Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Davosa Pilot

4wyniki

Zegarki Davosa Pilot

Zegarki lotnicze Davosa są bardzo popularne ze względu na ich ponadczasowy wygląd. Duże cyberflaty, sporej wielkości koronki, wąskie lunety i szerokie wskazówki to znak rozpoznawczy zegarków Davosa Pilot.  

FILTRY0

Zegarki Davosa Pilot – stworzone z dbałością o każdy detal 

Dla zwiększenia czytelności wskazania aktualnej godziny producent zastosował dużą ilość masy luminescencyjnej SuperLumiNova, która wypełnia wskazówki i indeksy znajdujące się na tarczy, dzięki czemu odczyt możliwy jest w całkowitej ciemności przez wiele godzin.

Zegarki Davosa Pilot


Zegarki Davosa Pilot

Zegarki Davosa Pilot zostały zaprojektowane w sposób perfekcyjny, dlatego ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe, a wygląd poszczególnych elementów świadczy o wielkiej staranności, z jaką tworzony jest każdy egzemplarz.Davosa – zegarki szwajcarskie z niezawodnymi mechanizmami 

Zegarki Davosa są produkowane w Szwajcarii - kraju, który od wieków słynie z wyrobów najwyższej jakości. 

Wszystkie zegarki tego producenta posiadają sprawdzone szwajcarskie mechanizmy, takie jak ETA2824-2, ETA2893-2 oraz niezwykle skomplikowane mechanizmy napędzające automatyczne chronografy Valjoux 7750 i Valjoux 7753. 

Zegarki Davosa Pilot


Zegarki Davosa Pilot

Flagowe modele Davosa Pilot posiadają liczne komplikacje, dzięki którym można odczytać dany dzień tygodnia, dzień miesiąca, wskazanie faz księżyca, wskazanie stopera, czas 24h i inne. Część zegarków Davosa Pilot wyposażona jest w bezawaryjne mechanizmy kwarcowe firmy Ronda. 

Bez względu na rodzaj mechanizmu, możemy być pewni, że zegarek Davosa Pilot będzie w sposób perfekcyjny odmierzał czas przez wiele lat.

Zobacz całą kolekcję zegarków Davosa!