaje powierzchni ciekawą fakturowaną strukturę, budzącą skojarzenia z kosmiczną drogą mleczną. Wraz z granatowym skórzanym paskiem, zegarek idealnie odnajdzie się we wszystkich codziennych sytuacjach.

 Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Niebieski BLT-BALSDBHD
  Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Zielony BLT-BALSDGHD

Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Zielony BLT-BALSDGHD

Również młotkowane wykończenie posiada BLT-BALSDGHD. Mariage zielonego i niebieskiego koloru tworzy naprawdę spektakularny efekt, od którego trudno oderwać wzrok. Wskazówki i indeksy godzinowe wydają się tutaj unosić w kosmicznej przestrzeni. Do tej wersji egzemplarza dołączony jest czarny skórzany pasek.


Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Meteoryt Bicolor z datownikiem BLT-BALSDNMBCD

Najbardziej odmiennym pozostaje zegarek BLT-BALSDNMBCD. Utrzymany jest on w wyrafinowanej złoto-srebrnej obudowie. Do wykonania jego tarczy użyto prawdziwego meteorytu. Rzadko spotykany w zegarmistrzostwie materiał o niejednoznacznym szaro-brązowym kolorze z pewnością spodoba się wszystkim lubiącym oryginalne rozwiązania wzornicze. W zależności od upodobania można go nosić na bransolecie bicolor lub skórzanym granatowym pasku. Jedno jest pewne, w każdej wersji będzie luksusowym dopełnieniem męskiego wizerunku.

Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Meteoryt Bicolor z datownikiem BLT-BALSDNMBCD

5 zegarków damskich prosto z kosmosu

Zegarki damskie Balticus Gwiezdny Pył

W damskiej kolekcji Balticus Gwieździsty Pył pojawi się 5 nowych propozycji modeli. Podobnie jak w męskich egzemplarzach mamy tu do czynienia z jedną podstawą, która występuje w różnych wariantach kolorystycznych. Charakterystyczna 8 boczna koperta o szerokości 37 mm, okrągła luneta i klasyczna bransoleta stanowią niezawodną wizualnie obudowę. W jej wnętrzu kryje się doskonale pracujący mechanizm kwarcowy Citizen Miyota 2035.


Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Awenturyn Niebieski BLT-BALSDLBA-2

Pierwsze trzy modele utrzymane są w srebrnym kolorze. I tak ikonicznym modelem Gwiezdnego Pyłu jest niewątpliwie BLT-BALSDLBA-2. Ciemno granatowa, awenturynowa tarcza z jaśniejącymi drobinkami, przypomina migoczące na nocnym niebie gwiazdy. Klasyczny model na bransolecie lub granatowym skórzanym pasku idealnie odnajdzie się w roli ekskluzywnej damskiej biżuterii, dopełniającej formalnego lub półformalnej stylizacji.

Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Awenturyn Niebieski BLT-BALSDLBA-2


 Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Niebieska Masa Perłowa BLT-BALSDLBM

Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Niebieska Masa Perłowa BLT-BALSDLBM

Równie pięknie prezentuje się wariant z granatową tarczą BLT-BALSDLBM, do której wykonania użyto masy perłowej. Drogocenny, naturalny materiał tworzy niezwykłe mariage kolorów. Wpatrując się w niego, nie sposób mieć skojarzenia z nieograniczoną przestrzenią kosmiczną.


Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Meteoryt Bikolor BLT-BALSDLGNM

Paniom uwielbiającym nietuzinkowe rozwiązania wzornicze, sytuujące się pomiędzy klasyką, a nowoczesnością spodoba się również złoto-srerbny zegarek Balticus BLT-BALSDLGNM. Jego meteorytowa tarcza zachwyca szarą, graficzną strukturą, bardzo ciekawie kontrastując ze złotymi indeksami godzinowymi.

Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Meteoryt Bikolor BLT-BALSDLGNM


 Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Zielona Masa Perłowa BLT-BALSDLGGM

Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Zielona Masa Perłowa BLT-BALSDLGGM

Wśród nowych zegarków damskich Balticus są jeszcze dwa modele utrzymane w złotym kolorze. Pierwszy z nich to BLT-BALSDLGGM, którego cyferblat z masy perłowej przyjmuje szafirowo-zielony kolor. Tutaj też jasne tonacje przechodzą subtelnie w ciemniejsze, tworząc wrażenie głębi. Otoczony złotą barwą zegarek prezentuje się niezwykle bogato i biżuteryjnie. Z powodzeniem zastąpi on tradycyjną bransoletę na nadgarstku, stając się oryginalnym damskim dodatkiem.


Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Awenturyn Niebieski BLT-BALSDLGBA-2

Nie mniej pięknie wygląda także złoty BLT-BALSDLGBA. Koperta o ośmiokątnej podstawie staje się tutaj ramą dla granatowej, awenturynowej tarczy. Jej połyskująca powierzchnia idealnie współgra z utrzymanymi w złocie indeksami godzinowymi. Całość tworzy wrażenie nocnego nieba, usłanego milionem gwiazd. Zegarek wraz z giloszowaną koronką i klasyczną bransoletą, uzupełni szyku wszystkich wieczorowych stylizacji. Stworzy on ekskluzywny biżuteryjny zestaw, dedykowany Paniom lubiącym  wyrafinowane dodatki.

Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - Awenturyn Niebieski BLT-BALSDLGBA-2


Wznieś się w kosmos i zobacz wszystkie nowe zegarki z kolekcji Balticus Gwiezdny Pył!

FILTRY0