Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT22-02-2019

Seiko Presage inspirowany ogrodem japońskim

Japonia to jeden z tych krajów świata, do którego powinien wybrać się każdy. Niezwykłe bogactwo kulturowe zawiera w sobie wiele elementów, których odpowiednika trudno szukać w innych częściach globu. Nawet w zegarmistrzostwie widać jej niesamowite walory, a japońskie zegarki prawie od początku stanowią ścisłą czołówkę branży i markę samą w sobie. W Kraju Kwitnącej Wiśni niezwykłe poczucie piękna przelewane jest w każdy aspekt życia, czego świadectwem są Japońskie Ogrody, będące jednym z najbardziej rozpoznawalnych aspektów japońskiej kultury. Od niepamiętnych czasów inspirują one rzesze ludzi, aby teraz za sprawą serii Seiko Presage, stać się bazą do stworzenia czegoś doskonałego. Nowy zegarek inspirowany ogrodem japońskim to najprawdziwszy spektakl, w którym główną rolę odgrywa jednostajnie upływający czas.


Zegarek Seiko Presage inspirowany japońskim ogrodem z tarczą typu open heart.Seiko Presage jako wzorcowy zegarek japoński

Seiko Presage to zegarek z wyjątkową tarczą, o bardzo bogatej strukturze ogrodów Karesansui. W ich obrębie wyrażona jest dominacja cywilizacji nad naturą, przejawiająca się w równomiernej mozaice żwiru i piachu, gdzieniegdzie przełamanego przez wysepki życia. Niezwykłe jest, że ten harmonijny, zdający się być niewzruszony przez wieczność krajobraz, udało się przenieść w japoński zegarek, odmierzający każdą sekundę z niezaburzoną dokładnością.


Klasyczny zegarek Seiko Presage na srebrnej bransolecie z białą tarczą oraz datownikiem.


Nowy Seiko Presage wykorzystuje ten minimalizm i estetykę ogrodu jako przestrzeń, nad którą majestatycznie przesuwa swoje niebieskie wskazówki. Japoński zegarek z wyjątkową tarczą zaprojektowano z resztą tak, że cała uwaga skupiona jest właśnie na jego cyferblacie. Jednolita konstrukcja bransolety wraz z powabną kopertą to w zasadzie idealnie odwzorowany język stylistyczny wykształcony właśnie przez Japończyków, co nie pozwala zapomnieć, że Seiko Presage to także wzorcowy zegarek japoński.Nowy zegarek inspirowany ogrodem japońskim

Tak jak w ogrodach Karesansui wszystko jest w idealnym porządku, tak zegarek inspirowany ogrodem japońskim nie pozostawia niczego przypadkowi. Limitowany Seiko Presage napędzany jest ruchem ręki za sprawą automatycznego mechanizmu, na wzór ogrodu łączącego w sobie miniaturowe elementy ułożone przez człowieka w doskonałej harmonii. Nad jego niezachwianą pracą czuwa mineralne szkiełko oraz 50m wodoszczelności. 

Zegarek Seiko Presage z białą tarczą inspirowaną japońskim ogrodem.


Seiko Presage z czarną tarczą i open heart.

Dzięki temu ten zegarek męski pozwoli na wygodne użytkowanie w trakcie codziennych czynności i nie dopuści, aby cokolwiek zaburzyło idealny ład widoczny na cyferblacie. Seiko SRPC79J1 to prawdziwy rarytas szczególnie dla miłośników zegarmistrzostwa, którzy w czasomierzach poszukują przejawów kunsztu i pasji. Limitowany zegarek inspirowany ogrodem japońskim sprawdzi się w doborowym towarzystwie podczas oficjalnego wydarzenia, jak i w roli codziennego dodatku uzewnętrzniającego głębię Twojej duszy i przywiązanie do uniwersalnego piękna.