Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

TS-110755 Zegarek Traser P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap - męski

+ LATARKA UVDRUGI PASEK GRATIS
Traser
 • AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA

  zobacz podobne  
  Zegarek Traser TS-110755
  Zegarek Traser TS-110756
  Zegarek Traser TS-110757
  Zegarek Traser TS-110758
  Cena:4550Negocjuj cenę
  sprawdź Raty 0% 10 x 455
  Dostępność: początek kwietnia 2023
 • Darmowa dostawa
 • Gwarancja 10 lat na Trigalight ®, 4 lata na terenie Polski, 2 lata międzynarodowa
 • Gwarancja najniższej ceny
 • 100% oryginalności
 • Darmowy zwrot do 100 dni
  Mechanizm
  Typ mechanizmu
  automatyczny
  Mechanizm tego typu napędza się samoczynnie poprzez ruch ręki. Zegarek nie wymaga dzięki temu baterii ani cyklicznego nakręcania.
  Kaliber mechanizmu
  Sellita SW 200-1 Special
  Pracuje z częstotliwością 28 800 uderzeń na godzinę. Dokładnośc chodu wynosi +/-7 s/dzień do +/- 20 s/dzień. Dodatkowo oferuje możliwość ręcznego naciągu i skorzystania z funkcji stop-sekundy.
  Liczba kamieni
  26
  Rezerwa chodu
  41 godzin
  Gwarancja
  10 lat na Trigalight ®, 4 lata na terenie Polski, 2 lata międzynarodowa
  Koperta
  Wodoszczelność
  100 m (10 bar)
  Zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. podczas kąpieli czy pływania. Nie zaleca się jednak zanurzania na dużych głębokościach ani też korzystania z przycisków lub regulacji koronki pod wodą.
  Kolor koperty
  czarny
  Materiał koperty
  stal
  Kształt koperty
  okrągła
  Zakręcany dekiel
  tak
  Zakręcany dekielek sprawia, że zegarek zachowuje wyższą szczelność.
  Przeszklony dekiel
  tak
  Kunszt wykonania mechanizmu to prawdziwe piękno płynące z długoletniej tradycji zegarmistrzostwa. Nie dziwi więc fakt, że producent zdecydował się na przeszklenie dekielka, które daje okazję do podziwiania tak wyjątkowego serca zegarka.
  Szerokość koperty
  45 mm
  Grubość koperty
  13.0 mm
  Tarcza
  Kolor tarczy
  czarny
  Wskazanie czasu
  analogowe
  Zegarek pokazuje czas w tradycyjny sposób, przy użyciu mechanizmu wskazówkowego.
  Podświetlenie
  Super-LumiNovaTrigalight®
  Samowystarczalne źródło oświetlenia indeksów oraz wskazówek, niewymagające zewnętrznego źródła zasilania nawet przez 25 lat
  Szkło
  Rodzaj szkła
  szafirowe
  W skali Mohsa otrzymuje ono aż 9 punktów, przy czym 10 punktów ma tylko diament. Szkiełko jest w związku z tym bardzo trudne do zarysowania i doskonale chroni tarczę zegarka.
  Powłoka antyrefleksyjne
  tak
  Nałożona na szkiełko specjalna powłoka likwiduje wszelkie refleksy na tarczy zegarka, przez co znacznie ułatwia odczyt w słoneczne dni.
  Pasek
  Pasek/Bransoleta
  pasek
  Zapięcie
  na sprzączkę
  To najczęściej spotykany i ceniony rodzaj zapięcia w zegarkach na pasku. Jest to solidne i niezastąpiona konstrukcja. Prostota wykonania i tradycyjny charakter sprawiają, iż zwolenników pasków ze sprzączką nie brakuje.
  Kolor paska/bransolety
  czarny
  Materiał paska/bransolety
  tekstylny typu NATO
  Maksymalny obwód (koperta + pasek)
  20.0 cm
  Szerokość paska/bransolety przy kopercie
  22 mm
  Funkcje
  Datownik
  dzień miesiąca
  Aktualny dzień miesiąca wyświetlany w okienku na tarczy zegarka lub na wyświetlaczu cyfrowym.
  Informacje ogólne
  Pochodzenie
  SWISS MADE - szwajcarskie
  Styl
  klasyczny
  Model
  TS-110755

  TraserP67 Officer Pro Automatic - niezawodny w biurze i w lesie

  Jeżeli jesteś osobą, która ceni najlepsze właściwości użytkowe wybieranych przedmiotów, a jednocześnie chcesz by były stylowe, to kupno zegarka pozornie może być trudne. Oba te kryteria z pewnością spełnia Traser TS-110755 - stworzony jak zegarek taktyczny jednak dostosowany do oczekiwań nowoczesnych profesjonalistów, dających z siebie wszystko w pracy i w wolnym czasie. Tworząc nowy model wykorzystano doświadczenia zgromadzone przy produkcji kultowych modeli: Traser Commander P6506, Commander 100 czy P6500 Type 6 (zwany The Original). Wszystkie przeznaczono do wykorzystania w najtrudniejszych warunkach, z czym radziły sobie bez żadnych problemów. Zegarek Traser P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap TS-110755 jest trwały i czytelny w każdych warunkach. W jego wnętrzu pracuje niezawodny mechanizm automatyczny. Sprawdź czym charakteryzuje się Traser P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap
  Zegarek Traser P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap TS-110755 na każde warunki
  Zegarek Traser P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap TS-110755

  Najważniejsze cechy zegarka Traser P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap TS-110755:

  • czarna tarcza czytelna w każdych warunkach, w dzień i w nocy;
  • samowystarczalne podświetlenie Trigalight świecące 24/7 + powłoka Super-LumiNova;
  • luminescencyjna uszczelka;
  • najwyższa jakość - Swiss Made;
  • mechanizm z automatycznym naciągiem Sellita SW 200-1 Special o zwiększonej dokładności chodu;
  • rezerwa chodu 38 godzin;
  • wodoszczelność do 100 metrów;
  • stalowa koperta pokryta powłoką PVD;
  • odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną;
  • pasek z wysokogatunkowej skóry naturalnej;
  • rozszerzona gwarancja 10 lat na Trigalight ®, 4 lata na mechanizm na terenie Polski oraz 2 lata gwarancji międzynarodowej.

  Odporna i elegancka koperta Traser P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap TS-110755

  Koperta Traser TS-110755 została zainspirowana klasycznymi zegarkami przygotowywanych z myślą o wojskowych, jednak dostosowana do oczekiwań dzisiejszych mężczyzn. Powstała ze stali szlachetnej, która jest materiałem trwałym i hipoalergicznym, przyjaznym dla osób z alergiami. Dodatkowo producent zdecydował się na pokrycie jej powłoką PVD Gunmetal - czyli o ciemnoszarym kolorze inspirowanym bronią palną. Powłoka jest trwała i sprawia, że zegarek nie odbija promieni słonecznych - zupełnie jak sprzęt wojskowy! Koronka jest zabezpieczona przed uszkodzeniem dzięki solidnej osłonie. Gwarantuje to, że wytrzyma przypadkowe uderzenia jakie mogą się zdarzyć podczas górskich wędrówek.

  TS-110755 otrzymał zakręcany dekiel z przeszkleniem, które pozwala oglądać pracę mechanizmu.

  Odporna koperta Traser P67 Officer Pro Automatic
  Szkło szafirowe traser

  Szkło szafirowe - praktycznie nie do zarysowania

  Wierzchnie szkło Traser TS-110755 to tafla syntetycznego szafiru, który ma identyczne właściwości jak cenny minerał wydobywany w kopalniach rzadkich korundów. Oznacza to, że twardość takiego szkła według skali Mohsa to 9, czyli do jego zarysowania potrzebny jest materiał o wyższej twardości. Jednym z niewielu takich materiałów jest naturalny diament. Ponadto szkło szafirowe jest idealnie przejrzyste. Traser dodatkowo pokrywa je wewnętrzną warstwą antyrefleksyjną, co ułatwia odczytywanie godziny w słoneczny dzień. Dzięki takim właściwościom, szkło szafirowe przez wiele lat wygląda jak w dniu zakupu, a tarcza zegarka pozostaje czytelna!

  Zawsze czytelny Traser TS-110755 - podświetlany Trigalight + Super-LumiNova

  W zegarku Traser TS-110755 P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap wykorzystano najnowocześniejsze podświetlenie - rurki Trigalight. To autorskie źródło światła wykorzystuje tryt - jedną z najdroższych substancji na świecie. Dla użytkownika najważniejsze jest to, że Trigalight nie wymaga żadnego ładowania, ani dodatkowego zasilania, a wskazywany czas można odczytać wiele godzin po zmroku. Technologia jest tak zaawansowana i doskonała, że producent udziela na nią aż dziesięcioletniej gwarancji! To rozwiązanie pozwala zegarkom Traser spełniać wytyczne normy MIL-G opisującej zegarki dla wojska. Poza Trigalight, w P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap TS-110755 wykorzystano również aplikacje ze szwajcarskiej substancji luminescencyjnej Super-LumiNova. Wykorzystano ją na wskazówkach, indeksach godzinowych i minutowych. Po zmroku świeci też uszczelka szkła - to pewien znak rozpoznawczy zegarków Traser.
  Zegarek traser podświetlany Trigalight i Super-LumiNova
  Trigalight traser

  Trigalight - źródło światła na lata

  Trigalight to opatentowane szklane rurki, w których zamknięty jest tryt (H3) - niemal nie występujący w naturze izotop wodoru. Mimo, że tryt jesat radioaktywny, to zegarki Traser są całkowicie bezpieczne dla użytkownika. Promieniowanie zasila specjalną farbę naniesioną na wewnętrzną powierzchnię szklanych rurek, sprawiając, że farba świeci przez 24 godziny na dobę przez przynajmniej 10 lat. Trigalight objęte jest 10 letnią gwarancją producenta

  Zielono-pomarańczowe podświetlenie Traser P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap TS-110755

  Na tarczy zegarka Traser TS-110755 świecące w nocy punkty oznaczają każdy z dwunastu indeksów godzin. Godzina 12 wyróżniona została kolorem pomarańczowym, natomiast pozostałe z indeksów emitują światło w barwie zielonej. Również wszystkie wskazówki otrzymały swoją porcję trytu - godzinowa i minutowa w barwie zielonej, natomiast sekundnik w barwie pomarańczowej. Indeksy 12, 3, 6 i 9 otrzymały rurki umieszczone blisko krawędzi tarczy, a pozostałe godziny znaczą rurki położone bliżej centrum. Takie rozwiązanie zapewnia szybki i poprawny odczyt wskazań zegarka nawet w całkowitej ciemności.
  Zielono-pomarańczowe podświetlenie zegarków traser
  mechanizm Sellita SW 200-1 Special

  Szwajcarska jakość - niezawodny mechanizm Sellita SW 200-1 Special

  Sercem Traser P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap TS-110755 jest szwajcarski mechanizm Sellita SW 200-1 Special z automatycznym naciągiem. To klasyczny, sprawdzony przez miliony użytkowników mechanizm, który centralnie prezentuje godziny, minuty i sekundy oraz informuje o aktualnym numerze dnia miesiąca. Marka Traser zastosowała mechanizm w wariancie Special, co oznacza, że był on regulowany w trzech pozycjach. W użytkowaniu skutkuje to dziennym odchyleniem w przedziale od +/- 7 do +/- 20 sekund na dobę. Zawsze gdy zegarek jest noszony, mechanizm zbiera energię potrzebną do pracy. Po całodziennym noszeniu zegarek będzie w stanie pracować przez około 38 godzin bez poruszania. Dodatkowo daje możliwość ręcznego dokręcania oraz zapewnia funkcję stop sekundy. Mechanizm z automatycznym naciągiem jest przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ nie wymaga wymiany baterii, a do pracy używa energii właściciela

  Wodoszczelny w codziennym życiu - WR 100M

  Producent zdaje sobie sprawę, że wodoszczelność to jedna z najważniejszych cech zegarka nowoczesnego mężczyzny, który chce korzystać jedynie z najtrwalszego sprzętu. Szwajcarski Traser ma ogromne doświadczenie w przygotowywaniu zegarków wodoszczelnych. W swej ofercie ma zegarki zdolne znieść zanurzenie do ponad 500 metrów. Klasycznie wyglądający P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap TS-110755 także jest przygotowany do kontaktu z wodą. Odpowiednie uszczelki szkła oraz zakręcany dekiel gwarantują wodoszczelność do 100 metrów, co pozwala brać prysznic i pływać z tym zegarkiem.
  Wodoszczelność zegarka Traser TS-110755
  Pasek typu NATO marki traser czarno-beżowy

  Materiałowy pasek NATO w Traser TS-110755

  Traser P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap TS-110755 można kupić z praktycznym materiałowym paskiem typu NATO łączącym czerń z kolorem beżowym. Tego rodzaju paski stworzono w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku na potrzeby żołnierzy Brytyjskich. Charakteryzuje je zapewniająca wygodę elastyczność i możliwość błyskawicznej wymiany - wystarczy rozpiąć pasek, a później zsunąć go z teleskopów i już można założyć drugi, w innym kolorze. Dodatkowo paski typu NATO są dłuższe niż standardowe paski skórzane. Pozwala to zapiąć je na bluzę lub kurtkę, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem na przykład podczas wędrówek i uprawiania sportu.

  Rozszerzona opieka gwarancyjna

  Zegarki Traser kupione w naszym sklepie objęte są rozszerzoną opieką gwarancyjną. W jej skład wchodzą:

  • 2 letnia, międzynarodowa gwarancja producenta;
  • 4 letnia gwarancja na terenie Polski;
  • 10 letnia gwarancja na Trigalight.

  Pokazuje to, że dla producenta najważniejsze jest, by Klienci decydujący się na zegarek Traser wiedzieli, że dokonali najlepszego wyboru!

  Gwarancje na zegarki traser pakiet
  Traser swiss H3 producentem zegarków taktycznych

  Traser swiss H3 - producent zegarków taktycznych

  Marka Traser specjalizuje się w produkcji zegarków wojskowych. Jej produkty są odporne, praktyczne i długowieczne, ponieważ przygotowywane są z myślą o wykorzystaniu w zróżnicowanych warunkach i w oparciu o doświadczenia nabyte przy okazji kontraktów wojskowych. Zegarki taktyczne traser stworzone dla wojska, są jednymi z najlepiej zaprojektowanych i wykonanych czasomierzy na świecie! Z produktów Traser korzystają profesjonalni żołnierze z całego świata. Jednocześnie Traser produkujezegarki zgodnie z zasadami “Swiss Made”, które są prestiżową gwarancją najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Trigalight z tarcz zegarków Traser można odczytać godzinę nawet w całkowitych ciemnościach. Z pewnością docenią to nie tylko żołnierze lecz także podróżnicy i pasjonaci zegarków.

  Darmowa dostawa

  Zamówienia złożone w sklepie ZEGAREK.NET objęte są darmową dostawą *.
  Realizowana ona jest we współpracy z zaufanymi firmami kurierskimi:  Kurier DHL
  Płatność z góry: 0 zł
  Płatność za pobraniem: 
  0 zł
  Kurier DPD
  Płatność z góry: 0 zł
  Płatność za pobraniem: 
  0 zł
  Paczkomaty InPost
  Płatność z góry: 0 zł
  Płatność za pobraniem: 
  0 zł  * Koszt wysyłki zamówień o wartości poniżej 75 zł to 15 zł (kurier) lub 11 zł (InPost)


  Czas realizacji zamówień

  Czas dostawy 24 h, czyli następnego dnia roboczego od daty zakupu dotyczy:

  • zamówień z płatnością zaksięgowaną w dniu wysyłki do godz. 13:00
  • zamówień nieobjętych usługą grawerowania


  Przesyłki zagraniczne

  Wysyłki zagraniczne w granicach UE realizowane są dzięki firmie kurierskiej Fedex (50zł) lub DHL (45zł)
  Poza UE wysyłki realizowane są Pocztą Polską (40 zł)  Przydatne informacje

  • Zegarki wysyłane są w dni robocze. Zamówienia złożone w weekend, realizowane są w poniedziałki.
  • Przesyłki dostarczane są w dni robocze. 
  • W razie potrzeby klient może ustalić datę dostawy. Odpowiednią datę należy wpisać w komentarzu do zamówienia.
  • Oferujemy również dodatkową usługę kontaktu kuriera przed doręczeniem paczki.
  • Zegarki pakowane są w oryginalne pudełka producenta oraz dodatkowe opakowanie z kartonu i wypełnienie. 
  • Przesyłki dostarczane są w oryginalnych foliopakach firm kurierskich.
  • Do przesyłki dołączany jest paragon/faktura oraz gwarancja producenta.
  • Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia. 

  Podaruj niepowtarzalny prezent !

  Grawerowanie to wyjątkowy pomysł na przekazanie życzeń i podkreślenie szczególnych okazji. Dedykacja na zegarku to dla obdarowanej osoby miła niespodzianka, która będzie też trwałą pamiątką. Na spersonalizowanym zegarku możesz utrwalić np.:
  - ważną datę
  - imiona
  - krótką dedykację 


  Jak zamówić grawerowanie?

  Po dodaniu produktów do koszyka, wpisz tekst grawerowania w odpowiednie pole.
  Możesz też wybrać dodatkowe symbole.  Ważne informacje:

  1. Każdy dekielek pokryty jest oznaczeniami producenta,  które rozmieszczone są różnie w zależności od modeli zegarków.
  2. W związku z tym układ tekstu może wyglądać inaczej na każdym zegarku i dobierany jest przez osobę grawerującą. 
  3. Czcionki wybierane są odgórnie, co gwarantuje estetyczny wygląd i układ. 
  4. Kolor grawerowanego tekstu uzależniony jest od rodzaju polerowania dekielka.
  5. Koszt grawerowania dla jednego zegarka, bez względu na ilość znaków to 1 zł. 
  6. Grawerowane zegarki nie podlegają zwrotom.  Gwarancja - Opis

  Darmowy zwrot aż do 100 dni!


  Produkt nie spełnił Twoich oczekiwań?
  Możesz skorzystać z darmowego zwrotu.


  1. Wypełnij krótki formularz zwrotu lub wymiany

  2. Zamów darmowego kuriera DHL


  Kurier bezpłatnie odbierze paczkę ze wskazanego miejsca. 
  Link do zamówienia kuriera otrzymasz po wypełnieniu formularza zwrotu/wymiany.


  Nie adresuj paczki.
  Kurier będzie miał przy sobie nalepkę adresową oraz potwierdzenie nadania przesyłki.
  3. Spakuj zwracany produkt


  Prosimy o spakowanie:

  • towaru w pudełku
  • paragonu/faktury
  • karty gwarancynej

  Przyspieszy to procedurę zwrotu.
  100 % kosztów zakupionego towaru zwracamy w przypadku, gdy produkt był nieużywany.
  W razie pytań zadzwoń: 753 753 300

  OPINIE I OCENA

  Opinie o zegarku Traser TS-110755 P67 Officer Pro Automatic Black NATO Strap

  Kupujący nie wystawili jeszcze opinii.
  Traser TS-1107554550.00zł
  DO KOSZYKA